Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Če gledaš, da lahko še vedno (do)kupuješ z 10% popusta, mislim da še ni prepozno. Zdej, edino odvisno od tega, koliko verjameš, da bo šlo še gor, oz do kje :)
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Uporabljam Coinbase, ampak ne podpira vseh valut, med njimi ni tudi npr. Dogcoina, ki me zanima? Katero drugo menjalnico naj si registriram, kaj priporočate? Se splača kupiti Dogcoine?
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Uporabljam Coinbase, ampak ne podpira vseh valut, med njimi ni tudi npr. Dogcoina, ki me zanima? Katero drugo menjalnico naj si registriram, kaj priporočate? Se splača kupiti Dogcoine?


Binance omogoca nakup Dogecoina.

Evo moj referal, ce se bos registriral:



Tezko ti bo kdo dal pameten odgovor za Doge, glede na to, da jih je v obtoku neomejeno in se gre za hajpanje in pump&dump. Sam bi se ga izogibal oz karkoli bi vlozil vanj, bi bilo vnaprej pozabljeno. Vkolikor imas cas spremljati zadevo vsako uro, pa menim da se da z njim tudi zasluziti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Zelo dobronamerno... A nisi ti pred 1 tednom bil cisti "zacetnik" ki ti ke frend kao posodil 100 eur da sta jih vrgla v nek, predvideva se, da kriptokovanec?

Zdaj pa te mika in sprasujes o zadevi ki ke bolj kot ne hec? Ne vem no.. Jaz sem se vedno izogibal neznanih zadev...

Očitno je nakup kake normalne delnice v smeri PG res starokopitno in za luzerje :)
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Uporabljam Coinbase, ampak ne podpira vseh valut, med njimi ni tudi npr. Dogcoina, ki me zanima? Katero drugo menjalnico naj si registriram, kaj priporočate? Se splača kupiti Dogcoine?
Ne razumem ljudi, kateri kupujejo kovance kateri so bili ustvarjeni kot šala. Vsi se delajo norca iz te valute, ampak še vedno se najde dovolj velik krog ljudi, kateri pa ipak verjamejo v njega. Med pisanjem tega odgovora je bilo ustvarjenih nekaj tisoč novih Dogecoinov, skoraj tako kot tiskenje denarja.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Vsi se ves čas učimo in odkrivamo nove stvari. Se imam namen malo bolj izobraziti v smeri kriptovalut in zato mi tvoji posti niso ravno v veliko pomoč. Tudi zate so bile kriptovalute na začetku neznana zadeva.
Kaj je to PG, če mi lahko poveš?
 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Evo pa še en airdrop ... izgleda ok, le malo preveč obljubljajo (tako da bo končna vrednost zadeve najbrž precej manjša). Se je za prijavit, ne pa jim pošiljat denarja ...

1013 XBT airdrop + 13 XBT referral

The Sharebit Team are glad to launch the XBT Ver. 1.0 as such be Airdropping the total of 1013 XBT worth ($755) to all participants and extra 13 XBT ($10) for each user you refer.

JOIN THE AIRDROP: https://t.me/Sharebit_Earnbot?start=r01952259670
Withdraw commence automatically by May 30th 2021.

As always don't invest a penny in airdrops!

INFO

Sharebit is a project that provides real-time payment based curation service. Merchants get useful marketing solution and users get rewards and accurate Info. In the Sharebit ecosystem, users can acquire Sharebit tokens as rewards for payment, data provision, review, event participation, etc., or through exchanges between cryptocurrency exchanges and individuals.

Sharebit is an open-source software development company building tools, products, and services for the decentralized finance ecosystem.

Whitepaper: (https://sharebit.org/whitepaper/ShareBit_WP.pdf)
Website: https://sharebit.org/
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Vsi se ves čas učimo in odkrivamo nove stvari. Se imam namen malo bolj izobraziti v smeri kriptovalut in zato mi tvoji posti niso ravno v veliko pomoč. Tudi zate so bile kriptovalute na začetku neznana zadeva.
Kaj je to PG, če mi lahko poveš?
Ja, kul.. Saj nic slabega, samo dobronamerno.
S kripto se v bistvu ne ukvarjam, da bi svoj denar namocil noter.. Samo spremljam in se cudim :) mislim da so se danes vsem neznana zadeva v neki meri hehe :)

PG je oznaka za delnico podjetja Procter&Gamble, ali KO za Coca colo in tako dalje..
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.811
113
Ker je tak fejst rasel :evil:

Gres na cmc, pogledas minuse, izberes kovance, ki (bi naj) imajo neko prihodnost, vzames npr. dot, link in ado, nastavis alarme in vgasnes vse skup.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Car, prvo pravilo...naceloma velja 99%...ko je graf kovanca navpicno gor, ne vstopaj, ker si zamudil ta vlak. Ti bos na vrhu vlozil, kovanec bo padel in potem bos obdolzil kripto, da je scam. Jaz tudi spremljam Doge, ampak pod nobenim pogojem ne bom sel vanj, pa tudi, ce zrase na 1 dolar...to pa zato, ker ne vem, kdaj bo strmoglavil navpicno dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne mores prevideti...kripto scena je nora...lahko v 1 uri, lahko v 2 tednih, lahko v 3 mesecih.....3 letih......
Lahko se ne pobere nikol vec...lahko, lahko...
95% kovancev iz 2018 se še ni pobralo in preseglo svoje najvisje vrednosti oz. svojega ATH-ja iz 2018