Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.646
3.896
113
Prokleti Kitajci, če niso to namenoma fuknl vn. Samo da so zrukal coin market.

Ne morem se prijaznit, enostavno se ne morem.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Prokleti Kitajci, če niso to namenoma fuknl vn. Samo da so zrukal coin market.

Ne morem se prijaznit, enostavno se ne morem.

tak je to, jaz sem LTC, ki so ga v začetku leta manipulirali (kitajci seveda) vedno prodajal v rdečem in kupovalv zelenem. Hebi ga, vsaka šola nekaj stane. Še vedno mam profit, ampak namesto 1000% samo 150%
smile-1.gif


Še enkrat se vprašaj kaj je tvoj cilj... Če je to vlaganje, pomeni, da v produkt-tehnologijo verjameš in si pripravljen it do 0.
Tud BTC in ETH sta imela padce in to dosti hujše kot zdaj NEO (to ni nič). Malo si približaj graf ETH iz leta 2016... od daleč zgleda ravno, ampak ko približaš vidiš, da je skakalo kot pri norcih.
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Haha

No jaz sem podobno naredu pri icn, prodal pri 2,5 polovico kovancev, nakazal na racun, zapru stan kredit pol je sel pa na 5,5 usd, loh bi kupu celo.stanovanje... 3 dni odsoten v ksiht, menjal barve, pisano gledu. Naslednji teden takoj spet kunta kinte na kraken in v cfi in san.

Ne prodajam ne pipam nicesar vec. Icn sm recimo drzal od zacetka.

Kje stanovanje, bajto piz.da:)
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kupš zdej kripto za ves denar, ki ga premoreš, narediš eno pizdarijo, da te fukneo u zapor brez interneta in ko prideš ven, si bogataš ali pa revež...vmes ne bereš nič cajtengov, razen knjig.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Citat:
Uporabnik Natko pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Dobro da sem ravno včeraj nabavil po 4400 satoshijev :D

In potem to držiš ali pa kupuješ kaj drugega?
Odvisno od kovanca. Včasih prodam vse, če mislim, da ni najbolj perspektiven. V tem primeru sem si samo izplačal malo več kot sem vložil, ostalo (v tem primeru cca 35%) pa pustil, vseeno pričakujem na daljši rok višjo vrednost.

Pa js se igram z manjšimi vrednosti kot ostali, samo tam 300-400€ na kovanec. Tako tudi če začne fejst padati pač pustim in čakam na boljše čase
cheer.gif
Še vsak se je pobral, če ni ravno shitcoin.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
993
113
Celje
Obišči stran
A bi mogoče odprli novo temo in v njej dejansko samo priporočila, oziroma informacije kaj kdo kupuje/prodaja? Saj tu ne gre za konkurenco in ne bo nihče zaradi tega prikrajšan. Nas je pa kar nekaj tu gor, ki smo "malinovci". Na drugi strani pa vas je kar nekaj, ki zadevo vsaj delno poznate. Konec koncev se lahko tudi za procente zmenimo, če se kakšna zgodba zaključi v pravi smeri
cheer.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Icn jaz ne bi kupoval, od takrat ko je bil na 5€ zadeva stagnira pod 2€ in mislim da v bliznji prihodnosti ne bo tukaj kaj dosti rasti. NEO kaze znake prebujanja, samo tukaj je res odvisno prevec od kitajske. Lahko gre na 100 ali vec, lahko pa pade pod 10. Ce ima kdo jajca in rad gamblea potem kar.
evil.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jaz sem recimo vrgel 500€ v OMG pred dvema tednoma in je trenutno skoraj 100% donos. Rad bi da preseze 100% in jih pol prodam, ampak verjetno to pomeni, da bo v prihodnjih dneh padel spet na 5-6€ in se bom obrisal pod nosom.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Pa nekaj bi nekam...
smile-1.gif
pa se kolega me sprasuje, kam naj da in bolj ko mu pravim, da pojma nimam, bokj mi neke koine posilja, ce so ok...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jah, ce bi bil na tvojem mestu. Btc pa eth bosta (po moje) se rastla. Ce si bolj za tveganje NEO, OMG. XRP pa ce pride na kakih 0,15-0,16 in prodat nad 0,20€
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Iconomi je zelo podcenjen projekt. Ze samo icnp je vreden skoraj toliko kot vsi kovanci. So prvi na svetu ko svetu ponujajo t.i. vzajemni sklad. So prvi na svetu ki bodo z blockchain.kne penetriral na klasicen trg nalozb kjer celoten market cap kriptovalut zgleda kot zvezdica na nebu. V testnem obdobju kreiranja skladov se je prijavilo 150 ljudi (pogoj je bil 100.000 usd kapitala) konec leta si bo vsak od nas naredil svoj sklad, kopiral druge sklade ipd.

Eden redkih kriptoprojektov ki ima delujoc izdelek, produkt ki se prodaja brez marketinga(zaenkrat). Pa ni eno leto od icota.

Ne vem ce se zavedas/mo kaj je ta ekipa naredila in kaj sele pride.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Glavni kandidati za dobro naložbo so BTC, LSK, NEO, ETH, LTC, ARK in XMR. Kovanci kot so SC, ICN, BTS, GNT, XEM, SYS in XRP pa znajo še veliko pridobiti na vrednosti in so trenutno še relativno poceni.


btw

Klikni in pridobi 75 ATS kripto kovancev gratis v vrednosti 10 eur : http://bounty.authorship.com/ref/D8124904

Potrebuješ pa ethereum denarnico => MyEtherWallet.com
 

f5jfreak

Pripravnik
27. maj 2017
65
0
6
Pa se ti kovanci vsi dobijo na eni borzi ali je potrebno imeti račune na večih. Sam imam trenutno odprt račun na bitstampu in krakenu. Ali pokrivata te dve borzi večino ali je še potrebno na kakšni odpreti račun? Videl sem, da se določene valute lahko kupijo samo z drugo valuto...ali je to na vseh borzah tako ali ponuja katera tudi nakup z eur? Konkretno sem gledal na krakenu ICN
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Registriraj se še na Bittrex.com pa boš imel večino kovancev pokritih
wink-1.gif