Kolesarstvo 24

gr69

Guru
15. dec 2009
11.384
2.470
113
še v SLO - ampak komaj
Pri vam Petrol odprt? Skoči po baterije.


Nimam nič proti navijanju, tudi mi je “ tunel” jasen, saj vsak gleda po cesti dol, ne morem pa razumeti zakaj je treba ob kolesarju tečt in se mu ko esihar na uho dret, al mu pred nosom s čimerkoli mahati ali se ga kakorkoli dotikati.
Včeraj (no, ne samo včeraj) bi bil en zdrs dovolj in bi bil Giro in Tour lahko adijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: naliM

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Deutsche Telekom vleče.

1716741077134.png
 
  • Haha
Reactions: aljoman

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.364
970
113
Uživancija :cheer:

Pa danes kar ni in ni odnehal... Je hotel še za Molana pripraviti šprint, potem je bil pa konkreten kontakt 2,5 km pred ciljem... Ste opazili? No, potem se je pa le umaknil iz tega brezglavega vlaka...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.571
1.377
113
Iskajoč brata
Uff. za vikend bil bolj kot ne odsoten.... pogledal samo highlights....

Ja nič, tako je dober, da je že dolgočasno :) NIkoli pa nismo zadovoljni :)
Že drugo leto zapored Slovenska himna v Rimu, bravo naši kolesarji

Sedaj pa v pričakovanju Toura.. zelo malo novic iz ostalih kampov, vsi samo, da so zaceljeni, da trenirajo in da jim dobro kaže.... Kaj je realnost, pa vsi dobro skrivajo.... je nekako logično... Na stavah trenutno Pogi, Rogla, nato Remco... Vingegarda sploh ni na stavnicah

Zanimiv julij bo... Ne smem preveč govoriti o Touru, če ne mi bo žena prestavila dopust :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in aljoman

kajn

Guru
5. okt 2007
2.571
1.377
113
Iskajoč brata
evo, prejel novice na naslednji teden:
Da sta Primož in Remco na listi za Dauphine... Bo kar zanimiv pokazatelj kje smo
Prvih 5 favoritov:
1716974284708.png
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.467
1.844
113
na temni strani lune
Jaz imam pa eno vprašanje.

Kak kolesarski računalnik z opcijo navigacije bi priporočali? Tak, da lahko sam skreiraš mapo in poti, pa te potem po njih vodi? Pa da podpira ant+ senzorje.

Sedaj imam kitajčka cycplus m1, načeloma mi zadostuje, bi pa včasih navigiranje prav prišlo. Analizo vožnje pregledam na Stravi, tako da kateri app uporablja po defoultu mi ni pomembno.

Bryton, Garmin, Wahoo,....?

Nekej opisov sem pregledal na YT, pa bi rad slišal še kako mnenje v praksi.

Aja, cestno kolesarjenje.
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
174
100
28
Dobil boš n različnih odgovorov, na koncu se boš sam odločil, koliko € boš dal in se boš moral sprijaznit in navadit izbranega sistema. Nekaterim so pomembne številke (vsi števci se normalno povezujejo s BT in ANT senzorji), drugim enostavnost uporabe, tretjim navigacija. Četrti te bodo prepričevali v uporabo telefona in XY aplikacije. Zaslon bo večji (prednost če si kratkoviden) a bo avtonomija manjša.
Pač izbereš, nabaviš in uporabljaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.101
-1.416
63
Zadnji dve leti uporabljam wahoo bolt. Meni odličen računalnik, sicer manjši od roama, ima pa barvni zaslon, dobro berljiv tudi ob soncu. Navigacija bp, z zvočnimi opozorili in opozorili na zaslonu za odcep, krožišče... Povezljiv s stravo in segmenti, di2 menjalnikom, radarjem...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.015
1.120
113
www.adriamedia.si
Jaz imam pa eno vprašanje.

Kak kolesarski računalnik z opcijo navigacije bi priporočali? Tak, da lahko sam skreiraš mapo in poti, pa te potem po njih vodi? Pa da podpira ant+ senzorje.

Sedaj imam kitajčka cycplus m1, načeloma mi zadostuje, bi pa včasih navigiranje prav prišlo. Analizo vožnje pregledam na Stravi, tako da kateri app uporablja po defoultu mi ni pomembno.

Bryton, Garmin, Wahoo,....?

Nekej opisov sem pregledal na YT, pa bi rad slišal še kako mnenje v praksi.

Aja, cestno kolesarjenje.
Čisto odvisno od tega, koliko $$$ si pripravljen dat. Jaz se tu škrt, pa mi je Magene OK.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.364
970
113
Jaz imam pa eno vprašanje.

Kak kolesarski računalnik z opcijo navigacije bi priporočali? Tak, da lahko sam skreiraš mapo in poti, pa te potem po njih vodi? Pa da podpira ant+ senzorje.

Sedaj imam kitajčka cycplus m1, načeloma mi zadostuje, bi pa včasih navigiranje prav prišlo. Analizo vožnje pregledam na Stravi, tako da kateri app uporablja po defoultu mi ni pomembno.

Bryton, Garmin, Wahoo,....?

Nekej opisov sem pregledal na YT, pa bi rad slišal še kako mnenje v praksi.

Aja, cestno kolesarjenje.
Jaz imam Garmina 1040. Urejam pa preko Garmin connect aplikacije na telefonu. Svoje proge še nisem delal, sem pa že uvažal .gpx datoteke (Franja, ipd.). Sem pa videl, da lahko dodajam točke na zemljevidu...
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
649
26
28
Dravograd
Jaz imam pa eno vprašanje.

Kak kolesarski računalnik z opcijo navigacije bi priporočali? Tak, da lahko sam skreiraš mapo in poti, pa te potem po njih vodi? Pa da podpira ant+ senzorje.

Sedaj imam kitajčka cycplus m1, načeloma mi zadostuje, bi pa včasih navigiranje prav prišlo. Analizo vožnje pregledam na Stravi, tako da kateri app uporablja po defoultu mi ni pomembno.

Bryton, Garmin, Wahoo,....?

Nekej opisov sem pregledal na YT, pa bi rad slišal še kako mnenje v praksi.

Aja, cestno kolesarjenje.
Sam si lastim Garmin edge 530 in sem z njim zadovoljen, drugih nisem imel in ne morem primerjat. Na telefonu lahko v garmin connect aplikaciji skreiraš pot in sinhronziraš in je že na števcu. Sam tud večkrat kaj z app ride with gps, kjer je polno poti, uvozim kakšno in dela kot mora.