Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Dnevna karta: Kot pričakovano, po izhodu iz kanala (na zgornji strani), n ker retest ni bil uspešen je zdaj padel iz kanala na spodnji strani. Zdaj je na močni podpori 30 jurjev. Ker se zna par dni zadržat in določit kam se misli nagnit.
Je pa dejstvo, da ker so veliki vnočili dobičke (in speljali ven miljarde dolarjev) da se mora tozdaj nekje poznati (vreča je spraznjena (za zdaj se še prazni) število BTC.jev je pa še vedno enaka). Bojo veliki pokazali pri kaki ceni se jim bo splačalo kupit nazaj (bo vidno na kartah).

1624365446400.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Po odboju na 30 jurjev je cena vstopila nazaj v kanal in danes znamo dobiti retracement svečo, ki bo pokazala ali bo ponovni vstop v kanal držal trg (bo cena našla podporo).


1624512498676.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Se pa bližamo podpori (trend črti) - označeno s puščico, kjer trg drži ceno na daljšem časovnem obdobju. Tu bo za oprazovat kako se bojo zadeve odvijale. Torej čez kak teden ali dva. Jazpričakujem da bo cena počasi gravitirala proti tej trend črti v tem času (kar se bo spet sovpadalo s podporo na 30 jurjev), tam bomo pa videli kaj si veliki mislijo..bo prilika za nakupit, ali bojo ceno zabili na dol, naredili en retest od spodaj na gor (te iste trend črte), potem pa določili daljši bear trg (vsaj s tetsiranjem zadnjega maksimuma izpred treh let - torej na 20 jurjev)

1624512788987.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Če te pa zanima na kratko..v roku par dni, so moja predvidevanja v tej smeri: ako bo današnja sveča retracement sveča (torej konča cca tako kot je zdajle oz. še malo manj rdečega telesa bo cena nadaljevala na gor, do zadnje meje (horizontalne..kjer so nazadnje vstopili sellerji), kar pa bo sovpadalo s trend črto, na kateri so do zdaj že 2 x močno vstopili selerji (označeno s puščico). Torej lahko v tem delu, če bo trg zaprl na trend črti, z nekaj rejection...lahko zopet pričakujemo vstop selerjev za nekaj sveč (imamo trenutno downtrend..torej bo šla cena v smer trenda).
Na vsak način ceno stiska (v stožec) in jo bo nekam izstrelilo...če se ne bi bližala ta večja trend črta, ki lahko posrkbi za odboj na gor, bi sam bolj navijal da bo cena udarila na dol (dolgoročno mislim). Zato zdajle ni drugega kot čakat in opazovat dogajanje.

1624519842637.png
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Kaj dogaja na kartah s BTC.jem?

Dobili smo dvojni odboj od cca 30 jurjev (W vzorec) in cena se danes zariva v trend črto. Tu smo do zdaj imeli še vsakič močan pritisk selerjev (plus imamo downtrend) torej je tudi pri jutrišnji sveči pričakovati da bo rdeča (vsaj retracement, če se že ne bo obrnil trg). Seveda je treba videt kje bo končala današnja sveča. V kolikor bo na črti (oz. malo čez z zgornjo vikico), gre glas za jutrišnjo svečo na dol.

1624968483435.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
Po pričakovanjih je bila včerajšnja sveča rdeča (imeli smo outbreak na trend črti, kjer so do zdaj vstopali selerji), vendar pa danes ni nikjer zaslediti bajerjev. Trenutno bolj kaže da selerji prevladujejo trg.
1625130668826.png
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Soros je ze nakupil BTC. Sedaj dajajo to v javnost, da bo sel posledicno BTC gor.
Veliki najprej nakupijo, potem sele oznanijo, da gredo noter...in ne obratno.
Lahko pa, da nas vse skupaj vlecejo za nos in boli K.... sorosa za BTC
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Trenutno se mi zdi, da dobena novica ne požene več BTCja navzgor... Zgleda si bo še en čas lizal rane :)
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Fantje, vsi tisti, k smo bli med 2018-2019, na telegramu v skupini AlterKriptovalute.. smo povečin jahal na McAfeejem shitpostanju. No, ko je mel ene airdrope, se spomnite? WHACKD token, to sem se prijavil jaz, pa tudi vi, se mi zdi. Danes sem bral po Redditu, en model omenil ta token, pokasiral lepo vsoto. Sem se tkoj spomnil, da mam tut js to verjetno, samo kje? No, na ledgerju seveda, samo da ni blo prikazano v LiveLedger appu (custom token je!!), tako da sem čisto pozabil da ga mam in bi tut vnaprej... No, v glavnem sm jih dobil 10700. Cena je bla že 0.07$!!! Trenutno je 0.02$, kar je za zastojn čist zadost, tko da sm iz lepe pokasiral (minus eth transakcije, stroški blabla), 195€. Tudi vi, ki ste se prijavili, poglejte svoje stanje! Vem, da je telegram skupina večinoma mrtva, ker smo zdaj na discordu z ajkijem, ampak splača se :)) Daj naj nekdo potega tu vse tiste alteraše, ki smo notr v skupini... TadejS, pa MitjaZerdoner itd... Upam, da spremljate to, ker ste praktično dobl za orng piknik keša heheh ajd pa srečno. Ne berem dost alterja zadnje čase, tk da vsem LP pa fejst se mejte
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.151
1.759
113
BTC naš ljubi..kaj mu dogaja na dnevni karti?

Ko je našel podporo na 31.600 USD (naredil dvojno dno oz W vzorec) se je začel pomikati na gor v novem kanalu (rdeče trende črte), ki pa ni dolgo zdržal in je včeraj padel iz kanala (včerajšnja rdeča sveča) in začel nakazovat nov kanala na dol. Se je pa včeraj tudi rahlo odbil od večjega kanala na dol (siva tren črta) iz katere je izšel par dni nazaj (vsaj malenkostno...nibilo neke energije). Današnja sveča bo poskušala vstopit nazaj v novi kanal na gor (rčeči tren črti) a mislim da bo na koncu to zgolj retracement sveča (zelena sveča, ki bo imela vikico na gor - na rdečo trend črto) in bo nato nadaljeval pot na dol.
Če se pogelda same zadnje sveče...so zelene (bajerji) razmeroma male, torej več nimajomoči, rdeče (selerji) pa postajo vse močnejši vprimerjavi z z bajerji.

1625547480402.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in novaa