Kolesarstvo '22

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
Dobr so včeraj naredili ruker.... Dobro planirano, dobra pozicija na začetku klanca.... Pogi imel malo sreče, da ni ostal zadaj... Da je šel na polno po klancu, da je ulovil favorite. Roglič in Vinge... razmerje moči? Tale kucelj je premalo, da se bi kaj pokazalo... To se bo bolj v petek in nedeljo videlo...

Danes kocke... Brez poškodb in brez izgube časa. Druga želja: etapna Mohotu :) Sem ga dal za favorita znotraj moje ekipe, dvojne točke (moje odločitve niso čustvene narave :) )
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Mvdp show danes (+sagan, bolj wishful thinki g najbrz)
Ker za mvdpja ne vem ce je se prav velik etap primernih.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.826
639
113
Če Pogačar ne pade ali pa ima izredno smolo je za Rogliča TdF končan kar se potencialne zmage tiče. Moje mnenje.
Ker sedaj bo Vingegaard prvi na katerega bodo igrali.
Sicer pa dokler je Pogačar (ali vsaj eden od naših) v igri je vseeno. Mi je pa škoda Rogliča k ma vedno neko sranje. Bo pa treniral za Vuelto kot je že sam rekel.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Padel je čez balo slame na enem krožnem, ki jo je menda motorist pred tem zahaklal in jo je vrglo na cesto. Kakih 20km pred ciljem. Pri padcu si je izpahnil ramo in potem ko jo je nazaj not spravil, je lovil, ampak ni uspel uloviti glavnine.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
piz.... kar sem se jezil že pred pol leta.... Kocke so prevelik rizik za GT.. in res so se pokazale, odbile drugega favorita...

Recimo da bo poškodba OK, kaj Rogli ostane... Če bo druga violina, lahko potem skače in provicira Pogačarja, da bo lahko pripravil teren Vingegardu..
Kaj se bo zgodilo, če se Vingegard zaleti v zid? Ali ga bo čakal in pomagal, ali bo šel sam naprej...

Polno če-jev.... in to vse, samo če je rama OK... res sem upal da se bo odločal na klancih in ne na padcih... Fuck it
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Ironija je, da nisi bile kocke krive ampak samo ena kocka - kocka slame …

Popravek - v bistvu so celotno preostalo TJV najprej razjahal kocke (defekti, menjave koles), na koncu pa yebena slama odnese Roglo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
ni jebena slama, ampka enostavno organizator in njegov motor. Motor bi naj zahaklal slamo.... to je nedopoustno, imho.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
nedupostno je, da ti jo motor fukne na sred ceste, al kaj ni jasno. In nikome ništa.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
To je tisto, če ne bi bilo bal ob cesti in bi se kdo poškodoval, bi vpili, da je slabo poskrbljeno za varnost. To kar je bilo pa je nažalost druga zgodba...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Ma to včeraj je bla čista gola smola v več izvedbah. Najprej, da je mel Vingegaard defekt in so bli ravno v pokrivanju škode, pol pa še Primož pade in ne sam pade, si ramo izpahne. Primož ima te smole na TdF čist preveč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
To je tisto, če ne bi bilo bal ob cesti in bi se kdo poškodoval, bi vpili, da je slabo poskrbljeno za varnost. To kar je bilo pa je nažalost druga zgodba...
ne to ni tisto, tisto je, da motor zahakla, pa pustijo na sred ceste. Sicer v par sekundah niso mogli umaknit a vseeno, priokus ostaja.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Jumbo s tremi kapetani, realno dvema na vcerajšnji etapi, ni vedela koga in skolikimi vleči, komu pomagat itd. Če bi imeli enega, je ekipa okoli njega. Manj šans da pade predvsem, se menja hitro kolo s primernim in vsi skupaj naprej. Včereja pa zmeda v vseh situacijah. Van Art se en dan prej se hvali pred Pogacarjam, drugi dan pa karma strajk. Skor, skor se mi zdi, da bi bilo bolje biti v malo manj zvezdniski ekipi prva in edina violina.