Lepote multikulturnosti 4

kemb

Majstr
7. okt 2018
692
682
93
Noben od teh migrantov ne želi ostati v Sloveniji. Jaz bi jim pokazal najkrajšo pot v Italijo oziroma tja, kamor so namenjeni. :cool:

To bi bil idealen scenarij. Samo žal ni tako. Preden znajo reči Hello, znajo reči Azil. Oni ne rečejo Azil in Germany. In tukaj nastane problem...
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
692
682
93
Takšne "znanstvenike", ki se spravljajo na otroke bi morali na mestu kastrirati. Brez debate. In potem so užaljeni, ker ga spomni kakšne barve kože je.... me zanima, kaj bi bilo če bi se spravil na otroka zagovornika. Ali bi ga še zagovarjal?
Povzetek: takojšnja kastracija, zapor in delo (delo zato, ker je v osnovi lenuhar) v kamnolomu in izgon za vedno.... če se vrne, se uvede takojšen dozivljenski zapor. ... na bruhanje mi gredo ljudje, ki opravičujejo tako gnusno dejanje...
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.941
113
Podobno sranje kot v poznih 90-ih, ko smo se po Trubarjevi tolkli z raznimi brati Dzajic, Medved in Jelecevic. Nekateri so se umirili sami, nekatere so drugi, nekateri so nasli radosti v heroinu in koncali kot so si zasluzili, grgrajoce v lastnem dreku.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
692
682
93
Edino napako je naredil, da jih ni prebutal kot se spodobi. Da nikoli več ne bi pomislila na mladoletnice. Sramota, kaj in koga država ščiti.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
24(k)ur(b) pa zadnjič na naslovnici: "Slovenec brutalno pretepel 2 tujca". Danes, ko pa vse več medijev piše, da je branil 13-letno sestro pred spolnim napadom pa NIČ. Upam, da iztoži te antislovenske fake news pokvarjence do zadnjega centa!
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
692
682
93
Drugače me pa zanima, zakaj se ne pojavi predlog zakona oziroma spremembe zakonika, da bi spolne prestopnike (pedofile, posiljevalce) opravili kastracijo ali pa vazektomijo (sterilizacijo)?
Ampak v Sloveniji je bolj pomembno, da se bo na papirjih potrebnih za podpis otrokovih dejavnosti zapisalo starš1 in starš 2, kot pa oče in mati. o pravih problemih se pa ne(sme) govori(ti).

Zakaj moramo biti odprti do vseh, tudi do tistih, ki škodujejo naši družbi. Lahko pridejo tujci, begunci ampak se naj naučijo slovensko, naj spoštujejo našo zakonodajo, naj najdejo delo, da bodo plačevali davke, ne pa da pridejo takšni, ki so sam strošek za državo (da so sposobni pokažejo s tem, da znajo zelo dobro črpati denar iz socialne)....
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.781
2.352
113
Pomurje
Zakaj moramo biti odprti do vseh, tudi do tistih, ki škodujejo naši družbi. Lahko pridejo tujci, begunci ampak se naj naučijo slovensko, naj spoštujejo našo zakonodajo, naj najdejo delo, da bodo plačevali davke, ne pa da pridejo takšni, ki so sam strošek za državo (da so sposobni pokažejo s tem, da znajo zelo dobro črpati denar iz socialne)....
Ti res misliš, da bodo znenstveniki prišli, kaj vse zahtevaš od njih.

Sicer se pa strinjam, žal pa ni uresničljivo, ker mi tega nočemo zapovedati.