Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.888
113
Mislim, da se gre za 850M iz par let nazaj. Mene niti ne skrbi, sem si malo bral okol tega, mislim, da ni panike.
Če pa bo kaj, pa še nebo zdaj in javno.

Ni čisto nedolžno, danes imajo zadnji dan da so lahko dostavili dokaz banke da je tether krit. 16 mesecev so se že izogibali. Je kr jeba.

41s
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.353
981
113
Celje
Obišči stran
Ok zopet je problem, danes baje odločjo od tethru. Začelo me je orng skrbet. Obstaja možnost da kovanc pade!!! Bitfenix baje nima likvidno pokritege tethra v vrednosti 850B$

Zadnje čase tole res ratuje čisti kaos.
Probal bom it vn čim nižje kupit BTC in it v BUSD.

Mam po spletu okoliščin največ USDT na bittrexu. in gledam da je opcija menjave v eur ali usd. A je to kaj bolj "varno" če zadeva začne v celoti padat? ker strošek menjave na celoten znesek tudi ni zanemarljiv...
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Ni čisto nedolžno, danes imajo zadnji dan da so lahko dostavili dokaz banke da je tether krit. 16 mesecev so se že izogibali. Je kr jeba.

41s

tether pa kritje sta dva pojma, USDT je bolj fora, da z ničemer žgejo BTC, hkrat pa trpajo real money v žepe. Tether si predstavli kot play money pr monopoliju al pa žetone pr pokru. daš iz žepa pravih 100 USD za monopoli bankovce in žetone, pol pa kupuješ hiške pa s fulom dobiš igro. dokler se špilaš je vse ok, k boš hotu za rundo v gostilni dat in zamenat vse skupi nazaj v USD, no, pol bo pa problem. dokler vse raste, je fino fajn... sam z USDT ne moreš zela kupit, kukr vem.
da neki ne klapa veš tut po oscilacijah na paru USDT/EUR za vikende, ko se od nikjer pojavjo "abervezniki", k menjajo tether v eur, ko da gre za lajf. na to sem te sicer že prejšnji teden opozoril.. abervezniki sevede niso abervezniki, ampak točno vejo, zakaj "pušijo" 5-6 posto tist moment.iz tvojga žepa vlečejo pravi dnar, ti pa se greš monopoli.
napisano je zlo posplošeno in seveda nima direkt nč s tabo.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.888
113
Mam po spletu okoliščin največ USDT na bittrexu. in gledam da je opcija menjave v eur ali usd. A je to kaj bolj "varno" če zadeva začne v celoti padat? ker strošek menjave na celoten znesek tudi ni zanemarljiv...
Bitfenix je goljufiva borza, očitke manipulacij ne pojenjajo, ne samo zaradi tethra tudi umetno napihovanje kovancev.

Poglej si tole
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Čim bolj stran od Bitfenixa in USDT. Problem je samo da ko bosta padla da bo celo sceno streslo.
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.100
858
113
Trejdat se ne upam vec, ker v zadnjem tednu bi vse kar bi naredil (pa hvalabogu nisem), naredil narobe :-( Sicer pa po vsaki korekciji zasije sonce ;-)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Evo, ženi prodalo pri 18.9€ ....jaz se malce mencam...

EDIT: no, sem pomencal in nisem nič prodal...sem imel nastavljeno na 19.05€, ampak ni šlo....sedaj ima žena nastavljen BUY na 17.9€...ce bo slo tako naprej, bo naslednji val prišel najverjetneje malo čez 19€....če ne bo vmes znorelo in šlo nekam u 3 krasne...
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
Pa dejte ga nehat srat s temi euri, ze tako je zmesnjava s sati potem pa se tretjo opcijo ven mecete.
 
  • Haha
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.460
8.936
113
Bohinc je rekel v videu, da se v Link vec ne splaca, pa nisem sel ponovno noter :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pa dejte ga nehat srat s temi euri, ze tako je zmesnjava s sati potem pa se tretjo opcijo ven mecete.

Trgujes v dolarjih al evrih? Vem, ja, da se večinoma govori v Dolarjih, ampak posebej za Alter ne bom šel še preračunavat v Dolarje, po koliko sem kupil in prodal. Napisal sem, kar sem napisal....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bohinc je rekel v videu, da se v Link vec ne splaca, pa nisem sel ponovno noter :)

Kako on ve, da se ne splaca? Nobeden ne ve, do koliko bodo prilezli posamezni coini! Seveda lahko "napoves" ceno za teden dva vnaprej, kaj pa bo v prihodnosti, pa nobeden ne ve. Vse so samo ugibanja 50/50
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: B81

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Trgujes v dolarjih al evrih? Vem, ja, da se večinoma govori v Dolarjih, ampak posebej za Alter ne bom šel še preračunavat v Dolarje, po koliko sem kupil in prodal. Napisal sem, kar sem napisal....

Kje pa lahko trguješ z evri ? ponavadi so pari npr. BTC/USDT, če se gre za crypto "fiat".