Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kdor je kdaj prebiral kako skandinavsko kriminalko, bo videl, da je tam vsa trgovina z ljudmi, drogami in prostitucijo v rokah Srbov, Črnogorcev in Albancev, ki so prišli tja kot migranti v devetdesetih letih.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Medtem pa otroci v Jemnu še vedno umirajo od lakote.

merlin_145627794_dbf0d352-6316-411f-9f19-a2069ba19bfd-jumbo.jpg



https://www.nytimes.com/2018/11/01/world/middleeast/yemen-starvation-amal-hussain.html

http://www.rtvslo.si/svet/bliznji-v...ica-ki-je-postala-simbol-krize-v-jemnu/470725
 
Nazadnje uredil moderator:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kdor je kdaj prebiral kako skandinavsko kriminalko, bo videl, da je tam vsa trgovina z ljudmi, drogami in prostitucijo v rokah Srbov, Črnogorcev in Albancev, ki so prišli tja kot migranti v devetdesetih letih.

Prištej še Ruse.

Pa to je postal že kar "svetovni fenomen". Saj če je v kakem hollywodskem filmu kak kriminalec, je v 90% z Balkana.

In vse skupaj niti ni za lase privlečeno. Če je posredi kak težek kriminal, so posredi oni.

Pa tudi drugje; v Avstraliji je recimo "slaven" Hrvat Ivan Milat-še 2 filma so posneli.
 
2. sep 2007
1.499
769
113
Dolenjska
Misliš da si duhovit, ali se samo hvališ s pomanjkanjem empatije?
Ne poskušam biti smešen. Mislim čisto resno. Nafilaj nahrbtnik in nesi. Ne splača se dajati dobrodelnim organizacijam, ker večino sredstev porabijo za svoje stroške in plače.

Če ti misliš, da se z limanjem slik kažeš kot empatična oseba se motiš. Štejejo dejanja in to ni razdeljevanje konzerv ilegalnim migrantom na slovensko-hrvaški meji katerim Soros pošilja kreditne kartice s prednaloženim denarjem ampak dejanska pomoč ljudem v Jemnu, Sudanu,...

Jaz tistim tam doli ne mislim pomagati, ker imaš prav, do njih ne čutim nikakršne empatije. Do naših lastnih ljudi pač. Tebi, ki pa se imaš za empatično in humanitarno osebo pa ne bi smel biti problem iti dol in pomagati kolikor se le da. Morda si celo nekoliko odpočijemo od tvojih zasanjanih multikulti nebuloz. Pa boš tako opravila celo dvojno dobro delo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in endvatri
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ne poskušam biti smešen. Mislim čisto resno. Nafilaj nahrbtnik in nesi. Ne splača se dajati dobrodelnim organizacijam, ker večino sredstev porabijo za svoje stroške in plače.

Če ti misliš, da se z limanjem slik kažeš kot empatična oseba se motiš. Štejejo dejanja in to ni razdeljevanje konzerv ilegalnim migrantom na slovensko-hrvaški meji katerim Soros pošilja kreditne kartice s prednaloženim denarjem ampak dejanska pomoč ljudem v Jemnu, Sudanu,...

Jaz tistim tam doli ne mislim pomagati, ker imaš prav, do njih ne čutim nikakršne empatije. Do naših lastnih ljudi pač. Tebi, ki pa se imaš za empatično in humanitarno osebo pa ne bi smel biti problem iti dol in pomagati kolikor se le da. Morda si celo nekoliko odpočijemo od tvojih zasanjanih multikulti nebuloz. Pa boš tako opravila celo dvojno dobro delo.
Če si ti tako zelo omejen, da v zvezi z Jemnom pišeš o nahrbtnikih in konzervah, potem pač bodi.

O razdeljevanju konzerv na meji v povezavi z mano je pisal Capl in ne jaz, tisti ki ne zmorete normalnega dialoga, pa to ponavljate. Saj Capl je pisal še vse kar drugega o meni, pa nima dovolj jajc, da bi tudi tisto pisanje prenašal sem. Očitno tukaj vseeno premore vsaj kanček samocenzure.
 

B81

22. jul 2007
34.610
9.037
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.407
2.294
113
Kaj je sedaj z uno, zaradi katere smo Ustavo spremenil, da je lahko tu ostala?
Že ima tu svojo familijo?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.