Koča,apartma ali karkoli na Novo leto 2012

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
S kolegi iščemo neko kočo,apartma, bungalov....ali karkoli podobnega za Novo leto 2011/2012.
Vem, da smo že malo pozni ampak vseeno mogoče se pa še najde karkoli prostega.

Torej, da bo 6-8 oseb za 2-3 noči imelo kje spati, da se bo karkoli dalo skuhati (ali mogoče dobiti kakšen polpenzion).
Če je zraven kakšen bazenček/savna, možnost kakšnega sankanja ali drugih družabnih aktivnosti je vsekakor dobrodošlo.

Če ima kdo kakšen predlog kam naj se obrnemo, naj mi prosim sporoči.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.606
9.312
113
hotel itak ne dela, tam sta dve kočici poleg al nekaj takega, pa lahko da ujameš kaj fraj za nov let. Ti ne znam zdaj povedat kaj in koga poklicat.

Mi smo mislil italijo za nov let, pa so apartmaji točno za 100% dražji kot teden poprej, tako da iščemo teden rpej varianto, če ima kdo kakšno stran kjer so zadeve ažurne in ugodne lahko tudi napiše. Gledamo mal Alta Badio.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.606
9.312
113
u hvala bom pogledal,

A ti je tale od prej znan, al si na blef poknil? celoto plačaš na licu mesta?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
parim sem pisal, pa mi je ta bil najbolj vsec, predvsem je odtehtalo to, da je sredi smucisca, pa da se ne rabim vozit z avtom ( ce bi mel BMW bi iskal kaj dalje hahah :D - hec), pa da ma dve loceni sobi, pa odzivni so bli ful:D. pa vazno mi je blo to da ni hotel, ker mi na smucanju ne pase bit od cesa odvisn...sicer pa za skiopening z dedi nisem mislo kaj prevec komplicirat ...

lahko pa ti povem ko pridem nazaj 1.12.2011 kako je blo

celoto plačaš tam ja, majo opcijo še za wifi cel tedn 10 € dodatno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.606
9.312
113
super, wifija ne rabim na dopustu
wink-1.gif
furamo se z xdrajvom in novimi gumami haha:) kuhala bo pa žena.

stoner, sem dal med bookmarke..pade ta teden odločitev in rezervacija, da potem pozabimo ta stresni del kje kdaj in kako
smile-1.gif
 

maiko

Pripravnik
25. sep 2011
56
0
6
Ljubljana
Obišči stran
Včeraj je bilo na TV o zidanicah in se mi je zdelo ful zanimivo. Malo drugače pa prav sigurno. Zakaj pa ne?
Ta spodaj je bila na TV.
Zidanica Bregač v vinski gorici Koglo (Šmarješke Toplice) sprejme do 8 oseb. Dobrodošlica. Okolica je idealna za pohodništvo, kolesarjenje, obisk Šmarjeških toplic, golfa Otočec,...
Kuhinja, TWC, jedilnica, spalnica, dnevni prostor, otroška soba s pogradom, balkon in terasa.
Možnost uporabe vinogradniške sobe za druženje.

Hišni ljubljenčki za doplačilo.

Več na http://www.zidanice.si

Minimalno bivanje v času božično-novoletnih praznikov: 4 noči
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.606
9.312
113
to pa je alternativa, je pa po mojih izkušnjah težko že septembra najt ustrezno kočo za novo leto, kaj šele kasneje.
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Hvala za predlog, vendar je koča že zasedena. Vem da je pozno, samo ima kdo še kakšen predlog za kočo.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
Poizkusi poklicati še kakšne lovske družine katere imajo l. dom in ga oddajajo. Za tele sm zihr (Ld Tomišelj, Ld Ig, Ld Rakitna), da imajo velike koče in da oddajajo samo, če so pa frej pa ne vem.
 

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
V Ljubljani lahko dobite sobo v hotelu 4* za 80 eur comfort soba 105 eur executive soba.

Vec info na ZS

Lep pozdrav