Laguna II - Gretje na voznikovi strani ne dela!

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Pozdravljeni,

imam težavo s gretjem v Laguni letnik 2002, 1.6 bencinar. Na sovoznikovi strani ventilacija greje normalno, na voznikovi strani piha mrzel zrak. Avto ima dvoconsko klimo.

Kaj bi šlo lahko narobe?
-senzor notranje temperature
-elektronska enota klimatske naprave in ventilacije
-kakšen motor ki spremeni lopute?

Kako naj se zadeve lotim?

Hvala
smile-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
verjetno motorček lopute, podreš spodnji del armature da prideš zraven... jaz sem rabil samo kontakte predrkat pa je delalo naprej...
je pa kr jeba da podreš in prideš zraven... podret moraš spodnji del, odstranit eno vezno ploščo desno od noge....

have fun
smile-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Fak..tako butasto sestavljenega avta pa še nisem videl. Sem razkopal že več avtomobilov ampak kaj takega pa še ne. Vijaki na nasprotni strani armature, enostavno se jih ne da dosečt. Nevem kako ti je lahko uspelo to razkopat..
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
v glavnem mam bolj kot ne Renaulte (ga moraš met rad
evil.gif
)
da se, na glavo dol zlezeš, pa ključ v roke in odmontiraš, æe te kaj tolaži, te plošče potem nisem več nazaj montiral, škoda živcev
rolleyes-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Evo danes uspel zrihtat zadevo. Na eni poljski strani sem našel navodila in prišel do motorčka. Nato sem ga izklopil in vklopil. Zadeva je čudežno oživela. Tisto vezno sem potem celo privijačil nazaj.

Si me pa kar malo ustrašil, sem pričakoval, da bo vsaj pol dneva pod armaturo ampak je bilo vse urejeno v uri in pol. Hvala za pomoč!
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Huh. Da si sposodim temo. Podoben problem imam tudi sam sicer v Astri F. Obe strani ventilacije delata normalno, sredinska pa sploh ne. Sicer me ne moti toliko da ne dela, pa vseeno, fajn je da so stvari funkcionalne ane
smile-1.gif
ima kdo idejo kak priti do tega motorcka na sredini armaturke? Predvidevam da je motorcek fuc?