Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Saj bi te citiral , da bi utihnil tako kot takrat pa niti približno ne mislim zapravljat časa z iskanjem tega tvojega nestrpnega posta v topicu z nešteto stranmi, ki je glede na tvoje klasično zagovarjanje problematičnih oseb presenetil premnoge na temu forumu. Ah bizi, bizi... :norec:
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Seveda lažeš. Morda sem napisal, da bi jih moral varnostnik odstraniti iz trgovine, zagotovo pa nisem napisal, naj jih pretepe. :evil:

Samo omenjenec like you misli, da bo varnostnik brez fizične sile odstranil cigota. V tvojem kozlanju pa je videti, da naj bi varnostik rekel Cigotu, prosim če zapustite trgovine. In bi se to seveda po tvoji smešni filozofiji tudi zgodilo.

Seveda si mučki provokator. Dokler jih ne faše je pameten...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po tvoji smešni filozofiji se pa stvari rešujejo samo z nasiljem. :gorjaca: In varnostnik v trgovini nima nobenih pooblastil, da uporabi silo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Meni je en tovornjakar razlagal, da ko gre iz Maroka, se mu kar pod kamion obešajo. Mora redno pregledovati, če ne ima precejšnje sitnosti.

Glede nasilja pa: to razumejo, tega so navajeni in to je včasih edini način. Žal. Pri naših okvirjih ni veliko drugače (ne pri vseh). Prosiš, nič, groziš, še vedno nič. Udariš, potem se pa premaknejo. Policijo smo tudi poklicali, pa se s distancirali (enkrat so se zapeljali čez naselje). Na koncu je lastnik gostilne, kjer so najedali (imeli smo poroko) vzel kij in naredil tako, kot na posnetku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj bi te citiral , da bi utihnil tako kot takrat pa niti približno ne mislim zapravljat časa z iskanjem tega tvojega nestrpnega posta v topicu z nešteto stranmi, ki je glede na tvoje klasično zagovarjanje problematičnih oseb presenetil premnoge na temu forumu. Ah bizi, bizi... :norec:
Spet si uspešno preokrenil temo, V mojem originalnem postu, ne tistem, ki si ga ponaredil, sem samo opisal našo sodno prakso. Tovornjakar, ki je zalotil roparja in ga prebutal, je bil kaznovan, ker je uporabil prekomerno nasilje. Tudi tovornjakar na posnetku je ljudi pretepal s kolom, čeprav ni nihče od njih proti njemu ni dvignil niti roke, kaj šele kola. In temu se reče prekomerna reakcija.
Zaradi tega je bil drug možak obsojen na 15 let zapora, ker se je z orožjem uprl nasilnežem, ki so mu vdirali v hišo, da bi obračunali z njegovo družino.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Meni je en tovornjakar razlagal, da ko gre iz Maroka, se mu kar pod kamion obešajo. Mora redno pregledovati, če ne ima precejšnje sitnosti.

Glede nasilja pa: to razumejo, tega so navajeni in to je včasih edini način. Žal. Pri naših okvirjih ni veliko drugače (ne pri vseh). Prosiš, nič, groziš, še vedno nič. Udariš, potem se pa premaknejo. Policijo smo tudi poklicali, pa se s distancirali (enkrat so se zapeljali čez naselje). Na koncu je lastnik gostilne, kjer so najedali (imeli smo poroko) vzel kij in naredil tako, kot na posnetku.
Cigani se zelo radi tudi maščujejo. Treba pazit...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Meni je en tovornjakar razlagal, da ko gre iz Maroka, se mu kar pod kamion obešajo. Mora redno pregledovati, če ne ima precejšnje sitnosti.

Glede nasilja pa: to razumejo, tega so navajeni in to je včasih edini način. Žal. Pri naših okvirjih ni veliko drugače (ne pri vseh). Prosiš, nič, groziš, še vedno nič. Udariš, potem se pa premaknejo. Policijo smo tudi poklicali, pa se s distancirali (enkrat so se zapeljali čez naselje). Na koncu je lastnik gostilne, kjer so najedali (imeli smo poroko) vzel kij in naredil tako, kot na posnetku.

To je to, včasih je to žal edini način. Pri določenih ljudeh žal ne gre drugače in če pokažeš veliko mero strpnosti bo to zgolj in samo dodatno izkoriščano s strani teh neprilagojencev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Po tvoji smešni filozofiji se pa stvari rešujejo samo z nasiljem. :gorjaca: In varnostnik v trgovini nima nobenih pooblastil, da uporabi silo.

Dej mudel ne bit retardiran, ti boš ciganu z lepo besedo kej dopovedal. Lej lahko provociraš v nedogled, stil, ne druge imet za budale.
ps pa ne žugaj za tipkovnico....

sisko....
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
V bistvu bi tovornjakar res lahko uporabil drugačen pristop. Okvarjen tovornjak bi pustil nekje ob cesti čakat, do prihoda servisrejev.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.980
113
KSZ

Program na izdajalskem poptvju traja nekih 18 ali 19 ur.
Od tega je 8 ur nasilnih tuskih nanizank z dretjem. Kako to pri PM, da to samo mene moti?
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.980
113
Pa saj skoraj ne gledam, malo preklapljam ko je 24 ur...moti me ne vem zakaj...