Kontaktni obrazec

slosplet

Pripravnik
7. mar 2008
154
0
16
Jaz sem naredil en obrazec pa mi maila ne pošlje. Sem začetnik in se malo sam učim
.
<!DOCTYPE html><html><body><B><p><font color="#FF0000"><p><font face="Arial"><h3>Pošlji povpraševanje</h3><form action=MAILTO:tukaj sem vpisal mailmethod="post" enctype="text/plain">Ime in Priimek:<br><input type="text" name="name" value="Vpiši"><br>Telefon:<br><input type="text" name="name" value="Vpiši"><br>E-pošta:<br><input type="text" name="mail" value="Vpiši"><br>Zadeva:<br><input type="text" name="mail" value="Vpiši"><br>Sporocilo:<br><input type="text" name="comment" value="Vpiši" size="50"><br><br><input type="submit" value="Pošlji"><input type="reset" value="Razveljavi"></form></font></p></font></p></B></body></html>
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Kje misliš uporabiti ta obrazec? Ker to ni najbolj primerno za kontaktni obrazec, saj mora imeti uporabnik nameščen namizni e-poštni odjemalec oz. mora imeti registrirane* mailto linke na neko spletno e-pošto, recimo gmail. To je najverjetneje tudi razlog zakaj tudi tebi ne deluje.

* nastavitev v browserju, mogoče je potreben celo kak addon
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ustvaril si html formo in pričakuješ da bo nekako pošiljala maile...

Glede na to da se ti ne sanja (pa brez zamere) raje zgeneriraj kodo tukaj: http://www.foxyform.com/ in jo vstavi v svoj pejž.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
off: upam da uporabnik ni lastnik istoimenske domene, ker sem ze nekajkrat zasledil taka "osnovna" vprasanja...

edit: podatki o uporabniku pravijo ravno to..
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

slosplet

Pripravnik
7. mar 2008
154
0
16
Nisem lastnik. Sem pa njegov prijatelj. Malo me zanima kako gredo te stvari.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: