Koncert skupine Aperion v ljubljanskem Orto Baru

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Koncert skupine Aperion 21. 01. 2008, 21:00 - Orto bar (Ljubljana)

Po dolgem času igra v klubski prestolnici slovenskega rocka skupina Aperion, skupina, ki ji v slovenskem glasbenem prostoru ni podobne.

'Aperion' glasba je mešanica različnih sovpadajočih kot tudi nasprotujočih si glasbenih slogov. Rockerska oz. hardrockerska (na trenutke tudi metalska) osnova se prepleta z urejeno in harmonično simfoniko klasičnih glasbil. Trdo glasbo, ki jo proizvedejo bobni, električna kitara in bas kitara, tako omehčajo viola, flavta in violončelo, na trenutke pa jo v nižinah podkrepi še avstralski didgeridoo. Vse skupaj pa v celoto poveže še odličen ženski vokal.

Predskupina: Moranon
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, tudi to, seveda, to sem mislil pa v Glasbi napisat...
grin1.gif


res jim je ratalo, so že v polfinalu, če koga zanima ogled koncerta že za Dunaj - PM je odprt non-stop.
grin1.gif
 

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
Dizzy,ne vem če... Na njihovi spletni strani piše,da je brezplačen vstop... Sam ne me za besedo držat. Mejte raj tiste 3€ v žepu. Če jih ne bost dali na vstopu,pa lah en pir spijete pol.Hehe
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Ajde, teh 3€ res ni ne vem kaj ampak vseeno piše, da je vstop prost.
smile-1.gif


Če bo vse po sreči, pridem pogledat.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
vstopnine ni? eh to pa je podatek..zdaj že za vsako figo plačuješ, pa da za nastop v živo ne bi dal nekaj dnarja?

ekipa, potegnite se zase
grin1.gif


aja ko smo tle .na muli imate komad U z nekega koncerta ne? mal drugačna intepretacija kot video na you tube
zmaga.gif
 

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
Koncertna izvedba Ü-ja je drugačna kot je na kateremkoli audio posnetku. Namreč na koncertih na koncu moja malenkost odžaga nekaj dodatnih taktov v precej hitrem ritmu in ponavadi tako tudi zaključimo koncert. Na youtube-u si lahko pogledate, kako približno to zgleda... KLIK
 

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
Jutro
smile-1.gif
Orto bar poln. Do zadnjega kotička, sound tko tko... Filing pa super... Upam, da so Dizzyju ratale kake kul fotke, ker je bla osvetlitev pač primerna Orto baru...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kar se koncerta tiče, je bilo meni prima, vzdušje super... edino kar se fotografskega stališča tiče... mater... tema kot v kozjem rogu, če pa je že bila luč je bila pa rdeča oz. oranžna...

slike so v obdelavi, mislim, da kakšna uporabna se bo našla...
redface-1.gif