Ključ ... Citroen Xsara l.00

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
vezja nisem ven jemal, ni bilo potrebe, ampak sem samo baterijo menjal. ampak je kljuc kljub temu se vedno delal tako da ga nisem rabil preprogramirat
 

xsara

Pripravnik
11. sep 2008
117
0
16
Citat:
Uporabnik Mathew pravi:
Evo v priponki imaš, sicer v nemščini, če neboš razumel ti bom prevedel.

425278-xsara99.JPG


Tudi jaz imam letnik 99 in mi na lepem daljinec ne dela vec. Baterijo sem zamenjal, ampak brez uspeha. Mi lahko kdo prosim po slovensko napise postopek? Ni mi cisto jasen postopek. Ko po kontaktu pritisnem tipkom za zaklep ali odklep, moram se rocno na vratih odkleniti ali zakleniti vrata? Si pravilno razlagam?
Ce je slucajno vezje fuc... A lahko kupim rabljen daljinec in ga sinhroniziram na moj avto? A pase na xsaro tudi daljinec od xantie?
 
Nazadnje urejeno:

lojtra

Pripravnik
6. jul 2008
60
1
8
Pozdrav. Ker vidim, da je to ravno tema o daljincih, pa še Citroen, bi povprašal kaj naj naredim, ker je na mojem C2 letnik 07 naenkrat nehal delat daljinec. Zamenjal sem baterijo, ponovno kao programiral, pa nič. Po eni informaciji bi naj bilo vezje fuč, samo ni mi jasno kak lahko to kar naenkrat fuč, če je prej vredu delalo. Od kar imam avto pa je to tretja baterija, tak da baterije ne žre. Vem, da nov pride preko 100€ pa da naj grem na servis, samo me zanima, če se je to še komu zgodilo, oz. bilo kakšno info. bi prosil.
Hvala