Križarjenje - kje dobra ponudba za skupino?

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Konec junija razmišljamo o križarjenju po Z Sredozemlju - Genova - Barcelona.. z ladjo MSC.
Na pot bi šle 3 družine (6 odraslih in 5 otrok) in zanima me, kje dobiti najugodnejšo ponudbo? Sedaj jo imam od Svet-križarjenj, kjer pa ne dajo nobenega popusta, kljub temu, da smo že kar lepa skupina in da tole pride cca. 9.000€.

Hvala!
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Eh, je že padlo v vodo.. kljub temu, da smo vsi preboleli covid je baje pogoj še vedno cepljenje za vse nad 12 let.. :(
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Kdo pa je rekel, da je bilo slabo? Ne spomnim se, če sem kdaj pisal o naših zapletih, kjer so nas prinesli okoli zaradi otrokove kartice, ampak potovanje z ladjo pa je sicer super. Odlična hrana, aktivnosti na ladji + ogled mest, kjer se ustaviš..
 
  • Wow
Reactions: brane_new

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Ah boleča tema, ki sem jo že malo potlačil.. na kratko pa takole: na ladji dobiš kartico s katero odklepaš vrata in plačuješ razne usluge. Aktiviraš jo tako, da jo prvi dan na avtomatu povežeš s svojo kreditno kartico ali pa nanjo naložiš gotovino. Iz previdnosti - ker smo kartice dali tudi otrokom in dejstva da, namenoma nisem želel ničesar plačevati na ta način, tega nisem naredil. Naslednji dan sem odkril, da se otroci zabavajo na avtomatih - nenavadno, saj so plačljivi. Po preveritvi na recepciji sem ugotovil, da je tamali porabil že 250€, kolikor je bil tudi limit. Razložili so mi, da so tako "prijazni" in ti ob prihodu prve 3 dni kartico aktivira kar ladjar, česar ti nihče ne pove.. Pred izkrcanjem je bilo treba seveda tole plačat.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ah boleča tema, ki sem jo že malo potlačil.. na kratko pa takole: na ladji dobiš kartico s katero odklepaš vrata in plačuješ razne usluge. Aktiviraš jo tako, da jo prvi dan na avtomatu povežeš s svojo kreditno kartico ali pa nanjo naložiš gotovino. Iz previdnosti - ker smo kartice dali tudi otrokom in dejstva da, namenoma nisem želel ničesar plačevati na ta način, tega nisem naredil. Naslednji dan sem odkril, da se otroci zabavajo na avtomatih - nenavadno, saj so plačljivi. Po preveritvi na recepciji sem ugotovil, da je tamali porabil že 250€, kolikor je bil tudi limit. Razložili so mi, da so tako "prijazni" in ti ob prihodu prve 3 dni kartico aktivira kar ladjar, česar ti nihče ne pove.. Pred izkrcanjem je bilo treba seveda tole plačat.
A lahko kratek opis, kje si bil, s katero ladjo, kdaj ipd.? Me zanima, rad bi 1x doživel križarjenje še s strani potnika, s strani posadke sem že.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
14€ napitnina!
Vsak dan plovbe, ki jo je 7 dni.
Kako ste zadovoljni z postrežbo v tem času - za kar vam odtrgajo(!) napitnino?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Videti je, da je to predpisal tebi, ker tako z veseljem deliš svoje/družinske izkušnje. :)