Koliko ljubosumja...

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Bog pomagaj, ta si pa zasluži prav nagrado. Čez žaluzije??
hysterical-1.gif

Včasih bi bilo dobro, da se od takih psihopatov slike s pripisanim imenom in priimkom kje objavijo, da se ga da še pravočasno izognit.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Včasih bi bilo dobro, da se od takih psihopatov slike s pripisanim imenom in priimkom kje objavijo, da se ga da še pravočasno izognit.

ja to ne bi bila slaba ideja.

in tudi tisto kar sem zapisala, da gre čez mejo ljubosumja ni bilo vse....je še kar nekaj takih in še bolj krutih zraslo na njegovem zelniku, ampak mi ni, da bi o tem pislala, ker je res bolano
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jah nekaj podobnega kot ti sem tudi sama doživela,...res, da ni kukal čez žaluzije, je pa hodil po celem faksu in me iskal v vseh predavalnicah, da bi videl zraven koga sedim,...ne vem kako si je predstavljal, da me bo našel med 700 študenti v vsaki predavalnici
bonk.gif


se pa definitivno podpišem pod to, da te taka veza utrdi,...ne pustiš si več toliko skakati po glavi
wink-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
tole presega zdravo mejo:

-če imam obletnico mature pa tip ob enih ponoči sveti skozi žaluzije okna gostilne, kjer smo meli čago, samo da vidi kaj delam
-če srečam sošolca s srednje šole in greva na kafe na teraso kafiča, pa pride tip mimo in se začne pred množico dret: 'a tako zdaj se bomo pa že kar na ulici kurvali...prokleta [censored]...itd' (sošolec je komaj pobegnil)
- če stojim na dvorišču pa se mimo pelje kolesar, pa me pozdravi in seveda odzdravim, tip popizdi: 'keri je zdaj to, pi...zda ti matrna...zdaj se greš z njim porivat...ali????'

....no to sem opisovala bivšega

Zdej samo še napiši, da je čefur pa umrem od smeha.
hysterical-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.297
3.693
113
davorinm.wordpress.com
Jap. Smo bili kar nekaj let nazaj, v večjem lokalu..., jo je 3x napizdil, kaj gleda tok okol, pa naj se usede zraven njega..., pa kdo je bil tisti "kolega" (ki ga je na daleč pozdravila)..., potem je šla domov, on pa je 15 minut kasneje, že imel neko drugo bejbo v naročju in z njo odšel tudi ven iz lokala...


Drugi. Ne pusti ji delat to, ne pusti uno..., vse pod kontrolo..., sam pa dela v tujini daleč od Slo. in ga ni po par tednov..., tam pa veselo plačuje € za obrtnice...
smirk-1.gif
 

nanny

Zelenc'
24. jul 2007
7
0
1
Ja clovk more bit mal lubosumen... Seveda v mejah normale. Men je vsec ce me moj kdaj vprasa... kje pa si? kaj pa delas? s kom pa? Sam tok da vidm da ga mal skrbi zame...
smile-1.gif
Da mu ni cist ravno!
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
tole presega zdravo mejo:

-če imam obletnico mature pa tip ob enih ponoči sveti skozi žaluzije okna gostilne, kjer smo meli čago, samo da vidi kaj delam
-če srečam sošolca s srednje šole in greva na kafe na teraso kafiča, pa pride tip mimo in se začne pred množico dret: 'a tako zdaj se bomo pa že kar na ulici kurvali...prokleta [censored]...itd' (sošolec je komaj pobegnil)
- če stojim na dvorišču pa se mimo pelje kolesar, pa me pozdravi in seveda odzdravim, tip popizdi: 'keri je zdaj to, pi...zda ti matrna...zdaj se greš z njim porivat...ali????'

....no to sem opisovala bivšega

Zdej samo še napiši, da je čefur pa umrem od smeha.
hysterical-1.gif


Slovenec je....in kaj ima sploh to veze
bonk.gif


imaš ljubosumne in ok fante med vsemi, ne glede na barvo kože, vero, narodnost...itd
bonk.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
saj vem kaj si ti hotel, ampak zadeve ne gre posploševat...

to, da pa po defaultu predalčkamo ljudi, pa je žal človeška napaka, ki pa se jo na srečo da popraviti
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Ne, ne veš kaj sem hotel.
smirk-1.gif


In ti si lepo potrdila zadevo o kateri se je nedolgo nazaj prerekalo, vendar nekaterim osebkom nisi mogel dopovedati.

Drugače pa, boli mene za narodnost. Bodi človek, to je vse.