Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113
vergu se alter pump grupa ne more pomagat :cool:

Verge bo coin of the year. Počaki še mal. Po MindGeeku se podpisujeta dve veliki pogodbi. Praktično je pa to zdele coin, ki ima vsaj nekaj uporabnih pogodb. Podvrednotenje je + za investitorje.

Moje mnenje. Na binnacah je pa tudi number one coin v zaslužku in dnevnem capu. Baje se ga bo dalo direktno menjat v USD. Zatem pride še tokenpay in debit card. Skratka kdor lahko holda naj ga nabavi čim več.

Sam osebno imam android wallet, dela u piko. Resnično se stvar premika. FUDa je trenutno ogromno. But....... you will see.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
A se tudi drugim zdi, da so se trgi kripto valut začeli prebujati??
Opažam, da od valut, ki so na Bitstampu nabplj drvi navzgor XRP. Je to zgolj znak, da bo njegov naslednji padec bolj strm ali kaj drugega?
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.505
5.502
113
Kako je to že šlo:
"Vaše zvezde, moje mezde"
S tem, da on lahko potem edini za prmej vnaprej trdi, da bo zaslužil s kriptovalutami.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
En mi je tu napisal, ko sem se hecal, da bom kupil 3 kile riplov, da bi bil to stran vržen denar. Se zna zgoditi, da sem ga polomil, da sem se samo hecal.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ma kupiš kar nekaj..prvih 10 valut in pogledaš čez 1 leto oz. konec decembra dvigneš vse, saj že 4 leto zapored v januarju vse pade
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Ma kupiš kar nekaj..prvih 10 valut in pogledaš čez 1 leto oz. konec decembra dvigneš vse, saj že 4 leto zapored v januarju vse pade
Ja, počasi ugotavljam, da je vse polno "strokovnjakov" za kripto valute, ki ti svetujejo nekaj o čemer nimajo niti najosnovnejšega pojma. Obstaja pa še en tip strokovnjakov, ki sicer nekaj vedo o tem, vendar so popolnoma zaslepljeni z eno ali nekaj valutami in je ostalo za njih "kr neki". Potem ti svetujejo, da kupi točno tisto v kar so sami tako zelo prepričani niso pa sposobni realne presoje kaj je kaj. Velja samo to, da se moraš zanesti sam nase in na svojo presojo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
Mi lahko en razloži, zakaj korekcija kriptovalut oz kdo dela to korekcijo??

Drgač gre pa zaenkrat dost ok tole gor :) moja dva paradna konja trenutno sta ADA in NCASH. Sploh zadnji mi je že skoraj podvojil vložek (sicer majhen vložek, sam useen :) ).
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
upam da se je začel nov cikel.... če se ponovi vsaj polovica prejšnjega leta. Se bo kr nekaj nabralo.

Korekcija se zgodi, ko začnejo ljudje ki imajo polne vrečke prodajat. zaloge pokupijo manjši in potem jovo na novo
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A misliš, da imajo res ljudje 100% vlogo pri korekciji. Jaz mislim, da se vmešava tudi sam sistem oz. AI
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.370
1.750
113
Drži.

In zadeva v osnovi sploh ni nič novega oz. ne izhaja iz krtipto sveta. Gre pač za klasični market cycle, ki je na sceni že od pamtiveka.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.833
113
Kako logiko ste zavzeli pri nakupu?

Odloči se za valuto, nabavi in drži..ali se je kdo odločil za nakup ob začetku rasti, na vrhu izstop, počakat da pade, ter nakup nazaj oz. nakup druge valute z istim začetkom rasti? (trgovanje...)?