Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Jaz ločim kdaj prilepi kaj neuporabnega/neokusnega.....tale twit se meni zdi čisto korekten....ne vidim zakaj ste razburjeni!?
Ja res pa bi lahko tudi priskrbel linke....da tud tisti ki uleti v to temo iz marsa lahko preveri za kaj se gre....

Ampak ok......po svoje se mi pa tudi upira to jagababa style teženje z linki na vsakem vogalu....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
kako korekten? tud ce poln pretiravanja in zavajanja je korekten??

sej fora tezenja z viri je, da bi sam spoznal, da pise neumnosti.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Lej....očitno si se odločil sam pri sebi da pač ne boš več spremljal poročil.....tiskanih medijev...ker ti to pač ne sede...oz ti sam zase veš zakaj ne....

Ampak ja čeprav mi je ženska (Ušajeva) trčena.....je izpostavila dejstva ki se v EU dogajajo odkar smo v 2015 uvozili vzhod čež meje....

Sedaj če je 17letnik zabodel 14letnika.....ali pa je bilo obratno zame še ne pomeni razloga za izbris.....dejstvo je da ko smo bli mi stari 17 ali pa 14 v 90`s tega enostavno ni bilo....vsaj ne na tedenski...mesečni...polletni bazi......je bilo prej izjema kot pravilo (ker vem da se bo sigurno nekdo obregnil da zavajam pa da je bil Trobec pa nevem še kdo...Plut)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
aha... ok,francija vemo da niso demonstracije zarad migrantov.

Belgija: kje pise da kej gori? domacini protestirajo proti svoji vladi. organizatorji so bli desnicarji... in so kr migranti krivi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Srbija - cela država proti Vučiču in njegovi mafiji.

Kaže da je cela evropa usrana z organiziranimi združbami. o_O Predolgo je bil mir ...
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Glede na to, da je bil mir predolgo bi bilo dobro vedeti in izpostaviti kodo nam narušava poredak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Pa zakaj bi se raja zapirala v bajto, če pa se je do nedavnega lahko prosto sprehajala?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eh, za vas je to fino poskrbljeno. "Kadar je posilstvo neizbežno, lezi in uživaj!"
Za nas, dece, je malce bolj smotano - mi ne moremo kar "lezti na tla in uživati". :oops1: .
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej sem.
Kaj pa lahko ti kot ženska pričakuješ od migranta in terorista? Da ti bo zastonj hlapčeval tam na njivi?
Kaj pa lahko jaz pričakujem od njega? Da mi bo zastonj babo prefjukal itd ... ja, to lahko pričakujem. Zna biti da sploh ne bo zastonj ... da mi bo na koncu račun izstavil, ko je tako en v redu človk! o_O
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.454
113
Grožnje z napadom na pravoslavno cerkev

Po poročanju Televizije Slovenija so Nizozemski varnostni organi so policijo obvestili o grožnjah z domnevnim napadom na pravoslavno cerkev v Ljubljani, kjer verniki praznujejo badnji dan. Takoj so začeli aktivnosti za preprečitev morebitnega napada. Kasneje pa so dobili dodatne informacije, da se nevarnost ne nanaša konkretno na Ljubljano, so sporočili s PU Ljubljana. Nizozemski varnostni organi so slovenske policiste v nedeljo v nočnem času obvestili o grožnji z domnevnim napadom na pravoslavno cerkev v Ljubljani. Pravoslavni verniki danes obeležujejo t. i. badnji dan, ob koncu katerega bodo pričakali božič. Pozno popoldne so se tako zbrali tudi v pravoslavni cerkvi v Ljubljani, od koder so domov tradicionalno odnesli badnjake in jih zažgali, ob polnoči pa se bodo v cerkvi udeležili praznične maše.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Hkrati pa so vse obiskovalce verskega obreda pozvali, naj se vzdržijo uporabe pirotehničnih izdelkov in s tem omogočijo miren potek obreda ter tudi nemoteno izvajanje aktivnosti policistov, so zapisali v sporočilu.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
A ta grd.avša spet nima nikogar, ki bi z njo preživljal nedeljski večer in mora posledično onesnaževati slov. medijski prostor? :rolleyes:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.