Kolesarstvo '22

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.778
113
kod Džej-Zija
Ima svojo SIM? Ali kako tukaj funkcionira?
Garmin ima pogodbe z operaterji v državah, v katerih to uro ponuja in se vsi podatki prenašajo prek dotičnih LTE omrežij. Finta je, da s to uro ne moreš klicarit ali delat česa pametnega, funkcionira le Live Tracking in Incident detection, oz. podatke za Connect. Pozabi branje mailov na uri brez telefona.

Poleg tega Garmin v Sloveniji nima pogodbe sklenjene z nobenim operaterjem in zato te ure pri nas sploh ne ponuja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Strade bianche jutri :cheer: :cheer: :cheer:

Skoda ni mvdpja, van aerta pa tudi ne vidm na start listi.

Imo med ozjimi favoriti tudi pogacar
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Van Aert je na etapni dirki Pariz - Nica, ki se ravno tako začne danes.

Za bele ceste danes je zaradi zdravstvenih težav odpadel tudi Pidcock, ki je na lestvici favoritov kotiral precej visoko.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Kapo dol fantu. :cheer:
Sem prav razumel novinarja Eurosporta, da ni še nihče od zmagovalcev Toura zmagal na Strade Bianche?
In da ni še nihče zmagal z 20 km solo vožnje, Tadej pa jih je danes snel na 50 km.
In kako iz srca je Valverde čestital Pogačarju. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Predvidevam, da bo Chris Horner imel jutri pripombe na taktiko Jumbo Visme. :)

Drugače ja pa čestitke obema za zmagi. Je pa Pogačar trenutno verjetno res dva koraka v formi od vseh ostalih.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
danes milano-san remo. kljub temu da kar nekaj favoritov ne bo zaradi bolezni je zasedba vseeno zelo dobra. prva dirka za mvdpja letos :cheer:

zadnjih 30km bo za pogledat če bo kdo štartal že na cipressi
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
o je.bemti tisti pogled dol ko mu je kot kaže ketnca dol padla :eek::eek::eek: no pa tist bunnyhop na spustu :eek:

kapo dol, tko kot zna na spustu :cheer::cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in gr69