Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kak lep članek. Sedaj pa najdi še enega, ko Mladina tako lepo piše o katoliški cerkvi. Ali pri katoličanih ni niti enega dobrega zgleda?
Meni je bolj tole padlo v oči
Smiselno je dodati, da naj bi uradna Islamska skupnost v Sloveniji nekaterim vahabitom prepovedala vstop v njihove prostore, saj naj bi šlo za ekstremiste.
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Če so jim prepovedali vstop (ČE!!) je verjetno zaradi česa drugega.

Oseba*, ki je v islamu zgled za posnemanje (33:21), je dejala:

h1.png


Rad bi videl koga iz uradne islamske skupnosti v Sloveniji, ki bi trdil, da je zgoraj citat neveljaven. :valjamse:


Edit:

Vidim, da cenzura dela. Torej ta ista oseba (moškega spola) se je poročil z 6 letno punčko in imel z njo spolne odnose od 9 leta dalje (Bukhari 5133).
A zdaj bo v redu?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Hehe...že pri tvojem prvem replyju včeraj se mi je zdelo kam pes taco moli.

Nikakršne potrebe ali smiselnosti ni, da bom prav jaz zdaj določil kje bi po mojem mnenju morala biti meja. Nisem ne plačan za take ugotovitve niti nisem največji strokovnjak ampak tudi kot popoln laik pa vseeno lahko mirno zavrnem mislenost, da zaradi skupnega izvora življenja tisočletja nazaj ni nikakršne meje med migranti in domačini oz. domorodci na določenemu področju. In to tudi počnem, ta miselnost je po mojemn mnenju debilna, enako kot je debilna zadnje čase moderna miselnost, da moramo kar vsi belci nosili kolektivno krivdo zaradi zločinov nad črno raso v preteklosti ali pa celo da nosimo odgovornost zaradi imperializma in posledičnega izkoriščanja nekaterih držav v preteklosti. Zelo zelo podobni debilizmi so to.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.464
113
Ja lej čisto simpl je. Če si govoril o nekih mejah, me zanima, kje so zate meje. Ne kam bi jih dajali strokovnjaki, ampak kam jih daješ ti. Čist tko iz firbca.

Ne se izmikati kot jagababa noooo :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ja lej čisto simpl je. Če si govoril o nekih mejah, me zanima, kje so zate meje. Ne kam bi jih dajali strokovnjaki, ampak kam jih daješ ti. Čist tko iz firbca.

Ne se izmikati kot jagababa noooo :evil:


Prav nič se ne izmikam ampak sem ti konkretno in zavoljo debate same povsem smiselno odgovoril. Če ti pa odgovor ni povšeči pa to pač ni moj problem.

p.s. me veseli, da priznavaš izmikanje jagebabe
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Adam - rebro - Eva,... Bo šlo?

Povsem jasno, da se cilja na Sveto pismo ampak ker so migracije resna tema sem pričakoval kaj več, sploh od jagebabe ki bojda ne mara spama, kot pa pisarije iz ene največjih knjig pravljic in zato sem v upanju, da ne spamate kar nekaj v tri dni prosil za vir. Ampak očitno, da gre zgolj in samo za spam tako da nevermind.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
sej če se črni preselijonekam v sibirijo kjer ni žive duše, ne bo nobenga preveč motilo, ali?

Kar tako so bile selitve narodov pred x tavžent leti, al na kaj ste se zapeli.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
ti maročani načelno niso čisto diht...največ težav z njimi tako doma kot v EU.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Dotična debata ni tekla o državni meji temveč o časovnih mejah, ki ločujejo migrante od staroselcev.
To je čisto odvisno od staroselcev. Recimo v Kranjski gori imenujejo tiste, ki so se priselili takoj po prvi svetovni vojni, priseljenci, tiste po drugi svetovni vojni pa pritepenci. :) Drugje imajo morda milejša pravila.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.