kvaliteten mobilni telefon

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16


Citat:
Uporabnik branci pravi:
Samsunga se grdo pogledati ne smes pa ze ekran poci,..
Daj nehi govorit traparij
bonk.gif

Me kr srat prime ko berem te komentarje.

[/QUOTE]


Pol pa idi na sekret, ne pa tu tezit, lej ce se telefon ko ga primes v obe roke in ga malo probas zvit in se vse zvija in skripa pol pri meni ne bo zdrzal niti en dan, pol se pa ekran cez rob dajo, mislim funkcionalnost na vrhuncu, poglej si malo crash teste na youtube od nokij in samsungov jih je kar veliko
.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
954
113
Titograd
Če je moj S5 po 2,5 letih preživel vse padce, tudi take iz 2 metrov direkt na ekran, pa nima niti ene praske na ekranu, potem že ni tako kot ti praviš. Čeprav za metanje okrog pa res ni narejen, ampak to velja za skoraj vse telefone. Vzami še enkrat nokio, glede na želje.
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
Jaz oz. Moj brat ima drugacne izkusnje z samsungi s serijami, mel le enih par, nobeden ni zdrzal vec kot par mesecev, pa dobeden ni padel kaj extra po tleh, ena dva je v zepu razbil
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.509
289
83
To pa moreš bit zelo neroden da po parih mesecih uničiš telefon..Tukaj ni kriva znamka telefona ampak sam uporabnik
wink-1.gif
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
Ja no pol so pa vsi zelo,nerodni, ker jaz poznam bol malo ljudi ki so telefon menjali iz kaksnega drugega razloga, najeveckrat menjajo zarAdi razbitega ekrana
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.987
5.408
113
V paci mam fone tm 200-250eur

Sony xperia xa
Xcover 3 (leclerc ga ma v akciji za 200)
Acer...??
Lenovo P70

Kaj od tega se splaca....pa da je do 5inch MAX keer LCD TVja se mi ne da okol vlacit
smile-1.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.944
113
Splača se nič ne, saj boš porabil 200€, ki bodo v dveh letih ničvredni.

Drugače imam pa jaz nekaj manj kot eno leto P70 in mi zelo dobro služi. Edino NFC pogrešam in zaenkrat mi še ni uspelo vzpostaviti 'cast screen'.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik branci pravi:
Jaz oz. Moj brat ima drugacne izkusnje z samsungi s serijami, mel le enih par, nobeden ni zdrzal vec kot par mesecev, pa dobeden ni padel kaj extra po tleh, ena dva je v zepu razbil
Pa ti in tvoj brat pojma nimata. Ti in tvoj brat sta dva štora raje vzemta v roke kramp pa lopato ker kot kaže druzga ne znata uporabljat.
Samsunga še v rokah držala nista kaj šele kaj druzga.
Pojdi šopat kam drugam koga drugega ker se vidi da nimaš pojma kaj govoriš.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.509
289
83
Citat:
Uporabnik branci pravi:
Ja no pol so pa vsi zelo,nerodni, ker jaz poznam bol malo ljudi ki so telefon menjali iz kaksnega drugega razloga, najeveckrat menjajo zarAdi razbitega ekrana

Jst mam že 3 po vrsti telefon ki je znamke Samsung in do sedaj sem menjal samo zato ker sem naveličal telefona in ne zaradi česa drugega kot ti nabijaš tukaj..
bonk.gif


Pač za tebe in tvoje prijatelje ni telefon če ga kr tako polomite..
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.722
145
63
Če si aktiven, rabiš majhen telefon. Torej Sony Z5 Compact ali iPhone SE. Oboje z ovitkom in je to to.
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
Mislim da je trenutno ze vsak kitajec vsaj tako kvaliteten ce ne celo bolsi kot samsung tako da pol vzamem rajsi kitajca, pa za enak denar kupim ene dva, tri pa je.
Kupil bi novega iphona sam mi je prevelik, nekaj sem bral teste, pravijo da edini telefon z androidom ki je dober je nexus 6p ampak spet prevelik za mene
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.509
289
83
Bilo kaj kupiš boš polomil... Tak da tukaj nima veze znamka telefona ampak.. štoravost uporabnika
evil.gif
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
Lumia 1020 je ze dve leti cela, pred tem lumnia 820 mel eno leto ostala cela, zadnji telefon od nokie ki sem ga razbil je bil n8 ki sem ga povozil pa se tam je samo touch pocil tako da popravilo ni bilo drago. Vmes sem mel pa enega samsunga, tisti je pa sel po treh tednih, vsi ti telefoni so kar nekaj maltretitanja prestali, razen samsunga ki je mel samo enkrat dovolj.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.509
289
83
Žal ti ne vrjamem tem trditvam glede Samsunga.. A kolk sam poveš si pač neroden in ti telefoni letijo po tleh kot za stavo če ti je ratalo Samsung uničit po 3 tednih..

Tukaj ni izgovor znamka telefona ampak je težava v tebi
grims-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.509
289
83
Nevem očitno nisi bil dovolj štor...
wink-1.gif


Nevem kaj ti delaš da ti telefon leti po tleh al da ga povoziš... Ti rabiš en telefon ki mu ne moreš nič.. Al pa nabolje nobenega ker očitno ti predmeti letijo iz rok kot za stavo..

če ne znaš čuvat je to tvoj problem
wink-1.gif