Kolesarstvo 2021

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pogacarja poznam se, ko je bil mulc. Ce odvozi na cedevito in makarone mimo taksnih asov kot bi se vozil s skuterjem, vsaka mu cast. Govora je o enodnevni dirki maratonu alp. Progo sem veckrat prevozil amapk ne s taksnim tempom zato fantom res cestitam, ker ne gre za en invalidski maraton franja kjer lahko nastopa vsak z wampom ampak imajo dejansko limit.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Sam tok, disko grupa na TDF poje tele na maratonu Alpe za malico. Tok daleč od amaterskega kolesarstva je profi. So pa dobri ja, sam vseen je treba bit realen, ti pač nisi. Pa še hint, marsikak amater dons ne voz na Cedevito in Zlato Polje, doping kontrole so pa vsake kvatre, med tem ko je profi kolesar kontroliran nonstop. Zdej pa nehi srat tukaj vse do pozitivnega testa, bo šlo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in ales85

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Pa tudi nihče ni omenjal Maratona Franja... ali pa trdil, da tile fantje niso dobri. Pač pa le, da dvomimo, da se lahko kosajo s "pravimi" profesionalci na svetovnem nivoju.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.499
1.149
113
zaseka, primerjat nek vaški maraton (Alpe, Franja, ipd...) in njegove udeležence s fanti iz protoura je milo rečeno smešno.

Sem zelo dober prijatelj z enim izmed boljših amaterjev v SLO, ki je dosegel tudi nekaj na svetovnem amaterskem nivoju.
Lansko leto je med treningom srečal Pogija in sta se skupaj vozila na Roglo, dokler ni Pogačar imel svojih intervalov.....ni pogojev, da bi Pogija "držu"....fant se pač odpelje in ko pogledaš kakšne w/kg vrti ti mora biti jasno, da so primerjave z amaterji čisto brez smisla.

Tako, da prosim ne se smešit s takimi izjavami.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
zaseka, primerjat nek vaški maraton (Alpe, Franja, ipd...) in njegove udeležence s fanti iz protoura je milo rečeno smešno.

Sem zelo dober prijatelj z enim izmed boljših amaterjev v SLO, ki je dosegel tudi nekaj na svetovnem amaterskem nivoju.
Lansko leto je med treningom srečal Pogija in sta se skupaj vozila na Roglo, dokler ni Pogačar imel svojih intervalov.....ni pogojev, da bi Pogija "držu"....fant se pač odpelje in ko pogledaš kakšne w/kg vrti ti mora biti jasno, da so primerjave z amaterji čisto brez smisla.

Tako, da prosim ne se smešit s takimi izjavami.
Poznam enga podobnega k je sreču Mohoriča na vrhu klanca. Njemu je šlo dol na knap Moho je pa banano jedu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
O kolesarstvu nimam pojma, pa si vseeno drznem napovedat, da je Roglič pri JV out, oziroma bolje rečeno, ne pomagajo mu niti 80%. Že lani se je to nakazovalo, na TDF spet enako. Ekipa mu enostavno na sledi/pomaga. Je izreden individualist, ki pa mu manjka osnovni kolesarski dril. In verjetno se bo sedaj tudi pokazalo, da so bile priprave v izolaciji brez dirk popolnoma zgrešene.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
O kolesarstvu nimam pojma, pa si vseeno drznem napovedat, da je Roglič pri JV out, oziroma bolje rečeno, ne pomagajo mu niti 80%. Že lani se je to nakazovalo, na TDF spet enako. Ekipa mu enostavno na sledi/pomaga. Je izreden individualist, ki pa mu manjka osnovni kolesarski dril. In verjetno se bo sedaj tudi pokazalo, da so bile priprave v izolaciji brez dirk popolnoma zgrešene.
ok.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
O kolesarstvu nimam pojma, pa si vseeno drznem napovedat, da je Roglič pri JV out, oziroma bolje rečeno, ne pomagajo mu niti 80%. Že lani se je to nakazovalo, na TDF spet enako. Ekipa mu enostavno na sledi/pomaga. Je izreden individualist, ki pa mu manjka osnovni kolesarski dril. In verjetno se bo sedaj tudi pokazalo, da so bile priprave v izolaciji brez dirk popolnoma zgrešene.
Masakra prve etape pa nisi videl? Pa izpah rame Roberta? Pa polet Martina? Težko je pol ekipa homogena. To kar mu ti očitaš zdaj so mu lani vsi svetovali, ko je užgal tik pred Tourom.

Rogla ta hip je JV. Žal so res mal taktično nezreli, sam rečt, da je out je pa mal bosa. Lani so odpeljal perfekten Tour, hebiga edin en crono je en odpelu nadrealno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in ishtar007

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tako je, pogacar je v bistvu od stan leeja glavni lik v marvels heroes! Junak, ki mu ni para. V bistvu s ponyjem suvereno odvozi maraton alp in zmaga z 12 minutno prednostjo. Lej nihce mu ne zeli sranje, samo eni malo poznamo sceno in nam ni vseeno. Lepo receno.
Jest sem samo s kofein gelom na 10km teka izboljsal cas za 4minute, ze prej pod 50min. Res, da nikoli kave ne pijem. Pa priznajmo si v oci, da nihce izmed amaterjev boljse uvrscenih ne vozi ali tece navadnega mararona franja oz tekaskih preizkusenj na cedevito. Skrajni cas, da se nekaj zacne delati v tej smeri. Vemo kaj se jemlje in kako. Pa bodo na touru pridni, hahahaha
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Tudi če napisano drži, je vse kar si povedal to, da so na touru še vedno bolj močni s tem kar se "jemlje".
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Masakra prve etape pa nisi videl? Pa izpah rame Roberta? Pa polet Martina? Težko je pol ekipa homogena. To kar mu ti očitaš zdaj so mu lani vsi svetovali, ko je užgal tik pred Tourom.

Rogla ta hip je JV. Žal so res mal taktično nezreli, sam rečt, da je out je pa mal bosa. Lani so odpeljal perfekten Tour, hebiga edin en crono je en odpelu nadrealno.
Jaz mu nič ne očitam, samo menim, da ni bil/je v tekmovalnem ritmu in da mu je to bolj škodilo kot lanski padci pred Tourom.
Kar pa se JV tiče pa kri ni voda in on je sam tam. Tolko taktičnih felerjev kot lani na Touru že dolgo ne nobena top ekipa.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.828
641
113
Se strinjam. Če bi v 3 etapi peljali vlak tko kot danes v zadnjih cc20km bi bil Roglič še na Touru. So pa raje, kot je Chris Horner rekel, pustili Van Aertu, da je osvojil 15 mesto.

PS: Pri UAE nobeden niti ne sanja, da bi delal kaj drugega kot pomagal Pogačarju. In, če greš na rumeno majico te etapne zmage ne zanimajo. Vsaj dokler ima tvoj kapetan možnost zmage.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Fantje, kdaj gremo eno skupno furo z "dirkalci"? :fredi: Mi je vseeno, tudi če me pustite zadaj... :evil: