Kupim letno vinjeto 2020 za osebni avtomobil

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Poročilo z bojišča :fredi: :

Vinjeti lahko kupite max 2 na osebo / nakup, kar v praksi pomeni, da če jih rabite 10 greste 5X na blagajno. Drugi nakupi niso potrebni. Vsako vinjeto posebej zaračunajo zato malo traja, ampak dobiš dve ločeni potrdili za DARS če zlomiš šipo.

Dobro je tudi to, da lahko v MB kupiš po dve vinjeti na vsaki od njihovih blagajn (ne tako kot lani, ko si jih lahko zgolj v trafiki), tudi pri pultu za petarde in posledično ni bilo nobene gneče.

Zdaj pričakujem zahvalo DARSa in Vrtovca za moj nakup. :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V bistvu ne, čeprav so mi trikrat rekli da jo rabiš 5X pa da ne, ampak bon dobiš v fizični obliki na računu in ga lahko/moraš porabit v 7 dneh se mi zdi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: amacar

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Bo jaz odgovoril.

Ni obvezna ker dobiš kupon na računu , oveljaviš pa ga lahko od jutri pa do 24.12
 
  • Všeč mi je
Reactions: amacar

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ah, ne morem mimo tega...
eLeclerc je MB in LJ. Za nakup vinjete ti da 11€ na njihovo kartico, kar boš tako ali tako porabil tam...
WOW, 10%, pa še nakupujem lahko s tem bonusom... OK, samo čez par dni, potem več ne, ampak...
Ostali iz ostalih mest/vasi, pa bodo tako ali tako (ker to tako mora bit) porabli več za bencin, kot bodo dobili na eLeclerc kartico... Ah, računajte - 2 x do Leclerca... Pa če živiš 40km stran - se splača? :sprasujemse:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ah, ne morem mimo tega...
eLeclerc je MB in LJ. Za nakup vinjete ti da 11€ na njihovo kartico, kar boš tako ali tako porabil tam...
WOW, 10%, pa še nakupujem lahko s tem bonusom... OK, samo čez par dni, potem več ne, ampak...
Ostali iz ostalih mest/vasi, pa bodo tako ali tako (ker to tako mora bit) porabli več za bencin, kot bodo dobili na eLeclerc kartico... Ah, računajte - 2 x do Leclerca... Pa če živiš 40km stran - se splača? :sprasujemse:
Se strinjam s tabo. Jaz pač 90% kupujem v Leclercu in me veriženje z bonusi niti ne moti, je pa res, da tisto na kartici velja eno leto, ta bon pa 7 dni.

Pa akcija vinjet je zgolj v "bogem" Mariboru. Zadnjič je en iz LJ omenil, da v Leclercu kupujejo zgolj čefurji - vsak pač po svojih sodi.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Se strinjam s tabo. Jaz pač 90% kupujem v Leclercu in me veriženje z bonusi niti ne moti, je pa res, da tisto na kartici velja eno leto, ta bon pa 7 dni.

Pa akcija vinjet je zgolj v "bogem" Mariboru. Zadnjič je en iz LJ omenil, da v Leclercu kupujejo zgolj čefurji - vsak pač po svojih sodi.
ata ti je bogi. Maribor je šampion! :valjamse:
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Jaz jih kupujem na Petrolu, pike pa za strom ponucam..
Jaz sem tudi to pocel, ker imamo v druzini vec kartic vezanih skupaj, pik pa razen za kaksno pranje ni nihce porabljal. In so sle v strom.
Letos bi segel samo do 10% popusta in sem po nasvetu preveril se gen-i. Cena je vsaj zame obcutno nizja (racun ne nujno toliko), itak se lahko potem prestavis nazaj in pokasiras dodatne ugodnosti za "nove" uporabnike.
Zgolj ideja, ce imas slucajno prevec casa.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Daj ceno Gen-i.
Jaz sem celo do 35% prilezel enkrat, zdaj sem bil na 30, zdaj pa kot vidim, bo največji možni popust 20%
Zdaj ko imaš lahko na GSM scan kartice, niti ne rabiš imeti dodatnih kartic za družinske clane
 
Nazadnje urejeno: