Kritika

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Ti si lahko boljši. Saj veš, kar pravijo: da te nestrpnež (bedak, ... vstavi poljubno) potegne na svoj nivo in te tam premaga z izkušnjami.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Ti dam popolnoma prav. Škoda je Alterja in konstruktivnih debat, ki se pogosto končajo v nekih flamewarih...

- bolj striktna moderacija, predvsem v Čveku in Prostem času
- pogostejša uporaba omejitve pisanja (čas med prispevki, morda celo minimalna dolžina prispevka)
- hitra odstranitev nekih novih uporabnikov, ki so evidentno alterji (odjansetaurska) in napokajo v dveh dneh 100+ nekvalitetnih sporočil

Podobno sem predlagal pred časom, pa ni bilo nobenega odgovora oziroma ukrepa...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sej so začel moderirat.
hysterical-1.gif


Ovca me je banal, ker sem postavil legitimno vprašanje v temi o prepovedi lepljenja fotk s tujih portalov.
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kakšna je logika, da odpreš novo temo, postaviš prvič slišana pravila, potem pa ko nekdo postavi dodatno vprašanje (in ne zajebantsko), ga banaš?

(potem pa ko vidiš, da si ga polomil, hitro pobrišeš vsa sporočila v temi
wink-1.gif
)


4-je so bili banani, ker so hoteli dodatna pojasnila o pravilih.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Govora o bananju uporabnikov, ki čvekajo namesto lepijo slike, je bilo že večkrat, zato to ni prvič slišano pravilo. Glede pravil bi se dalo debatirat v drugi temi. Na brisanje cele teme razen slik sem pa jaz pozval ovco, ker je bila po 16 odgovorih v njej natanko ena fotka.
crazy1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Veš v čem je problem. Ker za tako zadevo očitno dobiš 3 dni bana, za sranje po cele formumu pa nič....


PS: Oprosti, ker smo ti zasmetili temo o golih slovenkah z relevantnimi vprašanji. (ne čvekanjem)
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
tongue-1.gif


Podpiram radikalno čiščenje po celotnem forumu, počasi se le premika na boljše. Očitno bo treba izdatno viseti na knofih za opozarjanje moderatorja.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz tudi podpiram čiščenje. Samo za to morajo biti sposobni moderatorji postavljeni. Dejansko si moraš vzet čas, pa prebrat kaj, potem pa pobanat.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
4-je so bili banani, ker so hoteli dodatna pojasnila o pravilih.

Jst sem bil banan, ker nisem mogu bit tiho (jebat ga
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
tongue-1.gif


Podpiram radikalno čiščenje po celotnem forumu, počasi se le premika na boljše. Očitno bo treba izdatno viseti na knofih za opozarjanje moderatorja.

Agree... problem je, ker so merila malo hecno postavljena. Nekdo ne nalima nage ženske in dobi ban, drugi ostane brez sankcij ker mi reče narkoman/drogeraš. Je pa tudi res, da na forumu ni demokracije ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa še kdo sploh bere slo-tech?

Včasih je bilo uporabno, da si navijal cpu, sedaj pa so računalniki že daleč bolj zmogljivi in se kaj takega sploh ne splača več.
 

B81

22. jul 2007
34.623
9.051
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ne, on ne bo tega naredil
smirk-1.gif
Na slo-tech fehta nasvete, da lahko tukaj pametuje. Se ne bo hotel zameriti

Ded, kje pa ti pobiraš nasvete?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Veš v čem je problem. Ker za tako zadevo očitno dobiš 3 dni bana, za sranje po cele formumu pa nič....
Za sranje po celem forumu, prileti takoj trajni ban.

Izven moje jurisdikcije, pa... ne morem soditi.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Sej so začel moderirat.
hysterical-1.gif


Ovca me je banal, ker sem postavil legitimno vprašanje v temi o prepovedi lepljenja fotk s tujih portalov.
bonk.gif

glede na pravila teme bi lahki Ovci poslal ZS....
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
ksz

Ni kritika, predlog...

Da se omejijo Mali oglasi in nekateri podForumi ( Mali Oglasi, Bitka med spoloma...) za nove člane npr. min 50 objav na forumu ker opažam da se jih veliko logira in samo odda Mali oglas ali pa odpre novo temo...
...tko bomo pa napisal da ima " kolega" problem ker baba nosi s seboj gsm pod tuš
evil.gif


LP,S