Kravate

majoneza

Pripravnik
8. jan 2008
312
6
18
No, iščem kravatno, ampak ne takšno klasično, ampak mora biti narejena na "krog". Ne vem točno kje sem jih videl, ampak vem pa da se jih da dobit. Kdo je torej že kje videl "okroglo kravato" ?
smile-1.gif

Pa še slikco dam zdraven da bo bolj jasno kaj smatram pod "okroglo kravato"
smirk-1.gif

244164-kravata.JPG
 

Priponke

  • 244164-kravata.JPG
    244164-kravata.JPG
    7,7 KB · Ogledi: 255

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.096
113
www.adriamedia.si
OFF: Za kaj hudiča pa kravato rabiš? Predsednik povabil na kavo ali kaj? Ker je nisem mel gor že par let, pa sem veliko v obleki ...

ON: take nikoli vodel. Ravne stranice + zaobljen rob še (Tie Rack), take pa ne.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
meni je pa kmecko obleka brez kravate. ce se ze moras kazati v obleki mislim, da ni problem se ene kravate gor nasraufat
 

majoneza

Pripravnik
8. jan 2008
312
6
18
Vedno ko oblečem "gvant" imam nujno tudi kravato, tako pač je, si zgledam čudno, da sem brez.

Zgornja ilustracija je samo za orjentacijo, v glavnem, namesto zašiljenega konca ima okroglega.....
Ne spomnem se več kje sem jih vidu, ampak so mi ful padle v oči takrat, vmes sem nekaj drugega delal, posledično ne vem v kateri štacuni se jih najde....
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Tebi je mogoče kmečko, je pa zelo pogosto ... S pravilno izbrano obleko in srajco zgleda čisto ok ...


ni glih nijno....jst sm se zdej navadu da mešam športno z eleganco....T-shirt z skor Y ovratnikom (bi mogu pokazat). Pa kompelt smoking čez...pride zlo lepo..Sej suknjič pa tak nikol ne gre dol..

nekaj takega za predstavo z tem da je T-shirt črna , ovratna črta pa bela..
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Tebi je mogoče kmečko, je pa zelo pogosto ... S pravilno izbrano obleko in srajco zgleda čisto ok ...


ni glih nijno....jst sm se zdej navadu da mešam športno z eleganco....T-shirt z skor Y ovratnikom (bi mogu pokazat). Pa kompelt smoking čez...pride zlo lepo..Sej suknjič pa tak nikol ne gre dol.
Ali p to, recimo, ja ... Skratka, brez kravate
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik majoneza pravi:

Zgornja ilustracija je samo za orjentacijo, v glavnem, namesto zašiljenega konca ima okroglega.....
Saj pravim: videl v Tie Racku (je na skoraj vsakem letališč), kje drugje se pa že ne spomnim.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
tudi kakšna fina srajca, dokaj kulturne kavbojke (da niso strgane, ne hodiš po njih....) in rekelc ni slaba kombinacija........
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Mene pa zanima če obstajajo kake drugačne vrste kravatnih vozlov? Kaj novejšega,modernega..??
 
Nazadnje urejeno: