Kolesarske ture

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Lani zjutraj zajtrk, v Poreču pico ... samo je bilo preveč..po pici težko kolesariš
smile-1.gif


Letos pa en sendvič zjutraj, en sendvič po 2h, vmes eno tablico Isostar, čez cca 2h še en sendvič.

Zvečer doma, pa smo zavili v picerijo.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Gox pravi:
V nedeljo sem spet naredil eno turco po Parenzani. Iz Dragonje po cesti do Poreča, nazaj pa po Parenzani. (makadam)

112km, lep nedeljski izlet
smile-1.gif

Katero aplikacijo to uporabljaš ?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:

Pozna kdo kakšen app za window mobile, ki bi prikazoval še turn by turn poleg merjenja vsega (hitrosti, uvoz gpx, kml).

Kaj uporabljate strava,ridewithgps ?? Vsi so plačljivi...če se greš zgornje zadeve
redface-1.gif


[/QUOTE]
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik Gox pravi:
V nedeljo sem spet naredil eno turco po Parenzani. Iz Dragonje po cesti do Poreča, nazaj pa po Parenzani. (makadam)

112km, lep nedeljski izlet
smile-1.gif

Katero aplikacijo to uporabljaš ?

Uporabljam sports tracker > STracker

En čas sem Endomondo, samo je imel večjo porabo baterije, pa čez čas se je začel sesuvat.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Iščem, kaj kar bi imelo možnost "turn by turn" pa hkrati da npr. uvoziš gpx ali kml ter te pripelje do začetne točke nato po poti naprej...

obstaja kaj takšnega?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Iščem, kaj kar bi imelo možnost "turn by turn" pa hkrati da npr. uvoziš gpx ali kml ter te pripelje do začetne točke nato po poti naprej...

obstaja kaj takšnega?

ravno to sem včeraj uporabljal v kombinaciji z dvema appoma.
Zgoraj omenjeni sports tracker + google maps.
ST laufa v ozadju, navigacija pa je delala preko gmaps oz imam app my maps.
V "moje zemljevide" si lahko uvizš kml ali gpx. Pa se mi zdi, da navigacija dela samo v tej smeri, kot jo je prevozil avtor. Torej, če bi ti rad šel kontra krog, bi te vrjetno skos na štart navigiralo:)

Plačljivi ST pa mislim, da omogoče vse. Samo ima letno članarino, pa še ta ni ravno nizka
crazy1.gif



Kar bi pa jst rad imel, da mi na zaslonu kaže samo pomembne informacije, vse ostalo so pa izklopljeni pixli:)
Recimo hitrost, dolžina, pa podatki za navigacijo (smer, pa kolk še do cilja)
Se pravi bi tako lahko imel 3/4 zaslona ugasnjenga in full prišparal na bateriji.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.557
688
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če je komu zmanjkalo zahtevnejših gorskih tur.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1455712361404701&id=1412818222360782

Tole bi znalo biti kar mega, če imaš dosti kondicije.

južna lega
frown-1.gif


Drugače fejst zavajajo.
C postaja je na 1650m. Še Prevala ne gre čez 2300m
Citat:
Danes vam predstavljamo traso dostavne ceste do C postaje, ki se bo iz 450m nadmorske višine v cca 17 km povzpela do višine 2300m. Verjamemo da bo nepogrešljiva pozimi, prav tako pa bo tudi poleti velik izziv tudi za najbolj zagrizene gorske kolesarje.
kan01proge1.jpg
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Iščem, kaj kar bi imelo možnost "turn by turn" pa hkrati da npr. uvoziš gpx ali kml ter te pripelje do začetne točke nato po poti naprej...

obstaja kaj takšnega?

Poskusi še Run GPS. Ima točno to kar iščeš. Jaz ga že dolgo uporabljam pa je čisto OK - redno posodabljanje, dobiš odgovor od proizvajalcev....

http://www.gps-sport.net/index.jsp

Boris
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Dela tudi na android pa na iphone....
Glede slabo narejenega - vsake ouke majo svojega malarja.
Je pa res, da je plačljiv - dobiš tri licence. IZ win6.5 na android niso nič komplicirali - po email sem jim povedal, da sem zamenjal telefon in operacijski sistm in so mi vse tri licence sprostili. Imaš pa 14 dnevno preizkusno verzijo, pa se odločiš.

Meni je OK
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če bo kdo iskal kak hrib v beli krajini. Zelo priporočam Mirno Goro iz smeri Črnomlja, mimo lokala Panda. cca 900m višinske razlike. Spust je pa pravi užitek, 35-40 minut spusta po večinoma makedamu.
 
Nazadnje urejeno: