Kuhinja po meri

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Koga bi kaj priporočali za izdelavo kuhinje po meri? Zanima me s kom ste bili zadovoljni v kompletu...cena, usluga, izdelava, montaža...
Zaželjeno Gorenjska.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.387
113
Selca... Ne selnica ali oa selnice...
Mene niso prepričali (obiskala njihov salon in si pustila svetovati), vem pa, da so bili popularni tu na forumu, ker je eden izmed njih bil alteras, ce ne celo moderator, in rihtal masine precej poceni in bil seveda zato precej gor vzet..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Sem šla na njihovo stran (Zupanc), delajo bolj uber moderne. Rabim malo bolj klasično-moderno, mogoče celo retro. Hvala vseeno za pomoč.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.387
113
Vsak mizar ti bo naredil, kar bos zelela. Kaj da na spletno stran in katalog, je pac to, kar je trenutno aktualno...

To receno, 9 let nazaj, ko so bili zelo na visku svoje prepoznavnosti, sem se ustavila v njihovem salonu na celovski v LJ. Sicer model tam zelo prijazen in s kakim nasvetom, ampak nisem mogla preko tega, da so bile kuhinje v salonu šlampasto montirane. Vratca visela, vse postrani.... Ce to v salonu naredis, kako bo sele pri meni doma. To je prvi vtis... Je pa skoraj desetletje od tega. Idi pogledat, povedat želje, znajo brez dvoma, ce hočejo...

Kot drugo pa... Danes so "standarni" elementi vseh sort dimenzij. Tudi fabrske sestavim glih kakor hoces. Mogoce nemske manj kot italijanske, slednje pa zagotovo...
 

Priponke

  • IMG_20211218_203429974.jpg
    IMG_20211218_203429974.jpg
    1,3 MB · Ogledi: 152
  • IMG_20211218_203439730.jpg
    IMG_20211218_203439730.jpg
    3,1 MB · Ogledi: 159
  • IMG_20211218_203443454.jpg
    IMG_20211218_203443454.jpg
    3 MB · Ogledi: 149

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.934
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Vsak mizar ti bo naredil, kar bos zelela. Kaj da na spletno stran in katalog, je pac to, kar je trenutno aktualno...
No tole pač ni res. Mnogi ali pa kar vsi mizarji so "leseni" in pojma nimajo kaj jim razlagaš in želiš. Sploh, če imaš kakšno željo izven njihovih in standardnih okvirjev. To so pač rokodelci in ne oblikovalci, ki bi se spoznali na dizajn, sploh pa na dizajne različnih obdobij in trendov. Tudi na praktičnost uporabe kuhinje se ne spoznajo, vse kar je znajo narediti čisto navadne omare s policami in vrati. Imam nekaj izkušenj, ko sem rabil samo nekaj manjših stvari za kuhinjo narediti pa nikakor niso dojeli kaj želim, oziroma so me prepričevali, da tako pač nihče nima in zakaj si jaz tako želim...v glavnem zaplankani bedaki. Prijatelj je dal delati celotno kuhinjo mizarju v retro stilu in točno povedal in pokazal kaj želi..končni izdelek katastrofa, pač navadna poceni kuhinja, kot 1000 drugih pa še nepraktična izvedba.... Računal pa 2 x več, ker je kakor izven standarda.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
No tole pač ni res. Mnogi ali pa kar vsi mizarji so "leseni" in pojma nimajo kaj jim razlagaš in želiš. Sploh, če imaš kakšno željo izven njihovih in standardnih okvirjev. To so pač rokodelci in ne oblikovalci, ki bi se spoznali na dizajn, sploh pa na dizajne različnih obdobij in trendov. Tudi na praktičnost uporabe kuhinje se ne spoznajo, vse kar je znajo narediti čisto navadne omare s policami in vrati. Imam nekaj izkušenj, ko sem rabil samo nekaj manjših stvari za kuhinjo narediti pa nikakor niso dojeli kaj želim, oziroma so me prepričevali, da tako pač nihče nima in zakaj si jaz tako želim...v glavnem zaplankani bedaki. Prijatelj je dal delati celotno kuhinjo mizarju v retro stilu in točno povedal in pokazal kaj želi..končni izdelek katastrofa, pač navadna poceni kuhinja, kot 1000 drugih pa še nepraktična izvedba.... Računal pa 2 x več, ker je kakor izven standarda.
Ravno zato sprašujem.
 
22. jul 2007
12.801
1.315
113
123

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
. Rabim malo bolj klasično-moderno, mogoče celo retro.
Ali obstaja se kaj cetrtega?
Po moznosti da uresnici vse stiri zelje v eni kuhinji.
Recimo stedilnik na drva z izvlecno napo ob strani..
Taki stranki verjamem da je tezko ustreci.
Poslusas, rises njene predloge vec ur, potem pa dobiš košarico.
Koliko vas je prislo do mizarja vsaj z shemo postavitve kuhinje/inštalacij in osnovnimi merami prostora?.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Če imaš dinar imaš Peklenk.a, potem opcija Dan Kuchen (imajo več salonov po Sloveniji),..
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Če imaš dinar imaš Peklenk.a, potem opcija Dan Kuchen (imajo več salonov po Sloveniji),..
Ko so že ravno DanKuchen omenjeni...vem, da je že skoraj klišejsko, ampak mi jih krepko priporočamo.
:) Njihovo kuhinjo sedaj uporabljamo cca eno leto, tako da o vzdržljivosti še ne morem pisat, sama izkušnja in kvaliteta pa je zelo OK. Sicer je med saloni v Sloveniji zelo velika razlika, ampak mi smo z "našim" imeli srečo. Ne bi tule delal reklame (lahko na ZS), so pa iz štajerskega konca. V glavnem, od prvega srečanja do (zelo kvalitetne) montaže je vse potekalo tako gladko, da sva z ženo samo čakala, kdaj se bo nekaj zalomilo.

Pri marsikaterem mizarju, ki dela vse "na mere" pa je tudi treba biti pozoren. Veliko jih namreč zgolj naredi izmero, nato pa v tujini naroči elemente, pač v stilu DanKuchen in podobnih, le da zna kvaliteta marsikje biti dosti slabša. Je pa na koncu zelo veliko odvisno od same montaže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Mi smo bili zadovoljni s Simonom Kavčičem (mizarstvo Monsi iz Most pri Komendi). Nam je naredil najprej kuhinjo in smo bili tako zadovoljni, da nam je potem delal še spalnico, otroške sobe, predsobo.