Krhki nohti

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Spet jaz in nohti.
smirk-1.gif

Kaj pomaga za krhke nohte.
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
vitamin B

Ali kapsule v kakšnih zeliščnih lekarnah, DM in drogerijah, če pa zmoreš pa kvas jej
wink-1.gif


Ker nisi ženska, ti bomo lak za nohte odsvetovali
grin1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Je za punco. ...



Kateri multivitamini so vrei ?
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Če se gre tudi za lake (sicer sem o tem že enkrat pisala), zelo pomagata Mikrocell 2000 in Mavalin utrjevalec konic.Oboje se dobi v Mullerju. Kar se tablet tiče, večina ljudi, ki imajo težave z nohti jemlje B complex.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
KSZ

V Sanolaborju ali lekarni vprašaj, imajo posebne vitaminske tablete prav v te namene (nohti, lasje, ipd). Koliko pomagajo pa ne vem. Jaz imam krhke nohte samo pozimi. POleti pa sonce pomaga - ker tvori D vitamin in rastejo kot nori.
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
- Pojdi v lekarno in si nabavi tablete "B complex" ...to je skupek vitaminov B ki so potrebni za to.

- Tu pa tam pojej malo kvasa (noževo konico/dan).



multivitaminske tablete so ponavadi mešanica vitaminov narejene za stare mame. Ti si raje kupi kake "profesionalne" multivitamine v kakšni fitness trgovini. Recimo jst jemljem One-A-Day in imam tako zadoščene vitamine tudi za druge potrebe po vitaminih.
 
Nazadnje urejeno:

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Tudi jst mam eno vprašanje o nohtih. Ko sem živčen si ponavadi grizem nohte in pol so vsi pogrizeni.

Obstaja kaj razen lastne volje da bi se to preprečlo.

Umetnih nočm
evil.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
No, če nočeš umetnih, potem so tukaj tudi gelirani nohti.
evil.gif


Včasih so se dobili neki laki ali nekaj podobnega, s čimer so si ljudje namazali konice; tisti laki oz. mazila naj bi imeli ogaben okus, tako da je marsikoga odvrnilo od glodanja.