Kolo sezona 2020

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Proga počasna za popizdit. Nobenega ritma, ovinki, stopnice, gor dol...Do 45 km sem nekako držal isti tempo 4.20, potem pa še tri kroge odplužil, čeprav bi bil čas še za enega.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
mislite da je kaj šans da bo prenos DP v nedeljo?

kar sramotno da se rtv še ni zmigal
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Ja dejansko en prenos ki bi bil zelo gledan ker pač ni ostalih športov za gledati, še v tujini se sprašujejo kje lahko gledajo to tekmo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ogromno. res ogromno.
si je pa treba priznat da trasa ni takšna da bi morali sledit 150km ampak je 1 krog ter 1 vzpon. če samo vzpon ter cilj prenašajo... ja bemodile tolk pa upam da so sposobni in da imajo manpower sedaj ko ni drugih dogodkov da to speljejo. za kaj pa se jih plačuje prisilno vsak mesec? tour (če bo!) bo letos GLAVNI športni dogodek LETA. kolesarstvo ni rolkanje na 2 gola da bi bil tolk nišni šport da je đabe prenašat ker ni zanimanja :zavijazocmi:

se ti zavedaš da takšnega lineupa ter takšnega zanimanja za naš DP najbrž ne bo nikoli več? tole bi bilo zanimivo za cel kolesarski svet ker druge države še ne dirkajo. vejo datum pa tudi že kar nekaj časa ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Si ti že kdaj gledal kolesarsko DP v živo? V zadnjih 20 letih? Probaj si etapo dirke po slo zamislit s 100 kolesarji manj in brez tujih ekip (in brez buđeta). Še ko se vozijo samo krogi je dolgčas za popizdit, vsake pol ure se dve grupi po 10 do 15 kom zapeljeta mimo, od katerih pa že vnaprej veš kdo lahko vleče in kdo bo vsak čas odpadel. Ok, spredaj sta še dva padalca ki sta skočila s črte. Na štartu je vsaj 100 kolesarjev premalo da bi bilo približno zanimivo, pa če se roglič in pogačar še tako hitro peljeta na krvavec. Dirka je zanimiva če se jih 10 pokolje med sabo, ne pa da dva dvigneta rit 10 km pred ciljem in se odpeljeta.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Si ti že kdaj gledal kolesarsko DP v živo? V zadnjih 20 letih? Probaj si etapo dirke po slo zamislit s 100 kolesarji manj in brez tujih ekip (in brez buđeta). Še ko se vozijo samo krogi je dolgčas za popizdit, vsake pol ure se dve grupi po 10 do 15 kom zapeljeta mimo, od katerih pa že vnaprej veš kdo lahko vleče in kdo bo vsak čas odpadel. Ok, spredaj sta še dva padalca ki sta skočila s črte. Na štartu je vsaj 100 kolesarjev premalo da bi bilo približno zanimivo, pa če se roglič in pogačar še tako hitro peljeta na krvavec. Dirka je zanimiva če se jih 10 pokolje med sabo, ne pa da dva dvigneta rit 10 km pred ciljem in se odpeljeta.
vsako drugo leto bi se 100% strinjal s tabo. letos pa menim drugače zaradi izrednih okoliščin.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Očitno bo prenos, samo Pay per view.

yylKhQ9.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
super!
moram pa rečt da sem presenečen nad organizatorjem ter njihovimi jajci. sploh še nisem slišal za tv trž'č :oops1:
upam da jim dobro rata speljat, 5€ za prenos pa tudi ne bo težko dat ker žal osebno ne morem tja - je bil plan pa so se zadnji trenutek karte premešale.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Video2go prenašajo tudi vse hokejske tekme...in so se v zadnjem času zelo zelo popravili,..tako da zna biti dober prenos.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ja sem videl nekaj na hitro ko sem malo poguglal.
super, če ne drugega za pa izkušnje :biceps:
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Če kdo hoče v živo gledati je tule kriterij Tadeja Pogačarja:

Tadej Pogačar, Jan Polanc, Marco Marcato, Oliviero Troia, Valerio Conti - UAE Team Emirates
Matej Mohorič, Luka Pibernik, Domen Novak, Grega Bole, Jan Tratnik, Marco Haller - Bahrain McLaren
Luka Mezgec - Michelton Scott
Žiga Jerman - Equipe continentale Groupama-FDJ
Niccolò Bonifazio - Team Total Direct Energie
Alessandro De Marchi - CCC Team
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
amateur hour :valjamse:
čestitke za trud in pogum, sem podprl in dal 5€ za strim.
jezi pa me ker vem da bedarije kakršne dela tv tržč ni varjante da bi se rtvju naredile. kar se pa tiče prenosa in kjer je delal je bilo pa čist dobro. ne rabiš 3 helikopterjev pa 22 motorčkov da pripraviš kolikortoliko kvaliteten prenos. upam da bo kje posnetek kje ga je uzad pustu.
komentatorja pa itak super.

čestitke rogliču, za pogija bo pa še dost časa.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Ja definitivno bi RTV lahko naredil prenos, sploh zdaj ko nimajo dela z drugimi športi. Ali pa vsaj pomagal pri prenosu. Ampak očitno so vsi ti milijoni od prispevkov premalo da bi se zmigali.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
amateur hour :valjamse:
čestitke za trud in pogum, sem podprl in dal 5€ za strim.
jezi pa me ker vem da bedarije kakršne dela tv tržč ni varjante da bi se rtvju naredile. kar se pa tiče prenosa in kjer je delal je bilo pa čist dobro. ne rabiš 3 helikopterjev pa 22 motorčkov da pripraviš kolikortoliko kvaliteten prenos. upam da bo kje posnetek kje ga je uzad pustu.
komentatorja pa itak super.

čestitke rogliču, za pogija bo pa še dost časa.
Upam da se neha ta corona norija in da greva lohk z gospo spremljat naše na Tour. Nekje na vod čutim, da bo spet divje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
glede na rekordne prodaje koles/opreme je nekdo razmišljal v smislu da zna bit tudi velika razprodaja rabljenih zadev ko folk vidi da to ni za njih. jaz računam da ko bo konec sezone.
je še kdo razmišljal v tej smeri da bo kakšno napol novo zadevo "pograbil" poceni?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
glede na rekordne prodaje koles/opreme je nekdo razmišljal v smislu da zna bit tudi velika razprodaja rabljenih zadev ko folk vidi da to ni za njih. jaz računam da ko bo konec sezone.
je še kdo razmišljal v tej smeri da bo kakšno napol novo zadevo "pograbil" poceni?

Sem iskal kolo za tamalo pa za kolegico. Pa so se rabljene zadeve prodajale skorajda za nove... Tako da smo potem vzeli novo za par € več.

Se pa zna sem in tja kaj dobrega dobit, ampak prej po sreči kot pameti...