Lepote multikulturnosti 4

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
aktivisti nič o halal klanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
In zakaj bi o halal klanju, če je govora o jahanju osla? A pol tega osla na koncu na halal način odstranijo ali kaj?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
:zavijazocmi:

Zakaj bi aktivisti za zaščito pravic živali o halal klanju? Morda zato, ker je to dejansko bolj problematično za živali kot pa krajša ježa osla od točke A do točke B? Morda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Zakaj bi aktivisti, ki se pritožujejo nad jahanjem osla o halal klanju? A se na tem dogodku mogoče zakolje osla? Da? Ne?


Pa ne se ustaviti samo pri tem. Zakaj se zraven ne pritožijo še za poizkuse na živalih, nošenje krzna, kitolov, slabe razmere v zavetiščih,... Sigurno jim lahko prireditelji pasiona v Oberammergau pomagajo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Poanta posta oz. izjave osmice v katero zapenjaš je bila, da obstajajo veliko pomembnejše teme pri borbi za pravice živali kot je pa to jahanje in sploh ne dvomim, da ti je to kristalno jasno ampak ker rad podjebavaš osmico potem pač podjevbavaš osmico in dlakocepiš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Ker se seveda aktivisti drugače ne pritožujejo nad halal klanjem. Celo nad kakršnimkoli klanjem. Kje pa. Ni šans. Nikoli. Ejga.

Poanto osmice si pa itak falil. Njega boli, ker so se aktivisti zapičili v krščansko procesijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Ker se seveda aktivisti drugače ne pritožujejo nad halal klanjem. Celo nad kakršnimkoli klanjem. Kje pa. Ni šans. Nikoli. Ejga.

Poanto osmice si pa itak falil. Njega boli, ker so se aktivisti zapičili v krščansko procesijo.

Aktivisti vemo kje so v večini primerov najbolj aktivni - tam kjer so lahko najbolj glasni z najmanj napora ali tveganja in posledično se glede na vsesplošno glasnost povsem premalo oglašajo glede halal klanja, enako kot so npr. feministke tiho glede muslimanskih držav in tamkajšnje obravnave ženske v družbi.

In ne, nisem falil poante osmice - poanta je bila točno to in samo to kar sem tudi izpostavil, vzrok, da se je pa sploh oglasil glede tega pa je seveda to, da so se aktivisti zapičili v krščansko procesijo, to pa ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Preveč ti pripisuješ osmici :valjamse: Njega preprosto samo boli, ker se je nekdo zapičil v njegove, zato mora vstreliti svojo standardno "kaj pa uni".
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Ni res. Poanta je bila njihova hinavskost. Tako kot lgtb in feministk.
Vsekakor se morajo vsi živalski aktivisti ukvarjati samo in izključno s halal klanjem. Dokler ni urejeno halal klanje, je potrebno ostale probleme spregledati in se ne ukvarjati z njimi. Če pa se slučajno zmotijo in opozorijo na kakšen problem(a je smiselen ali ne, o tem ne bom), jim je treba takoj vreči pod nos halal klanje in jim očitati hinavskost
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113

Zadeva se je sicer odvijala tričetrt leta nazaj ampak to dejansko nima veze. Dejstvo je, da se dogaja točno to, na kar mnogi opozarjamo (zdaj že) vrsto let in sicer da bo pod krinko potrebe po humanitarni pomoči oz. z lažnim oz. že v osnovi zgrešenim statusom begunca v EU poleg ostalega prišlo največje možno sranje od ljudi iz BV in SA.

Pa preden se pa kdo spotakne ob vir pa naj prilepim še par drugih, Reuters & Co so verjetno bolj sprejemljivi oz. higienični kot pa nova24:


Hungary detains Syrian Islamic State member accused of killings

BUDAPEST (Reuters) - Hungarian authorities detained a Syrian man on Friday accused of taking part in beheadings in Syria as a member of Islamic State, Budapest prosecutors and the European judicial co-operation agency Eurojust said.

The 27-year-old man, identified by Hungarian authorities as F. Hassan, is suspected of executing about 20 people in 2016, all family members of a person in Homs city who refused to join Islamic State, Hungarian prosecutors said.

“In a rapid intervention, coordinated by Eurojust, the Hungarian authorities have arrested a high-profile target suspected of committing terrorist activities in Syria, linked to the so-called Islamic State,” Eurojust said in a statement.

The suspect had refugee status in Greece, it said.

He was caught with forged documents in Budapest’s main airport on Dec. 30 last year, given a suspended prison sentence for human trafficking and other crimes, and ordered expelled from Hungary, Hungarian authorities said.

Prior to his arrival in Hungary, the suspect had visited a number of other European countries,
Hungary’s Counter Terrorism Centre said.


 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Seveda. Zaklati ali jahati jahalno žival je velika razlika.
Dotične aktiviste moti jahanje živali in so se pritožili glede tega. Se ne smejo? A se lahko pritožujejo samo zaradi halal klanja, da bo vse ok po tvojih merilih? Tebe sicer itak boli samo iz razloga, ker se gre za procesijo.


Ane, tako kot se lahko pritožujemo samo čez velike kriminalce, čez male tatiče se ne smemo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Naj pa enga aktivista zajaha in uporabi namesto osla. Saj razlike ni.
aktivisti nič o halal klanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec