Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Jp, sem ze profit pobral. Zdaj pa da vidimo kaj se bo tu zgodilo. Ce 7k ne zdrzi gremo na 6.5k drugace pa se gre long.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Ne, predstavil mi je prijatelj v Ljubljani. Čedalje bolj sem navdušen. Stvar je za začetku poti, izgubiti nimam kaj, verjamem v zgodbo. Če pa koga zanima, naj pove sedaj, da mu ne bo kasneje žal.


Če boš vložil denar lahko izgubiš njega ;). Če ti je OK to, potem go for it.
Lahko pa pogledaš druge projekte (pri nas in v tujini) pa narediš primerjavo koliko so se cenili v štartu ko so cuzali denar za 'idejo' in koliko je vse skupaj vredno zdaj po parih letih (boš lažje ocenil koliko lahko zgubiš oz. pridobiš).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Če nimaš prijateljev, nimaš kaj izgubiti. Vložek boš hitro dobil nazaj, če si prepričljiv in vstrajen.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Glede na to, da ga je že namočil (prijatelj njega) sploh ni treba vložit, ampak samo brca v rit. Oziroma, ne si mazat čevljev. Da ne bo kdo mislil da pretiravam, tile akterji imajo vsak za sabo 20+ let takšnih in drugačnih nategov. Drek od ljudi, ki jim ni žal nobenega. Zato pa imajo okoli sebe samo gnoje iste vrste.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Moj vložek sem že dobil nazaj, vse ostalo je samo dodana vrednost.
Tudi sam sem zeeelo skeptičen do teh igric, ampak tukaj me je prepričalo to, da je produkt odličen in da za tem stoji tehnološka firma iz Estonije, dodaten razlog pa je, da je projekt šele na začetku v Sloveniji in da sem vložek, kot sem že omenil, že povrnil. :cool:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Kaj ti nuca če si si sam povrnil če potem gledaš za katerim vogalom te čaka nekdo od onih ki tega niso uspeli.

Pa da si na finto da je vse še na začetku padel ti skoraj ne verjamem. Kot rečeno, gre za gnoje ki zgodbe o začetku prodajajo že 20+ let.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Posel se je začel leta 2017 v Estoniji, pri nas se je dejansko začelo malo bolje spoznavati z Dacoinom šele nekaj mesecev nazaj, tako da lahko govoriš kar hočeš, tako pač je.
Tisti, ki ste po defaultu proti, vas se pač ne da spreobrniti. Kakor sem že v prejšnjem postu rekel, tudi sam sem bil vedno (in sem še) glede teh projektov sila skeptičen, toda glede na to, da sem v par dneh povrnil vložek in da ga bodo 100% tudi tisti, ki sem jih v uspešnost projekta prepričal, sem že zmagal. Vsako nadaljne prepričevanje o metanju denarja stran je zato brezpredmetno.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Nihče te v nič ne prepričuje in to da si ti v plusu ničesar ne dokazuje. Je pa folk ki je zraven dokaz da gre za nič drugega kot novo rundo prerazdeljevanja denarja od manj sposobnih k bolj sposobnim. Če si med slednjimi super zate.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
No ok nima veze, vsak ima svojo pamet. Torej kak je način tega? Wallet odpreš, prijaviš se na borzo, naložiš solde in trejdaš ali čakaš ker sedaj na začetku cena raste, ker vsi vlagajo?
Sam sem se nasmolil z EZT kojnom, ki je dejansko bil prisoten v trgovinah po Koreji, se mi zdi...nekaj dni nisem spremljal, zadeva je šla zu grunt.

EDIT: https://merchant.dagcoin.org/


Nasvet, pomagaj še tistim dve veji pod tabo, dokler več ne boš poznal tistih ljudi, od katerih boš še dobil provizijo...te potem mogoče ne bo nihče iskal.

Se spomnim Gem collection zadeve, kako je bilo nekaj ljudi pri nas naspidiranih :) dokler ni kolega bil na predstavitvi in razlagal, kako so ostali kolegi stali na stolih in navijali in se drli ob light showu in tehno glasbi... fookjeno :evil:

Zanimivo branje: https://dk.um.si/IzpisGradiva.php?id=46800
 
Nazadnje urejeno:

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
A kdo ve, kako deluje Airbit club? A je kaj na tem, ali je tudi ponzi? Imam enega daljnega znanca na fejsu, pa se skozi duva z enimi kao oh in sploh slikami. Še posebno te dni, ko so v Braziliji na pranju glav ( konferenci ).
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
A kdo ve, kako deluje Airbit club? A je kaj na tem, ali je tudi ponzi? Imam enega daljnega znanca na fejsu, pa se skozi duva z enimi kao oh in sploh slikami. Še posebno te dni, ko so v Braziliji na pranju glav ( konferenci ).
Imas pro za 1000, pro2 za 2000, etc....kaj pa bi naj bilo drugega kot ponzi?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
No ok nima veze, vsak ima svojo pamet. Torej kak je način tega? Wallet odpreš, prijaviš se na borzo, naložiš solde in trejdaš ali čakaš ker sedaj na začetku cena raste, ker vsi vlagajo?
Sam sem se nasmolil z EZT kojnom, ki je dejansko bil prisoten v trgovinah po Koreji, se mi zdi...nekaj dni nisem spremljal, zadeva je šla zu grunt.

EDIT: https://merchant.dagcoin.org/


Nasvet, pomagaj še tistim dve veji pod tabo, dokler več ne boš poznal tistih ljudi, od katerih boš še dobil provizijo...te potem mogoče ne bo nihče iskal.

Se spomnim Gem collection zadeve, kako je bilo nekaj ljudi pri nas naspidiranih :) dokler ni kolega bil na predstavitvi in razlagal, kako so ostali kolegi stali na stolih in navijali in se drli ob light showu in tehno glasbi... fookjeno :evil:

Zanimivo branje: https://dk.um.si/IzpisGradiva.php?id=46800
Lahko pa si prebereš tole:
  • Tehnologija ki podpira naš Dagcoin je Dagchain - za katerega tudi neodvisni mediji menijo da gre za daleč naprednejšo tehnologijo. Članek iz Forbsa - Explaining Directed Acylic Graph (DAG), The Real Blockchain 3.0 Če si bolj radoveden na in tehnološko podkovan pa si lahko več prebereš še na Wikipediji - TUKAJ Zakaj je to tako pomenbno? Zato ker so transakcije v primerjavi v obstoječo blockchain tehnologijo Bistevno hitrejše, Bistveno cenejše in Bistveno okolju prijaznejše . Po drugi strani pa seveda imajo vse prednosti ki jih je prinesel blockchain in sicer: vse transakcije so trajno zabeležene, transparentne, javne in sledljive preko - DAGCOIN Explorer

  • Fudamentalni pristop k vrednotenj u cene - TUKAJ
  • Dagpay plačilni procesor, ki je namenjen sprejemnim mestom, je popolnoma delujoš POS sistem za sprejemna mesta, ki ga dobijo po podpisu pogodbe podjetniki brezplačno in zaenkrat v beta fazi tudi brez fee-ja pri transakcijah (kasneje bo ta fee 1% in še to bo šlo, večino nazaj pripročitelju) - TUKAJ
  • Razvijajo zelo obširen Eko sistem s kopico uporabnih storitev, ki bodo dodatno poskrbele za cirkulacijo coina. Recimo Dagmarket. Poleg tega se vzporedno odvijajo nadvse zanimivi projekti . Naprimer v Latviji se gradi naselje hiš, kjer le te lahko v celoti plačaš z našimi coini - The property | E-Village FIRST CRYPTOVILLAGE IN EUROPE