Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Premik

Zelenc'
12. nov 2016
6
5
3
A spremlja kdo Andreja Bohinca. Dobro striže svoje ovce, še en nategun, pohlepnež, ki mu je denar zameglil um. Vse kar počenja pa je, da posreduje informacije od drugih in to potem prodaja kot svoja odkritja. Lahko je s tujim qrc mlatiti po koprivah.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

janez123

Pripravnik
15. sep 2020
38
1
8
A spremlja kdo Andreja Bohinca. Dobro striže svoje ovce, še en nategun, pohlepnež, ki mu je denar zameglil um. Vse kar počenja pa je, da posreduje informacije od drugih in to potem prodaja kot svoja odkritja. Lahko je s tujim qrc mlatiti po koprivah.
Ni edini vem še za enega ne spomnin se imena, v sloveniji prodaja svojo usluge pri crypto signalih - le te naj bi dobival od nekega indijca...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Premik

Premik

Zelenc'
12. nov 2016
6
5
3
Ni edini vem še za enega ne spomnin se imena, v sloveniji prodaja svojo usluge pri crypto signalih - le te naj bi dobival od nekega indijca...
Seveda, da ni edini, vendar on vseskozi poudarja kako je on drugačen od drugih, pošten itd, .........in folk mu naseda sto na uro......glavni vir njegovega zaslužka ni profit od kripto valut ampak od svojih ovc, katerim prodaja meglo na seminarju za 600 eur, za sestavo osebnega portfolija, zdaj pa še svoj patreon prodaja kot suho zlato za informacije, katere dobi od drugih YT. Izkoriščevalec naivnežev.
Sicer vseskozi ponavlja slogan(pa še to je vzel od drugega avtorja), da gremo oropat banko.....edino kar je, da on ropa naiven folk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: janez123

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Seveda, da ni edini, vendar on vseskozi poudarja kako je on drugačen od drugih, pošten itd, .........in folk mu naseda sto na uro......glavni vir njegovega zaslužka ni profit od kripto valut ampak od svojih ovc, katerim prodaja meglo na seminarju za 600 eur, za sestavo osebnega portfolija, zdaj pa še svoj patreon prodaja kot suho zlato za informacije, katere dobi od drugih YT. Izkoriščevalec naivnežev.
Sicer vseskozi ponavlja slogan(pa še to je vzel od drugega avtorja), da gremo oropat banko.....edino kar je, da on ropa naiven folk.
Saj zdaj je odprl še nekaj mest na patreonu in se lahko prijaviš :valjamse:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in Premik

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Tipičen "crypto bro". Se pretvarjajo da obvladajo zadeve, da dobijo čim več sledilcev. Potem pa začnejo prodajat razne indikatorje-signale-tečaje-shitcoine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Premik in janez123

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Evo fantje samo 1000 rabite in postali boste milijonarji

1.png
 
  • Haha
Reactions: janez123

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Seveda, da ni edini, vendar on vseskozi poudarja kako je on drugačen od drugih, pošten itd, .........in folk mu naseda sto na uro......glavni vir njegovega zaslužka ni profit od kripto valut ampak od svojih ovc, katerim prodaja meglo na seminarju za 600 eur, za sestavo osebnega portfolija, zdaj pa še svoj patreon prodaja kot suho zlato za informacije, katere dobi od drugih YT. Izkoriščevalec naivnežev.
Sicer vseskozi ponavlja slogan(pa še to je vzel od drugega avtorja), da gremo oropat banko.....edino kar je, da on ropa naiven folk.
Tole se bere kot foušija. Sej imaš ti tudi priliko isto počet. Lahko seminar organiziraš za 500eur in boš cenejši od njega in bojo vse ovce drle k tebi. Zakaj tega ne narediš?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tole se bere kot foušija. Sej imaš ti tudi priliko isto počet. Lahko seminar organiziraš za 500eur in boš cenejši od njega in bojo vse ovce drle k tebi. Zakaj tega ne narediš?
Gre se za to, da, če delaš mastne pare na kriptu ti ni potrebno stržt ovc. To, da je svoj čas promoviral One coin, ti dosti pove o njemu in kolko ima pojma o kriptu.
Dodatno, ob vsakem bull runu potegnejo njega iz naftlina kao eksperta :) ne se zajebavat.

In zakaj ostali ne dalmo tega ? ... ker imamo nek moralni kompas.

Edit: sem ga tudi sam spremljal, ker me je zanimalo, kako se razlikuje od ostalih napovedovalcev.

Edit2: nikoli nsiem dobenemu svetoval kaj naj kupi in kdaj. Tudi ne pogovarjam se o tem z nikomer, razen tu na forumu.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Dej ne zlagej meglo v kocke. Vsi delamo za denar, razen tebe, ki trguješ z moralo. :valjamse: Če bi ti to znal in na izi način zaslužil veliko eur, bi hitro znižal nivo tvoje morale. Do takrat ga boš pa pljuval.
 

Premik

Zelenc'
12. nov 2016
6
5
3
Očitno ga vseeno spremljaš, da vse veš. :p
Seveda ga spremljam, pred dvema letoma je bil še dokaj normalen, takrat ni bil še tako pohlepen, bil je tudi strogo nastrojen proti meme kovancem....to je bilo v medvedjem trgu....ko pa se je zadeva obrnila v bikovski trend, se je obrnilo tudi njemu, kajti to je čas, ko najlažje strižeš ovce.....predvidevam pa, da ima veliko vlogo za tako spremembo njegova žena, ki ima rada lagodno življenje. Torej da, spremljam ga, sicer vedno manj.....ne prenaša nobene argumentirane kritike, če mu jo podaš v komentar pod posnetkom....briše vse kar mu ne ustreza in blokira. He he in s takim človekom naj teče dialog. Spremljam pa tudi koga drugega, tudi tiste, ki jih spremlja on in jim plačuje za informacije, katere potem prodaja svojim ovcam.
Tako da za 80 % projektov, ki jih naznanja v svojih videih, sem slišal že pred njegovo objavo, v nekatere celo vstopil pred tem. Če imaš čas ti predlagam, da napraviš analizo vseh projektov, katere je omenil, da dobiš pravo sliko.
Se spomnim kako je prosjačil za to, da bi dosegel 10.000 naročnikov na svojem YT kanalu in takrat obljubil, da bo zato "izdal" nekaj projektov in res jih je nekaj natrosil (preveri kje so danes ti projekti). Če morda ne veš, ti YT za 10.000 naročnikov plača par 100 evrov vsak mesec in njemu se je šlo samo za to, izključno samo za to......sedaj na enak način počne za svoj patreon. Torej hlasta za vsak drobiž in to on, ki bi moral zdaj biti že milijonar glede na njegovo odlično poznavanje kripto trga.
Seveda od mene ni dobil enega evra. Iz tistih 600 EUR za seminar sem jaz napravil na nekaterih projektih več kot 10 x in tudi več kot 20 x. Nekaj izmed njih....AITECH, NAKA, SFUND....
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in D_K