Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hvala :zmaga: ...a Binance zaračunajo fee tudi pri prodaji? Če pač trguješ z drugimi valutami?
 
Nazadnje urejeno:

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Sej zato bi se na Binancah umikal v EUR, ker mu načeloma bolj zaupam, kot USDC ali BUSD...USDT (Tether)..njemu sploh ne zaupam, ker bo en dan samo prišla ven novica, da ni kritja v Dolarju, kaj bo potem z vrednostjo, ne vemo...prejsnji petek so mogli predložit dokaze o kritju, vendar se nič ne govori o tem...

podaljšal so jim rok za en mesec
šimpanzu v džungli je jasno, da nimajo nič v rokah in da bo tole eskaliralo, ko bo treba
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
podaljšal so jim rok za en mesec
šimpanzu v džungli je jasno, da nimajo nič v rokah in da bo tole eskaliralo, ko bo treba

En mesec, da oddajo, potem pa še kar en lep čas, da pregledajo. Lahko, da bo to glavna novica za prekinitev tega bull runa :)
Upam na kak velik pump BTC in ETH pred tem, da začnem prodajat po kosih in potem počasi spet buyback,
 
  • Všeč mi je
Reactions: Nenasiten in Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tud jaz sem mnenja, da bodo dali ven "slabo" novico o Tethru, ko bo cas za ta glavno korekcijo...
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Ja. Ljudje kar sinfajo, pa gledam ostale kovance in iscem neke razloge za zaupanje...ma nic kaj ne najdem. Mogoce je kriva preteklost s policijo itd...ampak nismo vsi, ki smo kdaj poblize vidli policaja, kriminalci :evil:

V glavnem, vcerajsnji AMA bil polomija zaradi predstavnikov Voice-Life, izum pa je dobesedno izum, ki ga se ni. Mi je ok, sparam verge do jutri, kako vreco ga pustim za naprej, ostalo gre.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Ja. Ljudje kar sinfajo, pa gledam ostale kovance in iscem neke razloge za zaupanje...ma nic kaj ne najdem. Mogoce je kriva preteklost s policijo itd...ampak nismo vsi, ki smo kdaj poblize vidli policaja, kriminalci :evil:

V glavnem, vcerajsnji AMA bil polomija zaradi predstavnikov Voice-Life, izum pa je dobesedno izum, ki ga se ni. Mi je ok, sparam verge do jutri, kako vreco ga pustim za naprej, ostalo gre.

Eh to je šit coin. Ampak dejmo o realnosti, kovanc je šicoin. Vendar je nagrada za izrudarjen coin tako mizerna že zdaj, da po halvingu praktično noben ne bo hotu rudarit, saj ni ekonomske računice.

Zato naj bi kovanec dobil na vrednost, le tako bo tako kovanec živ. Zato mislim, da je še nekaj upanja na profit na short nivoju. Imajo pa nevejetno veliko halvingov, letos bosta dva?
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
En septembra, nagrada na 50.

Jaz pa ne razumem zakaj npr. je general (btc) toliko vreden. Ne cenovno, ampak kaj ima takega, cesar nima npr. Monero? Slednji bi zaradi svojih lastnosti (untraceable) moral bit drazji. Pri btcju pa "te dobijo" :)
IMO bi monero, zcash, verge, dash ipd. morali bit vec vredni.
Vidis, tudi kekca iz Francije so dobili, ko (bi naj) je btcje posiljal vagabundom v Kapitolu :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bitcoin je bitcoin. Prvi...noter sipajo institucije denar...zato se dviguje. Je glavni...99% vsi šitcoinov pade, ko BTC pade...ce pade kak Monero, ZCash, Verge...se nic ne zgodi. Pac..Bitcoin...institucij Monero, ZCash itd ne zanima...
Fora je tudi, da wheelsi uravnavajo cel kriptosvet preko BTC-ja...s katerokoli drugo valuto ne morejo.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.199
670
113
Bitcoin je enostavno vreden več, ker ima več tehnolgojie za sabo kot njegove slabe kopije. Anonimnost tukaj ne igra vloge. Vlogo igra tehnologija in ljudje/organizacije, ki delajo na razvoju. In monero se je ustavil 5 let nazaj. Podobno so ostali.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Bolj kot gledam te grafe za BTC, bolj se mi zdi, da bo mega Dump :S Enostavno ne vidim razloga zakaj bi šli gor.

Za ETH, pa:
- Feeji so trenutno zelo visoki, višja kot je cena višji so Feeji. Nadgradnja je še mesece oddaljena (EIP 1559, kateremu nekateri nasprotujejo)
- naslednji update je planiran čez 6 mesecev in ni v planu da bo vključeval EIP 1559.
- 8 februara, terminske pogodbe, ki lahko da bodo stavile na padec...
+ upam vsaj še na en mega pump ETH pred 8 februarjem.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Nič pol pa dvignit dnar pa po Lambota :p

... za ene toplice sem pa res zaslužil... samo odpret jih še morajo :)
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
H4 karta BTC.ja:

Trenutno se je ustavil na podpori (ima trend črto). Če bo zadnja sveča (ki se trenutno dela) končala rdeča, je za pričakovat padec na dol in da bo popustila ta meja okoli 31.000 USD lahko pričakujemo ponovno zaustavitev na okoli 28 jurjih.

Čez palec je najbolj verjeten retest meje na 20 jurjih, ker je to BTC.jev zgodovinski maksimum, ki ga bo šel stestirat. A bo zadeva vzdržala ali ne, bo povedal čas.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Smo v descending trianglu, ki ke v osnovi bearish, ni pa nujno. Caka se preboj v katero koli smer, preboj bo potrjen z dobrim volumnom in jasnim prebojem, mogoce preboj, vrnitev na prejsnji support/resistance in nato naprej. Linije triangla so jasne, support in resistsnce veckrat lepo testirana, bolj mocna sta support in resistance, bolj jasen in nenaden zna biti preboj.

Tudi targeti triangla so jasni (visina triangla na zacetku, kopirana na mesto in smer preboja), zato mi pri zgornjem videu ni ravno jasno, na kak nacin so targeti doloceni. Sploh se mi zdi coravo odprti trejd v trianglu in cakati, da prebije support. Raje pocakam in skocim na vlak. Lahko se seveda lepo trejda v trianglu na nizjih timeframeih.

Graf btc dominance je na zelo zanimivem supportu, ce gre bo brejkan, je pricakovati konkreten altcoin moon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash