"Kraja" avtobusa in youtube video

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Po moje bi mu moral dat v vsaki firmi da oddela 5X za ceno povzročene škode!
Npr: Atlantis (pometanje en 5 mes. ponoči)
Lpp - Pranje in pometanje avtobusov 6 mes.. itd

Ta dejanja mulca so posledica vzgoje staršev in prepuščanje vzgoje "cesti" in to imamo kar imamo... fužine.press
uf-1.gif


Skratka, ko sem mislil da je Donat res rešitev za zaprtje, me je šokiralo ko sem videl poste od krava-konj in vidim da se Dontat MG lahko skrije pred tem

Malo pazi kake pišeš, ker te lahko hitro kdo toži zaradi klevetanja
cheer.gif
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
To da vzgoje ni mel je jasno...ampak jaz mislim da modelu fali se kaj vec!

Kombinacija vec dejavnikov...je se mal narcisa model
Zna biti da je otrok ločenih staršev... mami dodeljen ki pa dela za 550€ in se trudi on pa nosi iPhone in dela iPi*darije dokler ne dokončno ne zabrede.... (je pa na dobri poti)
rolleyes-1.gif


Meni ga je po svoje žal, resno...

Btw: Vozi Golfa IV
evil.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
A pa kdo ve kaj dela ta model..? Mislim, ker na FB vidim, da se hvali da si vse sam plačuje, mislim, da celo ne živi pri starših in da kao ima svoj denar.

Če ne drugega je tale golfetina precej zrihtana, za takele podvige moraš pa tudi imet nekaj denarja za kazni, sicer rubijo.. Da mu golfa zarubijo se pomojem glih obesi, bi bila pa taka vzgojna kazen po mojem.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kul, samo povem ti, da če to ne drži, si v riti. Zato je bolj fino, da se zadržiš pisanja takšnih komentarjev. Nenazadnje si človeka z imenom in priimokm obtožil, da je sodeloval pri kurjenju brezdomca - če bi to napisal o meni, te stožim do gat.
ti si čuden. a nisi enkrat pisal da ti dol visi kaj ti ljudje rečejo? nekaj v smislu da besede ne bolijo...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
..ksz...

In, je slučajno tu že kaj novega? Morda napovedana kakšna tožba zaradi obrekovanja, je bil "sposojen" kakšen policijski avtomobil, kot je bilo napovedano?
smile-1.gif

(sposojen zato, ker očitno gre bolj za hec kot za krajo, če se odpelješ s tujim vozilom in ga nato zapustiš, ker se vozilo zaradi varnostnih mehanizmov ustavi)