Kur + glas ovce

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Tema je odprta za tiste alterjevce, ki imajo očitno veliko težav z ženskim spolom. Upravičeno ali ne, ne vem, niti ni pomembno.

Primarno (fil rouge) vprašanje je sledeče: na kakšen način lahko ženska vpliva na mišljenje posameznika, da slednji zaključi, da so vse ženske (ali pač ne čisto vse) kur.be a.k.a. kurve ? Slaba izkušnja prav gotovo. Mogoče tudi slab glas o določeni ženski…
Bom poskusil napisat nekaj o spolu (še pred klasifikacijo kdo JE oziroma NI kur.ba), ki je samo na videz ! krhek kot porcelan in ki zahteva precej več pozornosti, kot smo je navajeni ponuditi moški. OK, tako razmišljajo ženske …
grin1.gif


Eh, kljub vsemu začnimo z definicijo kur.be, npr. ultra kur.be: to je ženska, ki da vsakemu, samo TEBI ne .
evil.gif


Sploh ni nujno, da se kur.be ukvarjajo s pridobitno dejavnostjo, kot na primer prostitutke. Ravno nasprotno. Kur.be pač uživajo, če koga nategnejo. Oziroma oni njih. Se pa vse prevečkrat zgodi, da je kdo na suho nategnjen … no, in smo spet na začetku.
Da smo si moški in ženske različni, ni dvoma. Ženske v marsikaterem pogledu sicer ne odstopajo kaj preveč od moškega, vendarle so njihove predstave malce drugačne. Kaj moškim ob pogledu na dobro žensko (OK, dovolj širok pojem, priznam) najprej pade na misel? "Kako bi jo ...?" Ženske razmišljajo malce drugače. Redkokatera ob prvem pogledu na tipa najprej pomisli na seks, seveda pa je od tipa odvisno, kakšen bo njegov naslednji korak. So načini, kako dobiti žensko (seveda ne vsako za vsakogar) na svojo stran. Seveda ne samo z buljenjem vanje, vsekakor pa s pravilnim pristopom. Dober avto in keš pač še nista garancija, da boš osvojil "najboljšo". Od tu naprej sledi delitev moških na skupine: prva skupina so tipi, ki ob neuspehu s prejšnjo "žrtvijo" nadaljujejo z "napadom" na naslednjo "žrtev". In jim tudi uspe. Če ne takoj, pa čez čas. Sledi skupina, ki se po zavrnitvi še vedno trudi, a kljub temu ne doseže učinka, zato stvar počasi pozabi. Nato skupina, ki nima uspeha, a kar ne more pozabiti. Mogoče poskusi kdaj kasneje, a s priokusom na neuspeh. Zadnja skupina pa je najhujša: ob neuspehu brez razmisleka sledi kritika in ugotovitev, da so vse ženske ...

Preden nadaljujem, je potrebno poudariti, da vsem ni dana naravna lepota, pa čeprav je to ponovno širok pojem. Vsake oči imajo svojega malarja, kot tudi obratno. In, dasiravno je pri tipih prvenstvena eksterierna lepota ženske, pri ženskah ni ravno tako. Enirque . On ne bi bil tako popularen, če ne bi bil zvezda. Njemu pač ni potrebno storiti več, kot samega sebe postaviti na ogled in …. že smo tam, kjer bi bila rada večina. Vsaj v trojčku, če ne še kaj več
evil.gif
Me že zanaša …

AMPAK, ne glede na popularnost, največ pri tem lahko storimo sami. Sicer se lahko brez skrbi odpovemo nekaterim a.k.a. lepoticam, toda tisto niso več kur.be, temveč kešpičke. Pa spet ne vse, nikakor ! ( Marjanca S. ziher več ve glede tega, tista Marjanca S., ki je že enkrat prej "obdelala" Murkota ). Vse ostale pa se, preverjeno (ah, ne, ne z moje strani), da osvojiti.

