Kolesarstvo '22

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Kva vsega boga se ti v kolesarstvu lohk zgodi, sam da pa fašeš zamašek od šampanjca v glavo....vanzemaljsko.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.443
1.236
113
Iskajoč brata
jaz sem ga bodoči ženi ob zaroki skoraj v glavo poslal....
Res škoda, da bi moral zaradi tega odstopit... Drugače pa bravo, sem izbiral med njima v šprintu in sem res navijal za njega.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
uff bonk carapaza, kapo dol hindley. landa pa kot kaže tudi po dolgem času na odru za zmagovalce!
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.443
1.236
113
Iskajoč brata
zadnji teden sem cel teden gledal Giro zaradi bolezni.
Škoda Domena, dobro mu je kazalo, pa na koncu ni bilo dovolj. Sem pa vesel za Hindleya, sem mu privoščil. Bora brez napak + moč v nogah je bila....

Lepo videti Giro skozi slovenske kraje... Samo upal sem, da ne bo kdo kakšne neumnosti naredil...

Sedaj pa Dirka po Sloveniji in Dauphine... Če prav vem, gre Tadej po Sloveniji in Primož na Dauphine...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Big Tom pravi da je dovolj. Škoda, mam filing da se nikoli ni prav dobro pobral od tistega padca na giru 2019.

ker ga večina najbrž ne pozna iz njegovih boljših časov (ali pa ga pozna po sranju na giru :valjamse: ) ena njegova iz vuelte.


"hes a big man, hes not supposed to be able do this sort of thing"
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Carapaz od kar je zmagal na olimpijadi ni niti blizu kar je bil pred tem.
maš kakšne konkretne podatke ki to potrjujejo da ni "niti blizu" medtem ko je bil 2 na giru ter 2 po katalunji letos (lani 21 npr). nekaj sicer odstopov a nič hudo nenavadnega.

za Frooma lahko rečemo da ni niti blizu od svoje nesreče, Carapaz pa je še vedno blizu kjer je bil, mogoče malo slabše a "niti blizu" je pa ... eh. No še vedno je pod tier S GC riderji a kljub vsemu nad tier A GC riderji. One day dirke pa kolikor ga jaz poznam ni nikoli briljiral, lani so pač ostali zajebal ker so ga pustil da gre in ga noben ni pokril, kar je precej standardn razplet enodnevnih dirk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Danes komentator razpredal o grobosti asfalta in nekaj omenil, da se nekateri kolesarji trudijo peljat po črtah, cestnih oznakah. Bolj gladke, manj upora. Pa me to dejansko zanima že kar nekaj časa. Sploh na ITT, kjer je vsaka sekunda pomembna. Ampak da bi zasledil v kakšnem prenosu, da nekdo to dejansko počne, se nisem zasledil.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
No, po lepših delih cest je logično da vozijo, tudi če so črte v smeri vožnje. Da bi pa načrtno črte iskali, pa nisem opazil.