Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Poročil z willkomerko zaradi papirjev al...

[ekstremni levičar mode on]
Brez najmanjšega dvoma se je 100% poročil iz čiste ljubezni do svojega dekleta in nikakor ne zaradi kakšnih drugih morebitnih koristi. Kako sploh lahko namigneš na kaj takšnega? :gorjaca:
[ekstremni levičar mode off]
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Jaz sem iz prebranega zadevo razumel kot da se je pred kratkim morilec poročil z willkommenko. Torej je pokojni karabinier bil sveže poročen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Google translate objasnil zadevo, sveže poročen je bil pokojni karabinier, se posipam s pepelom. Običajno, ko bereš o porokah in migrantih, je pa zadeva v večiniu primerov taka, da se zaradi izkoriščanja sistema migrant poroči s kakšno domačinko in v večini primerov gre zgolj za ljubezen do dokumentov in dovoljenj in niti približno ne za kakšno dejansko ljubezen do kmalu po poroki izkoriščane ženske.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Google translate objasnil zadevo, sveže poročen je bil pokojni karabinier, se posipam s pepelom. Običajno, ko bereš o porokah in migrantih, je pa zadeva v večiniu primerov taka, da se zaradi izkoriščanja sistema migrant poroči s kakšno domačinko in v večini primerov gre zgolj za ljubezen do dokumentov in dovoljenj in niti približno ne za kakšno dejansko ljubezen do kmalu po poroki izkoriščane ženske.
Imaš za to kako statistiko, ali kar tako na pamet iz šovinizma?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Imaš za to kako statistiko, ali kar tako na pamet iz šovinizma?

Na pamet iz šovinizma, kakopak.
Kot da si drugače že kje kdaj zasledil tak izkoriščevalski prijem s poroko, to se pač res ne dogaja kajne? Pa Zoki je nedolžen & Smrkci zares obstajajo.

:aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::aplauz:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Blazna razlika, katolika ali pravoslavca, kot da nimajo istega boga in istega Kristusa. :evil: In kje si pobral, da so ju tepli črni mujoti in to v Franciji? :nigladek::nigladek:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Daj no prosim, nalepi kak video, kjer bela pravoslavca otipavata beli mladoletnici, pa ju zato črni mujoti pretepejo. :bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Long story short - spet je bila negativna scena zaradi neprilagojenih migrantov, ki se ne obnašajo svojemu novemu okolju in družbi primerno. Zdaj se dajmo pa skupaj čudit, zakaj so ljudje vedno bolj in bolj nezaupljivi oz. negativno nastrojeni proti tujcem, ksenofobi nestrpni :cheer:
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.681
585
113
[ekstremni levičar mode on]
Brez najmanjšega dvoma se je 100% poročil iz čiste ljubezni do svojega dekleta in nikakor ne zaradi kakšnih drugih morebitnih koristi. Kako sploh lahko namigneš na kaj takšnega? :gorjaca:
[ekstremni levičar mode off][/QUOTE

@Matey @Kamele0N vtipkajte v google scheiehe pa si preberita kje je wilkomerski problem, ja ker dobrodušne wilkomerke za čustveno uravnovešenost, vzamejo v hudem in slabem, vse kar mimo pride in ji par $$$$ nameni. V Nemčiji jih sumijo okoli 100000 black market zakonov, ki niso več skupaj. Ravno danes ponoči, ko nisem spal, jebe me vročina sem z užitkom na NTV gledal en dokumentarec o teh zgodbah. Vse pa je povezano z člankom od prej
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.213
3.117
113
Zanima me kako bo skrajnodesni populistični notranji minister preprečil preganjanemu zatočišče poiskati v sosednji državi, npr. Sloveniji?
Kako bo uspel poiskati hrano po gozdovih in polniti GSM?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
@Matey @Kamele0N vtipkajte v google scheiehe pa si preberita kje je wilkomerski problem, ja ker dobrodušne wilkomerke za čustveno uravnovešenost, vzamejo v hudem in slabem, vse kar mimo pride in ji par $$$$ nameni. V Nemčiji jih sumijo okoli 100000 black market zakonov, ki niso več skupaj. Ravno danes ponoči, ko nisem spal, jebe me vročina sem z užitkom na NTV gledal en dokumentarec o teh zgodbah. Vse pa je povezano z člankom od prej

[bizi mode on]
Imaš za to kako statistiko oz. vir? Ali kar tako na pamet iz šovinizma?
[bizi mode off]

:evil:

Meni je zadeva sicer dokaj jasna in vem, da se poroke in s tem pridobitve papirjev izkoriščajo že od nekdaj in ni to prav nič novega, žal tudi ne redkega ampak nekateri očitno ne znajo googlat, splošna razgledanost pa je očitno tudi omejena na zgolj levičarsko-dovoljene oz. odobrene tematike in posledično hitro naletiš na temo in sprašuješ po virih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Meni je popolnoma jasno, da se dogajajo poroke zaradi papirjev in da nekateri s tem lepo služijo. Sem samo vprašal, če obstaja kaka statistika, v kolikšni meri se to dogaja. V Švici so to lepo rešili. Uradniki imigracijskega urada imajo pravico še leto dni po poroki ob vsaki uri dneva in noči preverjati, če "zakonca" res živita skupaj. Če ne, priženjenca takoj deportirajo.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.681
585
113
Nemci jih okvirno preganjajo okoli 500 letno, ki jim uspejo dokazati, da je šlo za fiktivno zgodbo. Pravijo da jih je ratalo zabeležit okoli 100000 gre pa za poroke tako nemk in nemcev kot tujcev z nemškimi papirji. Prednačijo Pakistanci Indijci pe seveda dežele severne afrike
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.967
5.398
113
Se pogovarjal z eno avstrijko ki dela v pravosodju....tudi tam delajo pospešeno na razreševanju takih problemov...

Večinoma starejše....neatraktivnega videza....z preveč kg (ne ni stereotip....fakt!)