Kuhanje mule, jeza, ipd.

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
...ampak....

(ker je pac bivsi)..nekako manjka zakljucek zgodbe
grin1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ksz...

evo jz pa priznam da dostkrat kuham mulo in sm nasploh zelo zamerljiva oseba. frendice so se me že navadle da kdaj kkšno zaje.bancijo preveč osebno/resno vzamem pa se obrnem pa grem. Pri tipih je to ponavadi težje, samo itak s časom ugotovijo da pač zelo hit zamerm ampak te zamere ne držim več kot pet minut, razn če gre za kakšno resno stvar. Po teh petih minutah pa itak ponavadi vprašam kej v stilu: sej je vse lepo in prav, ampak zakaj se jz že držim nate?
redface-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
pa dobr, ti si še otrok, od tebe je to za pričakovat. sicer mi to ni všeč ampak ok. med tem ko tega odrasle ženske naj ne bi počele.

ignore je pa itak najbolj bedna oblika obnašanja, ki se ga prevečkrat lotevajo ženske
rolleyes-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
otrok al pa ne otrok... that's me. pač že po karakterju ful zamerljiva. zdej me pa kamenjajte
tongue-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
meaning?

ja zakljucis..recimo:

.. ampak potem je slo pocasi vse navzdol. Nehal je kuhat, prat in prevec se je druzil s kolegi, kar 2x na mesec so sli v lajf, brez mene. To ti pocasi dokurci pa sem naredila konec. Je sicer plazil po koleni, a jaz sem trdna zenska in nisem padla na patetiko. Kar se mi zdi edino pravilno. Zdej sem pa srečno samska, oblegajo me pa virtualni ljubimci. Odlicno je.

tako nekako...
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja, priznam pri prejšnjih zvezah in "zvezah" je blo tko ja. Čim mi kej ni bilo prav, ampak res samo malenkost, sem kuhala mulo in se bolj delala užaljeno kot pa da bi bila zares, da je tip potem skakal okoli mene in se trudil, jaz sem pa kao dobila neko kvazi potrdilo; Glej saj me ima rad, ker se tako trudi popravit napako -v resnici sem bila pa jaz tista lisica, ki je zanalašč zamerila, da je opazovala kako bo tip reagiral. Kaj sem imela od tega, mi še danes ni jasno.
bonk.gif

Vem pa, da je bilo tako obnašanje skrajno otročje in če me tip ne bi imel preveč rad, bi me lahko v tistem momentu od*jebal in odšel. Pa ni, ker je revež mislil, da je res kaj narobe rekel, meni je pa samo prijala pozornost. Še enkrat;
bonk.gif
.

Zdej ko sem s tipom, s katerim mava res vse razčiščeno od A do Ž, se obnašam popolnoma drugače. Ne delam se užaljene, če vem da se zafrkava, ker se hočem imeti lepo in se smejat, ne pa delat neke užaljene smrkljice.
Če mi slučajno v trenutku kaj ne zapaše, morda samo kakšna besedica ki me zmoti (da ni ravno v kontekstu sicer harmoničnega stavka) mu to tudi povem na lep in prijazen način, in potem mi on razloži, kaj je dejansko mislil. In tukaj se potrdi dejstvo, da si ženske res preveč na hitro vse napačno prevedemo.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Tudi jaz včasih hlinim užaljenost in igram "hard-to-get-ness", ker sem znan po tem, da ženske rad jezim z njihovimi lastnimi metodami.

Je pa res, da tiste, ki me dobro poznajo, vedo, da je dovolj, da se mi usedejo v naročje in zašepetajo nekaj vsaj pol-seksualnega na uho (recimo: "Stegno"), da bom spet mehak in voljan kot opran s pervolom, ergo, mi ne uspeva ravno.
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne kuhaj mule sedaj, ko smo razkrinkali ozadje. Tisti smešno prekopicujoči 'igralci' me pa vedno znova nasmejijo. Res pa je, da ob smehu praviloma še takšna trma in kuhanje mule izzvenita, zato bi takim osebam priporočil ogled 'veščin' mojstrov tega plesa. Gotovo bi koristilo partnerskim odnosom.
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ne prenesem mulanja v kakšnikoli obliki. Najpogosteje mulasto osebo gladko ignoriram, sploh, če vem, da nimam nič pri tem. Če kdaj zahebem se potrudim razložit zadevo in se opravičim (konec koncev smo vsi samo ljudje), če se mulanje nadaljuje pa dotično osebo gladko steram v 3 krasne (na tak ali drugačen način). Jaz pač ne morem zdravit psihičnih težav in kompleksov drugih, sploh če sami niso pripravljeni sodelovat in kaj naredit zato. Sorči.
Sam nisem pretirano nagnjen k mulanju in se me s pravim načinom oz. pravimi besedami vsekakor da "odmulat". Tu pa nastopi problem, ker večina ljudi ni pripravljena požret svojega ponosa in raje samemu sebi lažejo, kot da bi si priznali, da so naredili napako. Pri babah se mi zdi to nasploh zelo razširjen "virus". No, ja, kakor pri keri, da ne bom zdej tepen
smile-1.gif
.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
to je pri ženskah zato, ker mislijo da si lahko vse privoščijo, samo zato ker majo eno luknjo več med nogami
smirk-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Tvoja sporočila so mi pa vedno všeč
cheer.gif

Sem vedno za to, da mi človek v obraz pove kar mi gre. Prenesem, ker sama bom naredila isto. Zaradi tega ne bom potegnila surle!!! Eno pa je, če je človek slabe volje in noče povedat zakaj. Ko imam jaz tak moment, rabim ene dve uri, da človek ne rine vame, ker pol je hudič. Če pa je slaba volja zaradi dotične osebe, pa ni opcije, da ne bi izvedel. Ampak ja, ljudje ne prenesejo kritike, ker so popolni
bonk.gif


Le tako naprej, da znate poslušat in predvsem prisluhnit. Nobody's perfect - I'm nobody
hysterical-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Jaz zase vem, da nisem popoln, priznam pa, da imam v želodcu ljudi, ki mislijo da so nezmotljivi. Najbolj zanimivo je, ko jaz kakemu apnencu lepo povem, kaj se bo zgodilo, če ne bo podvzel kakih preventivnih ukrepov. Žal se zgodi točno to, kar sem predvideval, 'nezmotljivi genij' pa v svoji špuri še vedno vztraja. Jaz sem vsaj odprt za nasvete in ne misli apriori, da sem popoln. Razen v primeru z ženskami, ki so že po antični definiciji nepopolna bitja.