Lenovo A820

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Odgovor na vprašanje strasni
Imam ga kakšnih 7 dni, zaenkrat dela bp. Naložil sem tale rom : http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a820-12/
Do vrat z DHL me je prišel malo pod 150 evri.
Prej sem imel S3, S2 S, od vseh se mi je zdel S2 še najboljši glede vrednosti denarja. Glede na hitrost(S3) sta tukaj nekje, razen dialerja in kontaktov kjer je A820 precej hitrješi. Kakšnega laga nisem opazil.
GPS je malce slabši, ampak še vedno dober.
Ekran, na soncu ima boljšo vidljivost kot S3, drugače je slabši, barve so bolj sprane. Mislim pa da je ekran plastičen.
Če ti je pomebna front camera, tega 820 nima, niti flasha za fotoaparat.
Ohišje, malce je manši kot S3 in občutek pri držanju je boljši.
Baterija, teško rečem, ker rabi nekaj ciklov da se bo unesla. Trenutno mi pri veliki uporabi zdrži cel dan.
Ko sem iskal dual sim telefon sem imel v rokah tudi Prestigio 4500, po MOJEM občutku se 820 boljše obnese. Je pa res problem servisa.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Velik potencial, trenutno jih samo EU j. da jih ne morejo prodajati
smirk-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Kul telefon za ta denar. Je pa mogoče prevelik. Škoda, ker ga ni v EU. Koliko časa si ga pa čakal od naročila?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
V četrtek, plačal, v ponedeljek zjutraj je bil že pri meni(DHL).
 

slash83

Zelenc'
6. jun 2013
3
0
1
Stanje po večtedenski uporabi?

Custom rom dela, kako dolgo drži baterija, kvaliteta slik, klicev,... plusi, minusi nasploh?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
BP.
smile-1.gif
Baterija ob dveh vstavljenih simkah, vzdrži cel dan, z tem da imam vklopljeno preverjanje maila na minuto. Bi pa vzdržala verjetno dva tri dni, če ga ne bi skozi po rokah valjal. Zvok pri pogovorih super, ne vidim razlike glede prej. ekran, ko se navadiš, da ni amoled odličen, sploh na soncu. V bistvu vse v superlativih, edino gps, sicer dela, je pa slabši kot pri S3. Kakšnih krašov ni bilo tako da izgleda, da je rom ok.
Še to radio(fm) me je navdušil, ker ne potrebuje vklopljenih slušalk za delovanje.
 
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Tisti ki je cenejši.
wink-1.gif
Če si iz Lj, lahko prideš pogledat kako se Lenovo obnaša, dobil sem še A660, Lenovo za v vodo.IP67
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Vem, po drugi strani pa koliko sem imel problemov z uveljavljanjem garancije za Samsung, me to skoraj več ne zanima. Nazadnje pred tremi tedni S3. Takrat mi je počil film in sem se odločil nikdar več Samsunga. Raje precej manj plačam v štartu pa se z tem sprijaznim če bo kasneje kakšen problem.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če koga zanima, sedaj bom enega prodal, tako da si lahko pride ogledat.