Lepote multikulturnosti 4

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj sem vama obema dal priložnost pa bizi itak začne nekaj bluzit ti pa si po čustvenem izlivu kmalu nehala odgovarjat. Sem ti potem še v drugih temah dal priložnost ampak nič...
Kaj sem začel bluziti? :evil: Petra je napisala, da na prehodu ni bilo žive uniformirane duše, pa jo je kameleon takoj začel podjebavati. Zato sem napisal, kar sem. Če bi imel v glavi dva koleščka, bi napisano razumel, tako pa...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Klepčeva spet polaga lastne besede v tuja usta, saj tega o "diht zaprtih mejah" ni izjavil nihče. Trditev je, da Avstrija zaradi ilegalnimigrantske problematike nadzoruje svoje meje kar ji zaradi šengna sploh nebi bilo treba in kar potrjujejo mnogi članki v (različnih, tudi levousmerjenih) medijih plus slovenska policija, klepčeva pa pravi, da meja ni nadzorovana in da na mejnih prehodih ni žive duše, ki bi te ustavila in pregledala dokumente.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Klepčeva spet polaga lastne besede v tuja usta, saj tega o "diht zaprtih mejah" ni izjavil nihče. Trditev je, da Avstrija zaradi ilegalnimigrantske problematike nadzoruje svoje meje kar ji zaradi šengna sploh nebi bilo treba in kar potrjujejo mnogi članki v (različnih, tudi levousmerjenih) medijih plus slovenska policija, klepčeva pa pravi, da meja ni nadzorovana in da na mejnih prehodih ni žive duše, ki bi te ustavila in pregledala dokumente.
Menda ja ne trdiš da lažem?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
A potem trdiš da so kontrole na meji?

Trdiš, da slovenska policija & mediji zavajajo javnost?

BTW - točno to debato o nadzoru s praktično identičnimi posti smo že dali čez pred časom in si tutihnila, ko si dobila serviranih goro linkov, ki potrjujejo obstoj nadzora, zakaj je treba zdaj to s5 ponavljat? Ja fak no.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Trdiš, da slovenska policija & mediji zavajajo javnost?

BTW - točno to debato o nadzoru s praktično identičnimi posti smo že dali čez pred časom in si tutihnila, ko si do bila serviranih gor linkov, ki potrjujejo obstoj nadzora, zakaj je treba zdaj to s5 ponavljat? Ja fak no.
Pikec, bili so tudi posti alterašev da nadzora ni.
Na koliko časa pa ti hodiš v Avstrijo in kje, in kakšne so tvoje osebne izkušnje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Pikec, bili so tudi posti alterašev da nadzora ni.
Na koliko časa pa ti hodiš v Avstrijo in kje, in kakšne so tvoje osebne izkušnje?

Pikec :valjamse::zavijazocmi:

Pa da skrajšam tole, ker itak kot vsak dan ne misliš nehat dokler ne pospamaš najmanj 3 strani - SLO policija in mediji potrjujejo nadzor avstrijske meje, nadzor je možen tudi v notranjosti in ne zgolj ob sami meji in tem informacijam absolutno zaupam bolj kot pa tebi, kronični lažnivki in manipulatorki. Simpl k pasulj.

Zdaj pa če misliš še naprej kokodakat kako v bistvu ni nobene kontrole - samo izvoli.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Rtv murgle laže trdi klepac.
20190626_220154.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec in Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pikec :valjamse::zavijazocmi:

Pa da skrajšam tole, ker itak kot vsak dan ne misliš nehat dokler ne pospamaš najmanj 3 strani - SLO policija in mediji potrjujejo nadzor avstrijske meje, nadzor je možen tudi v notranjosti in ne zgolj ob sami meji in tem informacijam absolutno zaupam bolj kot pa tebi, kronični lažnivki in manipulatorki. Simpl k pasulj.

Zdaj pa če misliš še naprej kokodakat kako v bistvu ni nobene kontrole - samo izvoli.
Ja, odpujsaj na mejo in prepričaj se. In prehod v Avstrijo niso samo Ljubelj in Karavanke.