Kolesarstvo 2021

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
spremljam občasno... za navijača se ne identificiram. NImam kapice, nimam majice, nimam zastave, nimam kokic, nisem v fan grupi, nimam kavča v ta namen, ne držim piva v roki ko gledam tekmo.

še kak problem?

Izven tvojega konca ne velja nujno navijač = viola, ampak ok, samo da mamo definicijo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Kaj napovedujeta za danes? Možnih scenarijev nešteto. Baje dež. Tudi mraz? Pogačarju to odgovarja.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
kot kaže bo en slovenc spet zmagal.

uae so zafukal ja ampak bil je spust in ravnina, takrat se še ni vedl da nima več nog pa neki od ekipe je blo še zravn.
in to da je astana tko prtisnla tud ni blo prčakvan, roglič se je samo usedu enmu za kolo pa odpelu

ampak ja, zanimivo da niso pustil cele ekipe da bran majco, pogačarju pa proste roke od štarta...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Ma še jest vem, da je Mcnulty na klanc pečen, sej je bil učer v rdeči u uni prvi grupi.... Čudna taktika. Rogla pa končno tam k je mogu bit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
to že ampak sj pravm da takrat se še ni vedl da ne morjo več ulovit, več al manj so do vrha skp pršli (kolikor sem uspel vidt)
pomoje so hotl čimdlje kontrolirat.
mel so še hirschija ki je zelo dober, pogačar...

bom pa, če se tole konča kot kaže (tale vodilna grupa da prva pride na cilj) zelo jezen na rogliča če bi hotu izzivat etapno zmago. to bi bilo res grdo in hinavsko
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Po moje bo pustu, boli ga za etapo... ce pa ne bo pa mu tud nimam kaj rect. To so sajkoti, nkol ne ves kaj mu po glav hod ;-)

Drgac pa kapa dol Rogli za tole etapo.