Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
Aja, naši muslimani so ta pridni, v Evropi je pa "zelo verjetno oz. v večini primerov dejansko je", da boš od njih dobil pod rit bombo ali pa da te bodo zaklali.

Masa, bizi, masa. Pri večji masi je procent ekstremistov v dejanskih številkah večji in posledično prej pride do pizdarije. To potrjuje število terorističnih napadov v zahodni Evropi v primerjavi s številom napadov v SLO, kjer so naši muslimani (zaenkrat še) dejansko bolj pridni kot pa res veliko večje mase v zahodni Evropi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

dentex

Guru
20. sep 2007
2.682
585
113
Evo še ena welkomerska, Tovarišica kumunistka kapitanka bojne ladje ga. Rakette se je sprdnila in zahteva, da evropske države uvozijo okoli pol miljona ilegalcev iz Libije, da potem res ne bo potrebe po reševanju raznih Seawatch in podobnim institucijam na mediteranu.
Al so gospa spihani ke u kuglo ali pa ji vzhodnonemški socializem ven seka??

Za Petro Klepčevo link, poglej si ga na N24 ali pa rtl germanija
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Evo še ena welkomerska, Tovarišica kumunistka kapitanka bojne ladje ga. Rakette se je sprdnila in zahteva, da evropske države uvozijo okoli pol miljona ilegalcev iz Libije, da potem res ne bo potrebe po reševanju raznih Seawatch in podobnim institucijam na mediteranu.
Al so gospa spihani ke u kuglo ali pa ji vzhodnonemški socializem ven seka??

Za Petro Klepčevo link, poglej si ga na N24 ali pa rtl germanija

Gospa Rakette potrebuje raketo. Nakajkrat dnevno. In to črno raketo. Moram bolj natančno razložiti, kaj sem mislil?

In gospo je lahko sram, da je iz države, v kateri še vedno (in čedalje bolj) deluje STASI.
Nemci očitno ovajajo bolj, kot za časa Hitlerja... Pfuj!

https://www.portalplus.si/3302/30-letnica-padca-berlinskega-zidu/
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
Ma pri tej Rakettovi so Italijani čist zahebal sceno in namesto anti-ilegalnomigrantskega sodniškega primera, ki bi se končal z zaporom Rakettove zaradi pomoči pri ilegalnih migracijah naredili popoln pro-ilegalnimigrantski vzorčni primer, zato pa so tudi ji tako zrasla krila. V bistvu je dokazala, da lahko vsak kapitan svojo ladjo polno ilegalcev zapelje v katerokoli italijansko pristanišče brez kakršnihkoli resnih posledic zanj v smislu zapora in denarne kazni. Verjetno so vrnili tudi ob dogodku zaseženo ladjo.
To, da pa naj EU države uvažajo ilegalce zgolj zato, ker so se odločili za ilegalen naval čez morje (s tem da večina niti ne zna plavati) namesto za legalne veliko bolj kontrolirane in življenjsko manj nevarne situacije, je pa itaq debilizem brez primere.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
34.669
9.059
113
Ce bi obtozili tole, bi.morali tudi eno bosanko, ki je rezala zico, posledica pa vemo, kaj je bila...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
Itak, da so catch-i zadaj. Ampak posledično je sedaj EU VS ilegalci 0:1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
ekstremni levičar od Cortezove je spet malo pošolan:

Former Ice Director Tom Homan attended a House Oversight hearing yesterday and after AOC started claiming that anyone that crosses the border illegally is claiming asylum, Homan had to explain to AOC that crossing the border illegally is a crime.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: B81, tomi in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Masa, bizi, masa. Pri večji masi je procent ekstremistov v dejanskih številkah večji in posledično prej pride do pizdarije. To potrjuje število terorističnih napadov v zahodni Evropi v primerjavi s številom napadov v SLO, kjer so naši muslimani (zaenkrat še) dejansko bolj pridni kot pa res veliko večje mase v zahodni Evropi.
Ali si prepričan, da je tako?
Največ terorističnih napadov v EU izvedejo katoliški skrajneži, najmanj islamistični

Povzetek za tiste, ki se jim ne ljubi odpreti linka:
Statistika dejstev – islamski skrajneži so do sedaj izvedli 2%, katoliški skrajneži 28%, desničarski skrajneži 22%, levičarski skrajneži 19%, aktivisti za pravice živali 10%, ostalo druge skupine, vseh terorističnih napadov po EU. In daleč največ teroristov na svetu je državljanov ZDA in EU. Katolikov….
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
Kako priročno tendenciozen članek, ki manipulira s statistiko. Dajmo se pogovarjat o terorizmu od leta 1960, da zrelativiziramo trend v zadnjem desetletju ali dveh. Top shit vir, res.

Saj to je to, statistika je kurba, saj vsakemu da tisto kar hoče, da potem prikaze zadevo kot želi.

V kolikor pa greš secirati članek in vire ter prideš med drugim recimo do podatka za teroristične napade zgolj v letu 2015 in storilci so: Boko Haram, Islamic state, Al Shabaab, Islamic State, Boko Haram, Islamic State, Islamic State, Boko Haram, Islamic State, Islamic state, itd.
Kje za vraga so pa druge, nemuslimanske terorsitične organizacije v kolikor so islamisti zaslužni za ZGOLJ 2% vseh napadov? Ah ja....
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Saj to je to, statistika je kurba, saj vsakemu da tisto kar hoče, da potem prikaze zadevo kot želi.

V kolikor pa greš secirati članek in vire ter prideš med drugim recimo do podatka za teroristične napade zgolj v letu 2015 in storilci so: Boko Haram, Islamic state, Al Shabaab, Islamic State, Boko Haram, Islamic State, Islamic State, Boko Haram, Islamic State, Islamic state, itd.
Kje za vraga so pa druge, nemuslimanske terorsitične organizacije v kolikor so islamisti zaslužni za ZGOLJ 2% vseh napadov? Ah ja....

53e15b0f861e6e0e9093-teroristicni-napadi.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.388
113
Long story short - smo leta 2019 in probleme s terorizmom večinoma povzročajo muslimani in ne kristjani ali pa pripadniki katerekoli druge vere in posledično je treba ukrepati v povezavi s tem dejstvom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Long story short - smo leta 2019 in probleme s terorizmom večinoma povzročajo muslimani in ne kristjani ali pa pripadniki katerekoli druge vere in posledično je treba ukrepati v povezavi s tem dejstvom.
Kolikor jaz opažam, letos v Evropi ni bilo omembe vrednih terorističnih napadov. Tudi muslimane bodo počasi ukrotili, kot so IRO, ETO, Rdeče brigade itd. In % musli napadov bo še vedno okoli 2%, ajde 5%.