Kodi navodila nastavitve

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
Živjo, mi lahko kdo malo razloži ta Kodi? Zelo je zapleten in preko net tutorialov mi ne rata nič. Če prav razumem imamo add ons in repositories. Eno so programi, drugo link do streamov.? Je tako? Mi lahko priporočate nekaj osnov kaj naj dol potegnem, ker se že 1 teden zajebavam. Samo tisto kaj se nujno rabi. Zanimajo me nogomet, dokumentarci in filmi. Zaželjeni so tv kanali iz naše širše regije. Arabski, francozski, indijski kanali... me ne zanimajo. Hvala
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Preprosto, potegni si dol Kodi Balkan, tam potem ne rabiš ničesar več nastavljati.....
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
Ok. Po nakratko prebranemm... obstaja več vrst "buildov".
Ta blue magic build priporoča VPN za Balkankodi pa nič ne piše? Uporabljate VPNje?
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
A komu dela Sportklub? Na LiveTVSerbia je nekaj časa delalo. Sedaj ne več. Tudi na Balkan GREEN ne deluje.
 
Nazadnje urejeno:

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
FireMan - poiskusil sedaj in mi delajo sportni kanali delajo na livetvserbia.
Mare2 - Na LiveTvSerbia delujejo tudi slovenski kanali. Green je delal samo en čas , izgleda da je to out.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
sem tud jaz imel enkrat ene težave s tem. Sam sem potem uninstaliral KODI ga ponovno instaliral in prvo kar sem naložu je bil Livetvserbia. In do sedaj še dela. Probaj to varianto