Las vegas

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Verjetno se da komot dobit kakšen Dunaj, Munchen,... v NY, Atlanto in potem Vegas?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Samo kot opozorilo, s kolegom sva bla v Miamiju (Dragič - Dončič). Zadnji dan, malo pred vožnjo z rent a carom na letališče nama je kubanski cigo(TM) zanalašč porikverciral v avto in seveda hlinil najmanj odprt spiralni zlom hrbtenjače. Tako, da tam mi je bilo takoj kristalno jasno, zakaj so povsod oglasni panoji z odvetniki, ki ti obljubljajo ne vem kakšne odškodnine ob karkambolu. :gorjaca::gorjaca:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Na sreco je bila na ihopu kamera, ki je pokrivala parkirisce in del ceste, kjer je bil karambol. Tako da je policist sel pogledat posnetek in poten zacel kubanskemu cigotu pisat kazni hehe. Je bila kar zanimiva izkusnja, ampak cene bi bilo kamere bi bila midva kriva, ker je policist takoj ko je prisel rekel, da je ocitno da sva midva se zaletela v cigota.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Še dobro, da je bil cop razumen. Pomislil na kamero - ja tam jih je rees ko listja in trave - šel pogledat.
Ko je mene ustavil, je najprej odpel pašček na pištoli :)
Glede kamere. Pa znate predvajati zadnji video posnetek na napravi? PC takrat tam ni in dvomim, da dovoli, da ga kam odneseš pregledat razno direkt na kameri.