Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Kot je znano, so bili policisti včeraj malo po 11. uri obveščeni o dogodku na območju Kamnika, v katerem je umrla 34-letna ženska. Po do zdaj znanih podatkih je 35-letni osumljenec, 35 letni državljan Bosne in Hercegovine, prišel do stanovanja partnerke, s katero sta v ločitvenem postopku. V prepiru jo je zabodel z nožem, 34-letnica pa je zaradi poškodb na kraju umrla.
"Forenziki pravijo, da jo je zabodel v vrat, videlo pa se ni, ker je imela lase čez," je povedal sosed in dejal, da je umorjena ležala v luži krvi v stanovanju, v katerem je živela skupaj s hčerkama, ki ju v času umora ni bilo doma.


Storilec je bil že obravnavan zaradi kaznivega dejanja z elementi nasilja in naj bi v preteklosti umorjeni ženski zaradi ločitve tudi že večkrat grozil z umorom ampak v Sloveniji je žal tako, da se preventivno ne da ničesar narediti in je "na ta račun" bilo umorjenih že kar nekaj ljudi.
 
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
No ja, v tem primeru se mi zdi res brezpredmetno to, da je Bosanec. Ko te začne ženska manipulirati z otrokom, verjamem, da se ti zna sneti. Ne poznamo ozadja. Mogoče ga je varala, vlekla po sodišču in kdo ve kaj vse. Mu pa vsekakor ni v olajševalno okoliščino, da ima nasilno preteklost. Ga ne opravičujem, samo pravim, da obstajajo določeni vzvodi, ki človeka enostavno spodnesejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in Fadil

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Kot je znano, so bili policisti včeraj malo po 11. uri obveščeni o dogodku na območju Kamnika, v katerem je umrla 34-letna ženska. Po do zdaj znanih podatkih je 35-letni osumljenec, 35 letni državljan Bosne in Hercegovine, prišel do stanovanja partnerke, s katero sta v ločitvenem postopku. V prepiru jo je zabodel z nožem, 34-letnica pa je zaradi poškodb na kraju umrla.
"Forenziki pravijo, da jo je zabodel v vrat, videlo pa se ni, ker je imela lase čez," je povedal sosed in dejal, da je umorjena ležala v luži krvi v stanovanju, v katerem je živela skupaj s hčerkama, ki ju v času umora ni bilo doma.


Storilec je bil že obravnavan zaradi kaznivega dejanja z elementi nasilja in naj bi v preteklosti umorjeni ženski zaradi ločitve tudi že večkrat grozil z umorom ampak v Sloveniji je žal tako, da se preventivno ne da ničesar narediti in je "na ta račun" bilo umorjenih že kar nekaj ljudi.
Tokrat si pihnil mimo. Ja, oba sta iz juga ampak dužinske tragedije se dogajajo tudi med klenimi Slovenci. Zanimivo da večina na Štajerskem ups kaj že pravjo za Štajerce? Da so slovenski bosanci :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Tokrat si pihnil mimo. Ja, oba sta iz juga ampak dužinske tragedije se dogajajo tudi med klenimi Slovenci. Zanimivo da večina na Štajerskem ups kaj že pravjo za Štajerce? Da so slovenski bosanci :evil:

Res je, takšne stvari se dogajajo tudi med klenimi Slovenci ampak je to (reševanje morebitne ločitve z rezilom) bolj izjema kot pravilo medtem je pa to pri balkancih prej kot ne obratno. Sem 27 let živel cca.150m stran od kraja tega dogodka (na Zikovi, tole je pa Steletova) in sem gor rasel s takšnimi (Slovenci smo bili v konkretni manjšini) ter tako lahko pobliže spoznal to balkansko mentaliteto pri mlajših in starejših. Pa ne pravim, da so vsi adijo pamet ampak definitivno je % s pomočjo balkanske kulture definitivno večji, kot bi lahko bil.

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
No ja, v tem primeru se mi zdi res brezpredmetno to, da je Bosanec. Ko te začne ženska manipulirati z otrokom, verjamem, da se ti zna sneti. Ne poznamo ozadja. Mogoče ga je varala, vlekla po sodišču in kdo ve kaj vse. Mu pa vsekakor ni v olajševalno okoliščino, da ima nasilno preteklost. Ga ne opravičujem, samo pravim, da obstajajo določeni vzvodi, ki človeka enostavno spodnesejo.

To je res, ženske so dandanes (sploh s pomočjo CSDja) sposobne marsičesa ampak moje bolj insajdrske informacije pravijo, da v tokratnem primeru ni bilo neke nepotrebne drame s strani umorjene a tega ne jemljem kot sveto resnico. Kar se pa nasilne preteklosti tiče pa seveda, da je to minus, poleg tega je pa tudi večkrat grozil z umorom (kar je bilo javljeno policiji) a se žal glede tega ni naredilo nič.

edit: typo again :/
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Zanimivo da kje drugje ne pridejo med prvih 10
Res pa je, da Numbeo uporablja drug način ocenjevanja.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
V članku je omenjen napad na policista v Sloveniji, ki se je končal s smrtjo policista.
kaj več?