Kolesarstvo '22

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
V enem delu izraža to njegove pomanjkljivosti a spet po drugem njegovo veličino. Neglede kolikokrat še pade bo eden izmed najboljših kolesarjev na svetu in ne samo v Sloveniji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Torej nedelja se bliža... Škoda, ker je tako visoko v stavnicah.... ga ne bodo pustili pomoje niti za milimeter, da bi pobegnil....
Ste kaj gledali kakšna je časovnica? Vidim da je samo 3h prenosa na slo 2. Euro bo pomoje celo dirko prenašal.

Vaše napovedi? Jaz upam da se bosta Remco in Wout malo kregala za kapetanstvo in ne bosta sodelovala.... Van Der Poel na touru ni nič naredil, tako daj e malo uganka. Moja napoved iz ozadja: Matthews.. mu bodo nakonc dal mal prednosti in noben ga ne bo hotel loviti..
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Čestitke Remco. So pa ostali nardil "napako", da so ga v takem številu pustil pobeg in potem še vlekli.
So pa zajebal pol vzadi da so se tolk gledal. Al so dobil komando. Škoda za Tratnika. Dobr je vozu.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Kolesarstvo gre v k****... Druga liga zmaga na Svetovnem prvenstvu...
Bravo Remco!
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Ja vem. Sej mogoče sem nerodno napisal. Mislil sem tiste, ki so se borili za 2 in 3 mesto. Ti so na koncu kar obstali. Če bi šli normalno naprej bi sigurno prišlji do cilja pred glavnino, ki je šprintala na koncu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.744
2.354
113
Pomurje
Saj pa vidiš da so kot kure brez glave, ko jim radiozveze vzameš.
Jaz bi še jim kolesarske računalnike iz bilanc pobral.
Pulz meter in staro Sigmo za hitrost in gotovo
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Škoda, škoda.... Res bi Tratniku privoščil... gara za druge celo športno življenje.... res škoda.

Se pa vidi da so kr kure brez rad. vezi... Pa tudi organizator je bil bolj u kur.... Nobeden ni vedel kje je kdo... Remco ni vedel ima 10s ali 2 min prednosti....

So pa svetovni prvaki, zadnje čase, sami kreteni (v moji glavi)... Že Alafilipa nisem prenašal, sedaj je nov, ki mi "smrdi"... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Saj pa vidiš da so kot kure brez glave, ko jim radiozveze vzameš.
Jaz bi še jim kolesarske računalnike iz bilanc pobral.
Pulz meter in staro Sigmo za hitrost in gotovo
ja potem bi se pa avti še bolj tišali tja med kolesarje in peloton da bi skomunicirali kar bi hotl.
kolesarski računalniki pa ... kaj pa vem. tolk trenirajo da pomoje na 10% gor alpa dol vedo kakšno moč kdaj dajejo do sebe pa kakšen pulz majo. kadenca pa itak.
morajo pa bit podatki za pol, ne moreš jim še analize odvzet tko da kaj boš? prekril s črnim trakom ekrančke? :)

to je pač moderno kolesarstvo.

so mi pa teli senzorčki ful zabavni kolk lahko to enih podatkov ven pobereš pa kolk jih je, ima kdo kaj bolj nišnega na kolesih? recimo core alpa še kaj bolj nišnega? očitno sem se spravil k temu da jih nabašem vse kar obstajajo z razlogom because I can in because why not :valjamse:
trenutno sem v dilemi če dat gor wu111, z wahoojem sem na hitro videl da ne izpisuje statistike ampak sam v keri prestavi maš
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Men so pa veze všeč. Ni tako od sreče odvisno.. Kaj je bilo na OI... Nizozemka je mislila da je zmagala, bila pa druga.
Če so povsod veze, potem je povsem logično, da bodo brez vez zgubljeni... To je kot da bi za olimpijske igre lokostrelcem pobral merilno opremo.. za vse ostale tekme in treninge pa jih lahko uporabljajo. Tukaj čisto podprem da se veze uvede povsod..

ON: zdej pa samo še Lombardija, potem pa lahko kolesarske kavče pospravimo za letos.
Malo spominov od lani:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.913
113
No vsi teli vključno s Pogijem so celo otroštvo dirkal brez vez in če ostane SP na ta način nimam nič proti, hebiga, bi moral bolj gledat in stare instinkte uporabit. Pogi bi se pa mogu Remcota držat.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Pazi to razliko :bonk:
kgnoHau.jpg
 
  • Wow
Reactions: novaa in jonny77

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
ja potem bi se pa avti še bolj tišali tja med kolesarje in peloton da bi skomunicirali kar bi hotl.
kolesarski računalniki pa ... kaj pa vem. tolk trenirajo da pomoje na 10% gor alpa dol vedo kakšno moč kdaj dajejo do sebe pa kakšen pulz majo. kadenca pa itak.
morajo pa bit podatki za pol, ne moreš jim še analize odvzet tko da kaj boš? prekril s črnim trakom ekrančke? :)

to je pač moderno kolesarstvo.

so mi pa teli senzorčki ful zabavni kolk lahko to enih podatkov ven pobereš pa kolk jih je, ima kdo kaj bolj nišnega na kolesih? recimo core alpa še kaj bolj nišnega? očitno sem se spravil k temu da jih nabašem vse kar obstajajo z razlogom because I can in because why not :valjamse:
trenutno sem v dilemi če dat gor wu111, z wahoojem sem na hitro videl da ne izpisuje statistike ampak sam v keri prestavi maš

Veza = taktika in ekipno delo, brez vez si postavljen “zase” in na svojo ekipo na kolesih.

Tako, da je SP (olimpijada?) cestna brez vez čisto prava stvar - zmaga najboljši posameznik in ne “ekipa”. Druga pot je, da se začno tudi na cestnih podeljevali “ekipne” medalje.
Pa da ne pomote - še vedno “najboljši posameznik” ne more popolnoma sam zmagati - al mu “njegovi” pomagajo ali pa se “šlepa”. “Supermanov” ni …