Lepote multikulturnosti 4

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Glej, ljudje so tako rekoč priznali, odstopili so iz položaja, velitve so razpisane.

Ti s tovojo leftardsko betico malo razmisli kaj tvoji vrli levaki delajo, preden limaš linke rvatskog vjestnika, ki je na nivoju Slovenskih novic.
Najboljše da si dam v podpis. Sem kristjanka, nisem članica nobene stranke, čez par dni bom volila NSi. Očitno si me z nekom zamenjal ko omenjaš moje levake in ekstremne levičarje. Mimogrede, še zdaj točno ne vem, kaj bi naj bilo to.

In še: če bi odprl link, bi videl da ni iz Vjesnika in da ne piše samo o Avstriji. Dovolj bi bilo, da bi prebral samo naslov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ne trudi se preveč, vse kar zna tale naša leftardica je limat linke pa provocirat. Ko pa ratajo vprašanja malo neprijetna se pa hitro skrije.
Ljudmila ne bo zadovoljna :valjamse::cheer:
ps: vir da si kristjanka? :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Najboljše da si dam v podpis. Sem kristjanka, nisem članica nobene stranke, čez par dni bom volila NSi. Očitno si me z nekom zamenjal ko omenjaš moje levake in ekstremne levičarje. Mimogrede, še zdaj točno ne vem, kaj bi naj bilo to.

In še: če bi odprl link, bi videl da ni iz Vjesnika in da ne piše samo o Avstriji. Dovolj bi bilo, da bi prebral samo naslov.

Namenoma sem napisal z malo začetnico...
1558417558658.png
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Stavim, kolikor hočeš, da je to navadna laž. :evil:
Seveda je laž, pa saj sem vedela da se bo znašlo tudi tukaj.
Izvoli - kopiram še sem.


Mimogrede ko sem iskala čudežno izginuli šokantni prispevek Resničnostne TV o SD (verjetno dela družbo Šarčevi rdeči zvezdi in še kakšni laž), sem naletela tudi na to cvetko.
http://nova24tv.si/slovenija/politi...ih-moskih-je-sredstvo-za-doseganje-tega-cilj/

Ker vem, da bo kmalu pristala tukaj, izvolite kratko branje.

https://factcheckeu.info/de/article/nein-der-vizepräsident-der-eu-kommission-fordert-nicht-die-ausradierung-monokultureller-staaten
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ni važno, Fajonka na še en mandat ne sme!
Ah kje, za vas SDS volilce sploh ni važno, da vam Nova24 TV dnevno servira laži. Kaj servira, dnevno ponareja slike in zapise, vi pa vse kupite.
Mah.... in vi hodite na volitve. Pa kaj hodite. Vi zmagate na volitvah.
Prav čisto resno me skrbi za Slovenijo.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Jejžeš, ampak res se vedno začnem hahljati ko berem domovinske izlive domovinske lige. Saj ne da bi imela kaj proti tujcem in LGBT - to menda vsi veste, ampak dejstva so da je Brščič Hrvat, živi na Fužinah, pisarno imajo pa zraven prvega welness centra v Ljubljani, namenjenega izključno moškim.
Neprecenljivo :evil:
Pa sigurno česa ne vem, to vse sem prebrala ko so se pojavili. Priznam, da jih ne spremljam.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.483
3.118
113
Jejžeš, ampak res se vedno začnem hahljati ko berem domovinske izlive domovinske lige. Saj ne da bi imela kaj proti tujcem in LGBT - to menda vsi veste, ampak dejstva so da je Brščič Hrvat, živi na Fužinah, pisarno imajo pa zraven prvega welness centra v Ljubljani, namenjenega izključno moškim.
Neprecenljivo :evil:
Pa sigurno česa ne vem, to vse sem prebrala ko so se pojavili. Priznam, da jih ne spremljam.
Sj vaš vrhovni pedofil tito je bil tud hrvat pa ga častite kot boga:valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Jejžeš, ampak res se vedno začnem hahljati ko berem domovinske izlive domovinske lige. Saj ne da bi imela kaj proti tujcem in LGBT - to menda vsi veste, ampak dejstva so da je Brščič Hrvat, živi na Fužinah, pisarno imajo pa zraven prvega welness centra v Ljubljani, namenjenega izključno moškim.
Neprecenljivo :evil:
Pa sigurno česa ne vem, to vse sem prebrala ko so se pojavili. Priznam, da jih ne spremljam.
že 237ič ti povem -še hudiča bom volil, če obljublja da bo nagnal ilegalce
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
V Sarajevu (da ti bo bližje) so sobivali muslimani, kristjani in judje. Na bližnjem vzhodu (od koder izvira krščanstvo) imaš že stoletja ohranjene krščanske in židovske skupnosti. Mavri so v Evropi pustili veliko zapuščino, ne samo v arhitekturi, ampak tudi v znanosti in umetnosti.
To je samo nekaj izmed primerov.
Ja, pod Šlosarjem iz Kumrovca.

Še Iliri (šiptarji) so bili pridni pod Hodžo.



Če uvažaš tretji svet, dobiš tretji svet doma.Zelo enostavno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.097
113
Sarajevo je obstajalo tudi prej ja, toliko kot je sedaj možakarjev z brado in čepico pa nekdanja Sarajevska moda ni poznala.