Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

B81

22. jul 2007
34.540
8.983
113
No, se opravicujem...XRP ni imel nobene zveze s pumpom, ampak so se lastniki nekaj dogovorili proti SEC-u. Zato je tudi poskocil. Pumpa pa bo jutri, ce bo....ne vem...je Bohinc v videu danes povedal razlog.
Res je povedal, ampak ponavadi se pumpa prej, kot je datum, da se bo pumpalo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
To naj bi bil naceloma 2 val? Se strinjas? Na koliko si nastimal prodajo, v dolarjih seveda, da ne bo nesporazumov...hvala
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
BTC, H4:

Po izhodu iz kanala na dol, je dobil na spodnjem SNR.ju podporo in pičil nazaj v kanal (ponovil sliko s spodnjega dela..padel iz kanala in se vrnil nazaj). Zdaj je zopet na trend črti (dnu kanala), kjer se bo videlo zdaj ali bo podpora vzdržala ali ne.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
D karta, BTC:
Dela izhod iz trend črte. A se bo uspel zadržat nad njo (dobil podporo) se bo videlo v parih dneh (zna zapasti v konsolidacijo oz. kanal).
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.711
366
83
Je*emo pohlep, ja... Ta vikend sem za*ebal z dogecoin (ravno kupil, ko ni več bil nizko, potem pa prodal prenizko z izgubo - če bi počakal do večera, bi bilo ok)..

Podobno z XRP - včeraj nisem mel jajc, danes kupil kar visoko... Upam, da se zgodba ne ponovi... Upam, da bo zrasel...

Drugače pa ja, če hočeš tak na kratko obdobje nekaj zaslužit, je kar velik riziko... Prejšnji teden mi je nekak ratal, ta vikend ves zaslužek "izpuhtel"... :mad:
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
Je*emo pohlep, ja... Ta vikend sem za*ebal z dogecoin (ravno kupil, ko ni več bil nizko, potem pa prodal prenizko z izgubo - če bi počakal do večera, bi bilo ok)..

Podobno z XRP - včeraj nisem mel jajc, danes kupil kar visoko... Upam, da se zgodba ne ponovi... Upam, da bo zrasel...

Drugače pa ja, če hočeš tak na kratko obdobje nekaj zaslužit, je kar velik riziko... Prejšnji teden mi je nekak ratal, ta vikend ves zaslužek "izpuhtel"... :mad:

Fantje..a kart pa noben ne gleda?

Rupija na D karti (USD par):

Ne vem kje si kupil...a trenutno je na svojem maksimumu v zadnjem obdobju. Zato če imaš nekaj plusa zdajle delno prodaj (1/3). Naslednji del nastavi prodajo na 0,98 USD, tretino pa pusti da vidiš kam ga odnese. Pa potem - če se mu cca dobro zmeša še tam delno rpodaješ.
Ne čakat na ultra zaslužke, da ne bo na koncu bula. Vzami malo pa spet čakaj na naslednjo ugodno priliko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Fantje..a kart pa noben ne gleda?

Rupija na D karti (USD par):

Ne vem kje si kupil...a trenutno je na svojem maksimumu v zadnjem obdobju. Zato če imaš nekaj plusa zdajle delno prodaj (1/3). Naslednji del nastavi prodajo na 0,98 USD, tretino pa pusti da vidiš kam ga odnese. Pa potem - če se mu cca dobro zmeša še tam delno rpodaješ.
Ne čakat na ultra zaslužke, da ne bo na koncu bula. Vzami malo pa spet čakaj na naslednjo ugodno priliko.
Prepozno... smo že v buli