Kosovo

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.990
3.749
113
Ljubljana
hmpg.net
Povezovati samo SD s Kosovom zelo ozkogledno. Tam so priljubljeni Slovenci vseh političnih usmeritev:
1671139573673.png

Iz podelitve doktorata Universum College iz Prištine
 
Povezovati samo SD s Kosovom zelo ozkogledno. Tam so priljubljeni Slovenci vseh političnih usmeritev:
Poglej priponko 61832
Iz podelitve doktorata Universum College iz Prištine
ferdiče to je častni doktorat, protokolarna zadevšna nima veze szi izobrazbo
nekateri so te zadeve tud vračali, oz so jih univerze želele nazaj ko je kaj grdega na plano priplavalo
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Ferdo je bil tiho, mogoče boš ti odgovoril. Kdo je vabil vlasija sem gor in se jokal? Aja un mali z modrimi očmi pa fotr od našega fuzbalerskega advokata
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.990
3.749
113
Ljubljana
hmpg.net
"Vllasija zaprejo za 14 mesecev. Sodijo mu v Sremski Mitrovici, med njegovimi zagovorniki pa so tudi eminentni slovenski advokati, med njimi tudi Peter Čeferin, ki se spominja, da je takrat bilo zaradi protirevolucionarnega delovanja poleg Vllasija obtoženih tudi 19 albanskih rudarjev iz rudnika Stari trg na Kosovu. Za dejanje pa je po takratni zakonodaji bila zagrožena tudi smrtna kazen."
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.990
3.749
113
Ljubljana
hmpg.net
Dal sem citat - Čeferin in Vllasi (dval)

Daj citat, sliko - joka, vabila?

Ker spraševarti v 3 dni znam tudi jaz:
"Kdo ti je včeraj prinesel 100€ za to, da si ta teden pisal v Alter?"
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Na kućana in Cankarjev dom si pozabil?

takrat so bli drugi cajti
iskali smo zaveznike proti srbom, kjer koli se jih je dalo najti
cankarjev dom je bil posledica tega

bil je kar nek konsenz v javnosti pa tudi politiki, da se podpira kosovske albance

tole je recimo značka, ki si jo dobil zraven Mladine:

IMG_20221216_173309.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique
Oni so rekli 10 tisoč naših gor pa je tvoj.
ni ravno moj, samo model je pač nalimal
Ja in tega podelijo vsakemu, ki pride mimo. :bonk:
res je, ti častni doktorati se delijo ljudem z zaslugami, saj gre za neke vrste priznanje nagrado itd. Mogoče bi preveril komu vse je npr Univerza v Ljubljani podelila častni doktorat, ali pa Univerza v Mariboru..ali je morda to preveč zate?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj sam odgovarjaš, da jih delijo za zasluge. Torej ga je Janša za nekaj zaslužil in to ne zato, ker bi zaviral izvoz Albancev. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
Vučič mora nujno pozvat VS (če verjame, da so tam težave, kar očitno so), in nujno se mora sprejet resoulicja znotraj VS in ZN...potem imaš legitimne vzvode za nadaljni razvoj dogodkov.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
Če Srbija nima v ustavi predvideno, da se Kosovo lahko odcepi, potem je razglasitev države Kosovo nezakonito.
In bi morali srbi napast in zavzet Kosovo.
Verjamem, da bomo Srbiji pri zavzetju neomejeno pomagali tako z denarjem, kot z orožjem, bomo poslali tanke, če nam je še kakšen ostal. američani pa z himarsi in patrioti, satelitskimi podatki....
Enako, kot pomagamo Ukrajini, kjer so se tudi neke pokrajine od tam odcepile, no tam res da tam z referendumom, ampak nima to veze. Ne more se v 21.stoletju tako na silo spreminjat meja. Saj nimamo dvojnih meril ali ne ? :evil::evil::evil:
 
Nazadnje urejeno:
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
kak vidi na to kosovo ali pa srbija nima veze. Veze ima kako na to gleda med. skupnost, ker mednarodna skupnost se ukvarja potem z temi državljani na vseh ravneh. Ko se gre v tujino, trgovina in podobno.

Zato pa pišem, da se morajo tovrstne težave reševat v ZNin VS... tudi ukrajinske zamere bi se tam morale reševat, ampak tam se je pač rus šel po svoje. Ker lahko. In vidimo še danes da se ga ne upa pipat.

Srbija ima še drug problem. In sicer velika želja po iztrebljanju (kosovo, bosna, hrvaška) in genocidu vsega kar jim ne paše. Je to novodobni nacizem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Garfildd