Torej, prioritetno je, da ima oseba dovolj samozavesti, da mu teče beseda (a žal ne na papirju oz. ekranu, kot se dogaja na Alterju), da je sproščen in da je seveda urejen. Mislim, kdo pa hoče žensko, ki zaudarja kot dihur ? (btw. eni imajo dihurje za domače živali, ni ena taka tuki?
evil.gif
) Predvsem slednje (neurejenost tipa) žensko takoj odvrne od nadaljnih dejavnosti.

Mater, tole je pa dolg post. Mam še kej na zalogi, pa moram nehat. Samo še strnim napisano:

- niso vse ženske kur.be, če ti nočejo dat …
- tiste, ki so dobesedno kur.be, tistih se je pametno izogibat (naj jih orjejo tisti, ki ostalih ne morejo)
- samozavest
- urejenost
- sproščenost

No, morda res ne bom spreobrnil negativno mislečih, bom pa vesel, ko bo (namesto tega, da mi reče "lej jo uno, kur.bo") nekdo rekel: "če ni ravno iz agrokombinata (tam precej orjejo, ane?), bi jo blo fino spoznat", al pa, v nasprotnem primeru, če je iz agrokombinata, "še dobro, da sem se je ognil" in ne takole: "me je odpikala, kur.ba !"

Zaključek: morate preprosto vedet, da so VEDNO na zgubi ženske, ker ni lahko najti tako super tipa, tako preprosto superiornega, tako zabavnega, kot je … alterjevec !!

Zato pa, ne daj se, Alkoholik ! Za užitke z otepačem naprej !!!

OPOMBA: v sestavku, kjer govorimo o NEkurb.ah, je ženska mišljena kot ženska in ne kot deviacija ženske, moški pa kot tipični moški. Tu skorajda ni deviacije
wink-1.gif
Upam, da se razumemo.

In, nenavsezadnje, deviacija klasične ženske je lahko tudi … kur.ba.
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.385
113
v lokalni ostariji
a kaj bi rad povedal?

da so ene babe kurve? pa lahk ti da alpa ne pa je kurva... ene pa niso... al kaj bi zdej rad?


drgač pa ne skrbi zame. se izogibam kurvam!
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik North_face pravi:
- niso vse ženske kur.be, če ti nočejo dat …

Ne, niso. Jih je pa polovica (vsaj v Ljubljani) kešpitschk - tako vsaj piše v svoji novi knjigi Marjanca. S.

Osebno mislim, da jih ni ravno polovica, jih je pa (realno) najmanj 20%.
20% žensk je torej kurb in dajejo za ugodnosti/darila, ali za denar .
Razlike ni - oboje je kurbarjenje, ali lepše rečeno: prostitucija!

Pa še slabše bo...
aplauz.gif


"Dajanje" vagine na polurno, ali enourno uporabo moškim je namreč postalo način "popravljanja slabe finančne situacije" mnogih mladenk, nezaposlenih žensk, samohranilk, in upokojenk.

In ne mi govorit o trgovini z belim blagom, če se za tak način služenja dnevno v Sloveniji popolnoma prostovoljno odloči na novo najmanj deset Slovenk. Najmanj deset!
 
Nazadnje urejeno:

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Če ne razumeš napisanega, še ne pomeni, da nakladam.
Upam, da vsaj ta stavek razumeš? Ker nasplošno vem, da maš probleme z razumevanjem (gole Slovenke)
 
Nazadnje urejeno:

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Aha, pol pa dobr, če se jih izogibaš.
Samo potem pa res ne razumem, od kje tebi takšna negativna reakcija v vseh postih, kjer se omenjajo ženske? Pa da mi ne bo treba c/p tvojih postov, raje si priznaj ... da je neki močno narobe.

In kaj bi rad jaz povedal s tem? Marsikaj, samo na koncu pa sem tudi omenil, da ne bom prepričeval nekoga, ki je v nekaj prepričan, da to ni to.

Naj ti strnem v stavku, dveh, treh? Kurb v pomenu prasic ni, so samo nesposobni deci. Če ti baba vse vzame, si si sam kriv. To je to. To je bistvo posta. Če pa se pogovarjamo o klasičnih kur.bah, se jim pa reče prostitutke ... got it?
 
Nazadnje urejeno: