"kopališča" ob Kolpi

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
men je blo tolk fajn na Kolpi, da bom šla še kr večkrat letos
cheer.gif

me pa zanima kje se da kopat. Včeri sm bla med Žago in Dolom, nekje na sredini, sva s kolegico vidle da so parkirani avti, se ustavle in se kr odločile da bova tam, ker nama je bilo že zelo vroče
grin1.gif
osvežitev je bila popolna.
pa če se da, čimbolj podroben opis lokacije, da ne bom preveč lutala.
so mi pa všeč tut prostori, kjer si lahko takorekoč sam, sam da se da notr pridet, pa mal poležat na "obali"
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Danes bila gužva u 3 pm. Nisi se mogel niti z avtom normalno peljati, ker so nastajali prometni zamaški
bonk.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Danes bila gužva u 3 pm. Nisi se mogel niti z avtom normalno peljati, ker so nastajali prometni zamaški
bonk.gif

Si s tistih koncev ? Koliko te temp. kolpe ?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
da te nebi prevroče, k sm šla notr, sm skor zmrznla
uf-1.gif
peče.k.hodiš.press
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Prava tem. te reke je, če greš fant v vodo in prideš ven punca
redface-1.gif


samo nagubana koža
hysterical-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
V soboto bil v Adlešičih...

Vse kul, folka je bilo manj kot vikend prej (vsaj nam se je tko zdel), samo Kolpa je dobesedno vroča...v soboto nej bi mela 28 stopinj
bonk.gif

Smo imeli namen iti nekam proti Vinici, samo smo se zataknili na pivu, tko da smo raje ostal kar tam
tongue-1.gif

Mi je pa najbolj v Adlešičih 'đakuzi'...se vržeš na tist 'slapek' in samo uživaš ko voda 'dere' mimo tebe in te masira
cool-1.gif


Definitivno priporočam, samo da Kolpa zgubi vročino, ker se ne da ohladit v tej mlaki
wink-1.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
ksz

Čez vikend bil v Vinici...

V kampu je bila gneča zato smo s kolegi šli na Zilje. Zmetal smo se v vodo in.., šit, pretopla. Nazaj v avto in smo šli v Kot pri Damlju. Voda je bila tu ravno prava, folka pa tudi ni bilo preveč. Zvečer smo letel še do prijatelja v Golek (za vabo je uporabil jagenjčka) in nato nazaj v kamp. Ponoči smo še enkrat poskakal v Kolpo, je bila ravno prava, pa še folka je bilo malo. Nato smo navalili še v kantino v kampu, ob 4h zjutraj pa šli na zaslužen počitek.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
mamo vikend pr črnomlu... Meni osebno najboljš za kopat Griblje, drgače pa za napit, žurat, športat in norčije delat Adlešiči, za umirjeno okolje pa Podzemelj
smile-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Vinica je ql, glede vhodov v vodo in "plaže"... pa tud une brzice so hude za zmasirat se. Smo čez vikend tam kampiral in je blo odlično, samo voda ene 4-5 stopinj pretopla.